Niets dan glunderende gezichten op de SVS prijsuitreiking 2014
Niets dan glunderende gezichten op de SVS prijsuitreiking 2014
Niets dan glunderende gezichten op de SVS prijsuitreiking 2014
Niets dan glunderende gezichten op de SVS prijsuitreiking 2014
Niets dan glunderende gezichten op de SVS prijsuitreiking 2014
Niets dan glunderende gezichten op de SVS prijsuitreiking 2014
0549972014-06-25 11:16:382015-01-23 05:51:302014-06-25 11:16:37KWPas de parutionNormalarticleRedactie KWPar Redactie KWOnderwijs en jeugdKW

Niets dan glunderende gezichten op de SVS prijsuitreiking 2014

Roeselare De West-Vlaamse basisscholen zamelden de voorbije maanden massaal de SVS-bonnetjes in. Op de prijsuitreiking in Schiervelde, in een organisatie van Krant van West-Vlaanderen en de Stichting Vlaamse Schoolsport, daagde heel wat volk op.

autohttp://kw.knack.be/west-vlaanderen/nieuws/onderwijs-en-jeugd/niets-dan-glunderende-gezichten-op-de-svs-prijsuitreiking-2014/article-normal-54997.htmlhttp://m.kw.knack.be/west-vlaanderen/nieuws/onderwijs-en-jeugd/niets-dan-glunderende-gezichten-op-de-svs-prijsuitreiking-2014/article-normal-54997.htmlhttp://kw.knack.be/west-vlaanderen/nieuws/onderwijs-en-jeugd/http://m.kw.knack.be/west-vlaanderen/nieuws/onderwijs-en-jeugd/
Niets dan glunderende gezichten op de SVS prijsuitreiking 2014

Roeselare Dinsdagavond vond in Schiervelde Roeselare de apotheose van de SVS-KW spaaractie plaats. SVS staat voor Stichting Vlaamse Schoolsport, KW voor Krant van West-Vlaanderen. Het betrof de derde en laatste trekking. De schoolverantwoordelijken tekenden met plezier present, KW en de provincie openden weer de bekende prijzenkast. De glunderende gezichten op rij, respectievelijk de roergangers van SVS...

Roeselare

Roeselare de winnaars van Het Wekelijks Nieuws...

Roeselare

Roeselare de winnaars binnen de editie De Weekbode...

Roeselare

Roeselare en tenslotte de winnaars van Brugs Handelsblad - De Zeewacht - Kortrijks Handelsblad......

Roeselare

Roeselare (JD - foto's JD)

8800-ROLOW11kw-redactieKWRedactiereporterinfo@kw.behttp://kw.knack.be/west-vlaanderen/auteurs/redactie-kw-11.htmlhttp://m.kw.knack.be/west-vlaanderen/auteurs/redactie-kw-11.htmlKW fotospecialsSVS
FOTOSPECIAL SVS-slottrekking 2012
FOTOSPECIAL SVS-slottrekking 2012
FOTOSPECIAL SVS-slottrekking 2012
FOTOSPECIAL SVS-slottrekking 2012
FOTOSPECIAL SVS-slottrekking 2012
0650652012-06-20 11:01:432015-03-16 19:21:512012-06-20 11:01:42KWPas de parutionNormalDiaporamaFotospecialsKW

FOTOSPECIAL SVS-slottrekking 2012

fotospecial Dinsdagavond 19 juni vond de slottrekking plaats van de SVS-spaaractie, een initiatief van Krant van West-Vlaanderen ism de West-Vlaamse afdeling van Stichting Vlaamse Schoolsport en Provincie West-Vlaanderen.

