Rangschikking

PloegMWVGDTDPP
Kanegem8611241019
Avelgem8611211219
Em.-Kachtem8503241018
Moorsele8521241516
Ingooigem8521131216
Heule8413181115
Kortrijk8431151213
Dosko Beveren8323202012
Lendelede823314139
Wevelgem City824212158
Ardooie812512138
Hulste Sp.825112167
Aarsele825110157
Zwevezele B813416197
Bellegem80623272
Oostrozebeke80809270
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | G - Gelijkspel | D - Gemaakte doelpunten | TDP - Tegendoelpunten | P - Puntentotaal

Is de uitslag van een match niet correct? Mail naar redactie@kw.be.
Vermeld duidelijk de naam van de clubs en de reeks.