EERSTE PROVINCIALE

Kampioen en stijger: Basket Blankenberge One

Daler: The Red Sharks Koekelare One

Extra daler (door degradatie RHK Oostende One uit tweede landelijke naar eerste provinciale): BBC Knokke-Heist One, maar zij mogen erin blijven omdat K-Basketteam Kortrijk Two niet kan promoveren van tweede naar eerste provinciale.

TWEEDE PROVINCIALE

Kampioen en stijger: Avanti Brugge One

Extra stijger: K-Basketteam Kortrijk Two, maar zij kunnen niet promoveren door Kortrijkse fusie.

Daler: Rapid Langemark One

Extra daler (door degradatie RHK Oostende One): VK Iebac Ieper One, maar zij mogen erin blijven omdat KBBC Oostkamp Three niet kan promoveren van derde naar tweede provinciale, omdat B-ploeg in tweede provinciale speelt.

Extra daler (door fusie Kortrijk): Kortrijk Sport Three (er mogen geen twee teams van dezelfde club in één reeks spelen).

DERDE PROVINCIALE A

Kampioen en stijger: Wytewa Roeselare Two

Daler: The Red Sharks Koekelare Two

DERDE PROVINCIALE B

Kampioen: KBBC Oostkamp Three (kan niet promoveren door B-ploeg in tweede provinciale)

Daler: Wevelgem Moorsele Three

Extra stijger derde provinciale (door degradatie Kortrijk Sport Three): winnaar testwedstrijd tussen Gullegem One en ACJ Brugge One

Extra daler derde provinciale (door degradatie RHK Oostende One): normaal gezien verliezer testwedstrijd tussen Wibac Sint-Eloois-Winkel Two en Izegem Three, maar Wibac Two daalt vrijwillig van derde naar vierde provinciale, waardoor de testmatch vervalt en Izegem Three dus sowieso in derde provinciale blijft.

VIERDE PROVINCIALE

Drie kampioenen en stijgers: ZwevegemDeerlijk Four, Desselgem Two, KB Oostende Bredene One

EERSTE PROVINCIALE VROUWEN

Kampioen en stijger: Basket Waregem Two

Geen dalers door een onvolledige reeks.

TWEEDE PROVINCIALE VROUWEN

Kampioen en stijger: Basket Waregem Three

Extra stijgers: The Red Sharks Koekelare One, Basket Blankenberge Two (andere ploegen zijn hoger gerangschikt, maar kunnen niet promoveren omdat ze al een ploeg in eerste provinciale hebben).

(BV)