autohttp://kw.knack.be/west-vlaanderen/foto-en-video/fotospecials/fotospecial-svs-slottrekking-2012/diaporama-normal-65065.htmlhttp://m.kw.knack.be/west-vlaanderen/foto-en-video/fotospecials/fotospecial-svs-slottrekking-2012/diaporama-normal-65065.htmlhttp://kw.knack.be/west-vlaanderen/foto-en-video/fotospecials/http://m.kw.knack.be/west-vlaanderen/foto-en-video/fotospecials/fotospecialLOWFOTOSPECIAL SVS-slottrekking 2012/medias/695/355965.jpg/medias/695/355957.jpg/medias/695/355969.jpg/medias/1285/658063.jpg/medias/695/355973.jpg/medias/1285/658065.jpg/medias/695/355977.jpg/medias/1285/658067.jpg/medias/695/355981.jpg/medias/1285/658069.jpg/medias/695/355985.jpg/medias/1285/658071.jpg/medias/695/355989.jpg/medias/1285/658073.jpg/medias/695/355993.jpg/medias/1285/658075.jpg/medias/695/355997.jpg/medias/1285/658077.jpg/medias/695/356001.jpg/medias/1285/658079.jpgKW fotospecialsKrant van West-VlaanderenSVS
01490712008-10-17 15:02:212015-02-19 18:48:572008-10-17 15:02:20KWPas de parutionNormalarticleNieuwsKW

653 lopers voor provinciaal SVS-kampioenschap veldlopen in Roeselare

Roeselare Afgelopen woensdag vond op Schiervelde in Roeselare het provinciaal SVS-kampioenschap veldlopen plaats. Er kwamen exact 653 lopers uit 48 verschillende scholen aan de start. Het Sint-Niklaasinstituut uit Zwevegem nam met 64 lopers deel en klopte daarmee alle concurrenten. Sint-Rembert Torhout (54 lopers) en OLV College Brugge (49 lopers) vervolledigden de top drie op het vlak van deelnames.

autohttp://kw.knack.be/west-vlaanderen/nieuws/653-lopers-voor-provinciaal-svs-kampioenschap-veldlopen-in-roeselare/article-normal-149071.htmlhttp://m.kw.knack.be/west-vlaanderen/nieuws/653-lopers-voor-provinciaal-svs-kampioenschap-veldlopen-in-roeselare/article-normal-149071.htmlhttp://kw.knack.be/west-vlaanderen/nieuws/http://m.kw.knack.be/west-vlaanderen/nieuws/

Roeselare Een overzicht van de 48 verschillende lopers, eerst de afkorting, dan de naam van de school, gevolgd door het aantal lopers dat woensdag aan de start verscheen in Roeselare.

Roeselare ANVE Annuntiata Instituut Veurne 5; BARN Barnum Roeselare 30; BRON De Bron Tielt 30; BUPO BUSO Boeschepestraat Poperinge 2; BURG Burgerschool Roeselare 8; DBKO Don Boscocollege Kortrijk 7; HHHASt,-Amandscollege campus H. Hart Harelbeke 1; IHKA Instituut H. Kindsheid Ardooie 7; IMBR Immaculata Instituut Sec. ond. Brugge 3; IMIE Tech. Inst. Immaculata Ieper 7; KAKO KAG Kortrijk Kortrijk 8; KSRO Klein Seminarie Roeselare 16; LUCA St.-Lucasinstituut Menen 16; MAKO Margareta Maria Instituut Kortemark 28; OLVA OLV College Brugge 49; OLVB OLV Hemelvaart Instituut Brugge 8; OLVR OLV van Vreugde Instituut Roeselare 6; OVVK Lyc.-OLV.-van-Vlaanderen Kortrijk 15; PSKO De Pleinschool Leiekant Kortrijk 6; PTIK Prov. Technisch Instituut Kortrijk 2; SADI St.-Aloysiuscollege Diksmuide 1; SAHA St.-Amandscollege Harelbeke 4; SAKO St. Amandscollege Noord Kortrijk 1; SAME St.-Aloysiuscollege Menen 6; SIGO St.-Godelievecollege Gistel 11; SIJO St.-Jorisscholen Menen 14; SIRE Sint-Rembert Torhout 54; SJBN St.-Jozef Instituut Brugge 11; SJWE St.-Jozefscollege Wervik 3; SLEB St.-Leocollege - Afd. Sec.O. Brugge 3; SLOB St.-Lodewijkscollege Brugge 35; SMKO Stella Maris Instituut Kortrijk 5; SNGZ Sint-Niklaasinstituut Gemeente Zwevegem Zwevegem 64; SPNH Spes Nostra Instituut ASO Heule 4; SPWE St.-Pauluscollege Wevelgem 33; STKO St.- Theresia Instituut Kortrijk 16; SVLE St.-Vincentiusinstituut Lendelede 31; VHSI Vrij Handels- en Sportinstituut Sint-Michiels 15; VISO VISO Campus Poststraat Roeselare 4; VMSR Vrije Middelbare School Roeselare 21; VTID Vrij Technisch Instituut Diksmuide 6; VTIG Vrij Technisch Instituut Gullegem 6; VTIK Vrij Technisch Instituut Kortrijk 1; VTIP Vrij Technisch Instituut Poperinge 3; VTIR Vrij Technisch Instituut Roeselare 19; VTIZ Vrij Technisch Instituut Izegem 3.

