Rangschikking

PloegMWVGDTDPP
Zerkegem3300519
Pittem32011347
Hertsberge3201747
Zandvoorde3210936
E. Brugge32101286
Ruiselede3210756
Aartrijke*21011014
Oedelem*2101934
Sint-Joris Sp.*2101424
Dosko Beveren B30125112
Beernem B3021471
Doomkerke3021591
Steenbrugge30214111
Wenduine30304100
Damme B30301200
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | G - Gelijkspel | D - Gemaakte doelpunten | TDP - Tegendoelpunten | P - Puntentotaal

Is de uitslag van een match niet correct? Mail naar redactie@kw.be.
Vermeld duidelijk de naam van de clubs en de reeks.