Roeselare Leerkrachten Dames (12 deeln.): 1. Decaesteker Mieke (SJCP), 2. Viaene Elke (KSRO), 3. Vermeulen Isabel (IMIE), 4. Decaesteker Marijke (MAKO), 5. Steyaert Lieselotte (OLVK), 6. Favoreel Gudrun (STKO), 7. Gouhie Leonie, 8. Pockele Eva (SIRE), 9. Busschaert Sofie (IMIE), 10. Lippens Greet (ANVE).

Roeselare Leerkrachten heren (13 deeln.): 1. Vandenbroucke Lieven (OLVK), 2. De Bois Wim (SIRE), 3. Bonte Gino (IMIE), 4. Vanhoecke Bart (OVVK), 5. Vervaeke Jan (KAKO), 6. Walraevens Carl (VMSR), 7. Coulon Dominique (IMIE), 8. Decleir Peter (SIJO), 9. Van den Bergh Jan (SIGO), 10. Desmet Bram (OVVK).

Roeselare Min. A meisjes (64 deeln.): 1. Vandepoele Jana (SIRE), 2. Vandeputte Hanne (SIRE), 3. Danneels Christine (SIGO), 4. Cottyn Sara (SAHA), 5. Vandeputte Manon (SLOB), 6. Vandekerckhove Jana (SLOB), 7. Nicholson Andrea (SNGZ), 8. Roose Faye (BARN), 9. Decaevele Julie (SPWE), 10. Vanhoutte Stien (SIGO).

Roeselare Min. B meisjes (80 deeln.): 1. Derycke Joyce (SIRE), 2. Cornelis Jolie (OLVA), 3. Mziouga Aya (SIRE), 4. Roelens Loes (SLOB), 5. Merlevede Gaëlle (SLOB), 6. Maene Friese (SIGO), 7. Carrein Febe (DBKO), 8. Van Eeno Wies (SLOB), 9. Misschaert Marie (SPNH), 10. Furniere Lotte (SVLE).

Roeselare Min. A jongens (72 deeln.): 1. Duvillier Eli (SLOB), 2. Vandierendonck Jules (SLOB), 3. Despiegelaere Michiel (OLVA), 4. Deknock Lucas (OLVA), 5. Vanwynghene Simon (SNGZ), 6. De Leersnyder Stijn (SLOB), 7. Vengheluwe Seppe (IHKA), 8. Verheire Simon (OLVA), 9. Ryckebosch Lucas (VTIR), 10. Claeys Kevin (SJWE).

Roeselare Min. B jongens (60 deeln.): 1. Van Bruane Simon (KSRO), 2. Vandewiele Karel (BRON), 3. Ganseman Jonas (SNGZ), 4. Moons Hannes (SLOB), 5. Vandewiele Jelle (BRON), 6. Vitse Lowie (VTIG), 7. Boone Arne (MAKO), 8. Verschaeve Bertl (VTIR), 9. Tanghe Fons (SPWE), 10. Monbaliu Ebert (SLOB).

Roeselare Cad. A meisjes (56 deeln.): 1. Vanhoutte Jonie (OLVR), 2. Van Hoorebeke Jolien (VHSI), 3. Bossier Laurence (VHSI), 4. Musseeuw Jolien (MAKO), 5. Dewilde Charlotte (SPWE), 6. Huyghe Laura (KSRO), 7. Couckuyt Ine (SPWE), 8. Coulon Lore (KAKO), 9. Vackier Pauline (BRON), 10. Dupont Louise (SNGZ).

Roeselare Cad. B meisjes (38 deeln.): 1. Van de Velde Julie (OLVA), 2. Mercier Elien (ANVE), 3. Luyssen Aline (SNGZ), 4. Neyrinck Karen (STKO), 5. Vandewalle Justine (SIRE), 6. Vercruysse Lieke (KSRO), 7. Geuns Justine (SIRE), 8. Vandenbroucke Marieke (KSRO), 9. Boey Lise (SIRE), 10. De Rycke Margot (DBKO).

Roeselare Cad. A jongens (53 deeln.): 1. Gouhie Victor (SIJO), 2. Verstraete Mathieu (SIRE), 3. De Meestere Martijn (BARN), 4. Vandekerckhove Arne (BRON), 5. Vandewalle Pieter (BRON), 6. Spillebeen Thijs (LUCA), 7. Vanderbeke Bjarne (KAKO), 8. Mahieu Tim (STKO), 9. Putman Stefan (SNGZ), 10. Vanheuverbeke Simen (STKO).

Roeselare Cad. B jongens (66 deeln.): 1. Vanassche Robin (STKO), 2. Raes Stijn (OLVB), 3. Moyaert Henri (SIRE), 4. Bouckaert Wouter (VTIZ), 5. Opsomer Tomas (SNGZ), 6. Vanbelleghem Wout (KAKO), 7. Hosten Martijn (SIRE), 8. Vandekerckhove Chesny (OVVK), 9. Craeymeersch Brecht (VTIR), 10. Vanhoncke Ingwie (SAME).

Roeselare Schol. A meisjes (30 deeln.): 1. Berton Fatima (STKO), 2. Vermeulen Febe (SIJO), 3. Vandewalla Tania (VHSI), 4. Nollet Sara (SIRE), 5. Borgers Betty (KAKO), 6. Wyseure Lisa (VHSI), 7. Ingelbrecht Sarah (SJBN), 8. Waeyaert Bieke (VTID), 9. Vlaemynck Tessa (SJBN), 10. Goderis Louise (ANVE).

Roeselare Schol. B meisjes (24 deeln.): 1. Arteel S. (VMSR), 2. Bruwier E. (VMSR), 3. Verbrugghe Nele (BRON), 4. Eecloo Lieze (KSRO), 5. Abeele Sheena (MAKO), 6. Haghedooren Jasmine (SIRE), 7. Verbeke Laure (SIRE), 8. Scheyying Machteld (SLEB), 9. Vanluchene Lisa (BRON), 10. Breye Joke (SIJO).

Roeselare Jun. Meisjes (2 deeln.): 1. Lefebvre Aisha (SIJO), 2. Debraeve Hannah (IMIE). Schol. A jongens (41 deeln.): 1. Vanluchene Robin (BRON), 2. Petralia Jan (BRON), 3. Delanglez Matthijs (STKO), 4. Honoré Gilles (STKO), 5. Dumoulin PJ. (VMSR), 6. Vandaele Stein (VHSI), 7. Vanderplaetsen Wiebren (VTIZ), 8. David Jonethan (STKO), 9. Vanhoutte Witze (KSRO), 10. Ryngaert Martijn (LUCA). Schol. B jongens (41 deeln.): 1. Hoste Levi (SLOB), 2. Merlier Ward (SIRE), 3. Vandendriessche Kenneth (SIRE), 4. Stroo Mathys (OLVA), 5. Witdouck Kobe (SPNH), 6. De Smedt Brecht (SIRE), 7. Dekiere Tijs (OLVR), 8. Vandeputte Klaas (KSRO), 9. Brysbaert Kevin (VTIP), 10. Bloes Steven (SIRE). Jun. Jongens (1 deeln.): 1. Depeutre Sam (SIRE).

Roeselare Klassement Meisjes

Roeselare Min. A.: 1. SLOB Brugge 46p, 2) SPWE Wevelgem 75, 3) SVLE Lendelede 83. Min B.: 1) SLOB Brugge 45, 2) SVLE Lendelede 74, 3) OVVK Kortrijk 106. Cad A.: 1) BRON Tielt 59, 2) SLOB Brugge 80, 3) SPWE Wevelgem 95. Cad B.: 1) SIRE Torhout 40, 2) SNGZ Zwevegem 51, 3) SPWE Wevelgem 85. Schol. A.: 1) VHSI Brugge 45, 2) SJBN Brugge 53. Schol. B.: 1) VMSR Roeselare 33, 2) BRON Tielt 53. Leerkrachten.: 1) STKO Kortrijk 36.

Roeselare Klassement Jongens

Roeselare Min. A.: 1) OLVA Assebroek 32, 2) SLOB Brugge 50, 3) SNGZ Zwevegem 67. Min. B.: 1) SLOB Brugge 39, 2) SPWE Wevelgem 90, 3) VTIG Gullegem 101. Cad A.: 1) SNGZ Zwevegem 54, 2) BRON Tielt 64, 3), STKO Kortrijk 69. Cad. B.: 1) SIRE Torhout 39, 2) STKO Kortrijk 77, 3) SNGZ Zwevegem 84. Schol. A.: 1) VHSI Brugge 51, 2) OLVA Assebroek 77, 3) VMSR Roeselare 81. Schol. B.: 1) SIRE Torhout 21, 2) OLVA Asseborek 65, 3) OLVR Roeselare 86. Leerkrachten.: 1) OVVK Kortrijk 39.

8800-ROMEDIUMPZSVS
01513292008-10-02 09:44:032015-02-19 19:03:132008-10-02 09:44:02KWPas de parutionNormalarticleNieuwsKW

Uitslagen SVS-cross van Lange Munte

Kortrijk Hier vindt u de uitslagen van de cross van de Lange Munte in Kortrijk, het derde luik in het SVS-loopcriterium Zuid. Dat was een samenwerking tussen VTI Kortrijk, BUSO Lage Kouter en de Kortrijkse Sportdienst. 1072 leerlingen van het basisonderwijs, 1118 van het secundair en 41 leerkrachten zorgden voor een totaal van liefst 2231 lopers. Die zich nu al kunnen opmaken voor de vierde in een reeks van vijf, volgende week in het Don Boscocollege van Kortrijk.

autohttp://kw.knack.be/west-vlaanderen/nieuws/uitslagen-svs-cross-van-lange-munte/article-normal-151329.htmlhttp://m.kw.knack.be/west-vlaanderen/nieuws/uitslagen-svs-cross-van-lange-munte/article-normal-151329.htmlhttp://kw.knack.be/west-vlaanderen/nieuws/http://m.kw.knack.be/west-vlaanderen/nieuws/

Kortrijk 6de leerjaar Meisjes (104 deeln.): 1. Verdonck Michèle (AZKO), 2. Verscheure Paulin (GWEH), 3. De Merlier Marie (WIWE), 4. Delabie Marie (DAKO), 5. Tanghe Wieze (STAP), 6. Bijls Wiebe (GWEH), 7. Verwilst Delphine (VLSK), 8. Dusselier Jana (CSMA), 9. Verstraete Emma (BAMO), 10. Vandenbroucke Hanne (SIOS).

Kortrijk 6de leerjaar Jongens (194 deeln.): 1. Anye Justice (BSZW), 2. Vanfleteren Mathieu (ZAHA), 3. Roelstraete Louis (VLAA), 4. Ganseman Pieter (CENZ), 5. Krisna Koo (GWEH), 6. Ghiesmans Sibren (AZKO), 7. Verougstraete Olivier (STKO), 8. Van Eygen Maarten (CENZ), 9. Vanfleteren Lowie (VLAA), 10. Donckels Aron (BAMO).

Kortrijk 5de leerjaar Meisjes (96 deeln.): 1. Debaere Judith (PIUS), 2. Mahieu Lore (BSMA), 3. Victoor Marthe (ARHA), 4. Debels Maëva (CEWE), 5. Cockelaere Heleen (AZKO), 6. Depoortere Alice (VLSK), 7. Nel Sarah (DAKO), 8. Jahangiri Zahra (AZKO), 9. Messeeuw Lara (WIWE), 10. Blauwblomme Hélène (FORT).

Kortrijk 5de leerjaar Jongens (169 deeln.): 1. Verspaille Guillaume (TUHA), 2. Driessens Stan (LEKO), 3. Desmedt Kjell (BSMA), 4. Ouchari Faycal (SCHA), 5. Devacht Guillaume (VIBI), 6. Hoornaert Kevin (LEDA), 7. Blomme Mathias (SPIK), 8. Vandeputte William (GWEH), 9. Leborgne Arthur (FORT), 10. Colpaert Jean-Baptiste (AZKO).

Kortrijk 4de leerjaar Meisjes (95 deeln.): 1. Penninck Astrid (CEWE), 2. Duponselle Lisa (BSMA), 3. Stragier Manon (WIWE), 4. Dewulf Marie (PIUS), 5. Carre Ann-charlotte (GWEH), 6. Vandenbroucke Hanne (BAMO), 7. Delaey Josephine (OVVK), 8. Ameel Amber (STKO), 9. Vanpachtenbeke Margot (GLAU), 10. De Vlieghere Alice (OVVK).

Kortrijk 4de leerjaar Jongens (158 deeln.): 1. Lemey Bram (BRBA), 2. Vandemaele Valentin (BAMO), 3. Defoirdt Sigurof (AZKO), 4. Depoortere Andres (FORT), 5. Vercruysse Gilles (SCHA), 6. Lecoutere Kevin (GWEH), 7. Deschaek Boris (SPKO), 8. Kesteloot Niels (SPIK), 9. Pauwels Nicolas (OVVK), 10. Depoortere Yentl (ARHA).

Kortrijk 3de leerjaar Meisjes (99 deeln.): 1. Van Den Bogaerde Coralie (VLAA), 2. Devogel Kim (DAKO), 3. Vanasten Tessa (AZKO), 4. Carrein Sofie (VLAA), 5. De Jonghe Bénédicte (FORT), 6. Soete Lies (AZKO), 7. Colpaert Alexia (AZKO), 8. De Baets Alissa (FORT), 9. Messelis Marthe (BAMO), 10. Ballekens Aïscha (HHUL).

Kortrijk 3de leerjaar Jongens (157 deeln.): 1. Denekere Bert (AZKO), 2. Vancauwenberghe Mathias (SPIK), 3. Scherpereel Andres (CSMA), 4. Van Mol Oscar (STKO), 5. Driesens Victor (LEKO), 6. Vanfleteren Thomas (ZAHA), 7. Eggermont Julien (AZKO), 8. Vierstraete Yentl (BAMO), 9. Wallaeys Boud (FORT), 10. Coucke Mathieu (KINK). - scholieren A Meisjes (47 deeln.): 1. Berton Fatima (STKO), 2. Delabie Lore (SIJO), 3. Moreels Alexe (STKO), 4. Borgers Betty (KAKO), 5. Beke Niene (OVVK), 6. Moreels Gieltje (STKO), 7. Vervalle Eef (PSKO), 8. Mispelaere Marieke (SAME), 9. Vandenheede Ellen (SIVA), 10. Debraeve Gudrun (IMIE).

Kortrijk scholieren B Meisjes (39 deeln.): 1. Casteele Charlotte (KAKO), 2. Eecloo Lieze (KSRO), 3. Vandenbroucke Louise (STKO), 4. Breye Joke (SIJO), 5. de Tand Kimberly (STKO), 6. Beelprez Lien (SAME), 7. Vandeputte Louise (IMIE), 8. Nys Shana (KAKO), 9. Dekein Leen (STKO), 10. Coucke Lisa (SPNH).

Kortrijk scholieren A Jongens (64 deeln.): 1. Decoene Bert (STKO), 2. Vanbecelaere Foeke (VTIK), 3. Delanglez Mathijs (STKO), 4. Fastré Nikolas (IMIE), 5. David Jonathan (STKO), 6. Honoré Gilles (STKO), 7. Blondeel Kobe (SPNH), 8. Bouvijn Bram (STKO), 9. De Baene Simon (STKO), 10. Opsomer Matthias (DBKO).

Kortrijk scholieren B Jongens (49 deeln.): 1. Dinnecourt Niels (STKO), 2. Gits Simon (STKO), 3. Esprit Pieter (STKO), 4. Witdouck Kobe (SPNH), 5. Biesbrouck Jakke (STKO), 6. Wyffels Kenny (PSKO), 7. Demiddele Mike (VTIK), 8. Desmet Thijs (STKO), 9. Mestdagh Thomas (SPNH), 10. Soetaert Jeffey (SAKO).

Kortrijk miniemen A Meisjes (120 deeln.): 1. Vanpoucke Ella (SPNK), 2. Cottyn Sara (SAHA), 3. Allegaert Sarah (SPNK), 4. Duchi Fien (SPNK), 5. Beelprez Lore (SPWE), 6. Verraes Marie (OVVK), 7. Decavele Julie (SPWE), 8. Demeyer Laurien (HHHA), 9. Decroubele Febe (SPWE), 10. Doom Sarah (SAZK).

Kortrijk miniemen B Meisjes (117 deeln.): 1. Vanderheere Sophie (DBKO), 2. Dejonckheere Gaelle (DBKO), 3. Byttebier Ellen (SAKO), 4. Misschaert Marie (SPNH), 5. Derolez Marie (OVVK), 6. Swiers Hanne (OVVK), 7. Vandepoele Ine (SIJO), 8. Carrein Febe (DBKO), 9. Serruys Nele (SPNH), 10. Nuyttens Hanne (PSKO).

Kortrijk miniemen A Jongens (181 deeln.): 1. Callens Wietse (SPNK), 2. Van de Casteele Freek (PSKO), 3. Claeys Kevin (SJWE), 4. Sercu Olivier (SAME), 5. Van De Velde Maarten (VTIW), 6. Rosseel Michiel (SPWE), 7. Tavernier Jonathan (VTIW), 8. Loosveldt Jasper (SNGZ), 9. Clarysse Jarne (SPNK), 10. Lebbe Mathieu (PSKO).

Kortrijk miniemen B Jongens (144 deeln.): 1. Tanghe Fons (SPWE), 2. Ganseman Jonas (SNGZ), 3. Vitse Lowie (VTIG), 4. Vlamynck Dylan (VTIG), 5. Six Felix (PSKO), 6. Lernou Arno (LUCA), 7. Deman Gilles (DBKO), 8. Vererfven Tymen (DBKO), 9. Hansens Steve (VMSR), 10. Vanden Eynde Mattys (SPNH).

Kortrijk cadetten A Meisjes (74 deeln.): 1. Dewilde Charlotte (SPWE), 2. Huyghe Laura (KSRO), 3. Puype Helena (SPNH), 4. Vanpoucke Lysanne (PSKO), 5. Couckuyt Ine (SPWE), 6. Coulon Lore (KAKO), 7. Dupont Louise (SNGZ), 8. Cael Nele (STKO), 9. Demuynck Fay (STKO), 10. Decoster Katrijn (PSKO).

Kortrijk cadetten B Meisjes (80 deeln).: 1. Vercruysse Lieke (KSRO), 2. Luyssen Aline (SNGZ), 3. Neyrinck Karen (STKO), 4. Duquenoy Elodie (SNGZ), 5. Lambrecht Philine (STKO), 6. El Attar Anissa (SNGZ), 7. Derycke Margot (DBKO), 8. Vanmarcke Lisa Marie (SPNH), 9. Devlaminck Lisa (SPNH), 10. Maes Kelly (STKO).

Kortrijk cadetten A Jongens (110 deeln.): 1. Dierick Seppe (SPNK), 2. Gouhie Victor (SIJO), 3. Mahieu Tim (STKO), 4. Vanderbeken Bjarne (KAKO), 5. Vervenne Steven (LUCA), 6. Tavernier Ruben (VTIW), 7. Vanheuverbeke Simen (STKO), 8. Spillebeen Thijs (LUCA), 9. Delefortrie Jens (SAME), 10. Viaene Jirg (SNGZ).

Kortrijk cadetten B Jongens (93 deeln.): 1. Van Belleghem Wout (KAKO), 2. Vanassche Robin (STKO), 3. Van Bruaene Wout (SPWE), 4. Vaernewyck Dylan (VTIW), 5. Opsomer Tomas (SNGZ), 6. Deleu Gilles (STKO), 7. Verstichele Arne (KSRO), 8. Vandekerckhove Chesny (OVVK), 9. Vanneste Thibaut (STKO), 10. Van Belleghem Wout (KAKO).

Kortrijk leerkrachten Dames (11 deeln.): 1. Vermeulen Isabel (IMIE), 2. Verhaest Sophie (WIWE), 3. Ongenaert Celine (SPNH), 4. Van de Casteele Lieve (STKO), 5. Birgit (AZKO), 6. Verhaegen Esmée (GWEH), 7. Favoreel Gudrun (STKO), 8. Dewulf Ilse (STKO), 9. Lefebvre Aïsha (SIJO), 10. Demets Joke (STKO).

Kortrijk leerkrachten Heren (27 deeln.): 1. Bonte Gino (IMIE), 2. Vervaeke Jan (KAKO), 3. Herpels Geert (GWEH), 4. Hendrickx Luc (SAKO), 5. Meert Tom (VTIW), 6. Allemeersch Klaas (VTIW), 7. Braems Patrick (OVVK), 8. Cappon Pieter (GWEH), 9. Vandecasteele Johan (VTIK), 10. Coulon Dominique (IMIE).

8500-KOMEDIUMPZSVS
01513872008-10-01 17:53:242015-02-19 19:03:332008-10-01 17:53:23KWPas de parutionNormalarticleNieuwsKW

Uitslagen SVS Loopcriterium Centraal Centraal in Pittem

Pittem Hieronder vindt u de uitslagen van de eerste wedstrijd van het SVS Loopcriterium Centraal Centraal. Dat vond plaats op woensdag 1 oktober in Pittem.

autohttp://kw.knack.be/west-vlaanderen/nieuws/uitslagen-svs-loopcriterium-centraal-centraal-in-pittem/article-normal-151387.htmlhttp://m.kw.knack.be/west-vlaanderen/nieuws/uitslagen-svs-loopcriterium-centraal-centraal-in-pittem/article-normal-151387.htmlhttp://kw.knack.be/west-vlaanderen/nieuws/http://m.kw.knack.be/west-vlaanderen/nieuws/

Pittem Leerkrachten Jongens(3 dlnrs): 1. Kerkhof Tom (PRIZ), 2. Cools Arne (OLVR), 3. Van Damme Dieter (IHKA), 4. Van Damme Dieter (IHKA). leerkrachten Meisjes (3 dlnrs):: 1. Decaesteker Marijke (MAKO), 2. Demeyere Linda (SVLE), 3. Desloover Katrien (SVLE).

Pittem 1ste leerjaar Jongens (44 dlnrs): 1. Demeulenaere Simon (GEHO), 2. Vandewalle Brecht (GEHO), 3. Devuldere Kenneth (GEHO), 4. Beerland Mathis (SBBR), 5. Decocker Mateo (GWAK)

Pittem 1ste leerjaar Meisjes (34 dlnrs): 1. Cool Charelle (KRAR), 2. Demaitere Famke (ACRO), 3. Vanstaen Charlotte (GIOS), 4. Vansymais Jana (KRAR), 5. Werbrouck Maaike (GIOS)

Pittem 2de leerjaar Jongens (55 dlnrs): 1. Demaiter Yoran (ACRO), 2. Vandaele Laurens (GEHO), 3. Beeuwsaert Thibault (SBBR), 4. Dumortier Jaron (HHIZ), 5. Versyck Andries (STAL)

Pittem 2de leerjaar Meisjes (24 dlnrs): 1. Beeuwsaert Charlotte (SBBR), 2. Verhoest Camille (SBBR), 3. Delameilleure Flore (STAL), 4. Verkinderen Jana (KOPI), 5. Lowie Jinte (KOPI)

Pittem 3de leerjaar A Jongens (42 dlnrs): 1. Callens Louis (PRIZ), 2. Lamote Toon (SBLR), 3. Declercq Brent (PERU), 4. Landuyt Rob (VIKR), 5. Barrezeele Maxime (SBBR)

Pittem 3de leerjaar B Jongens (27 dlnrs): 1. Driessens Zion (EGEM), 2. Rousseau Germaw (TEWI), 3. Cappelle Cedric (SBBR), 4. Vanmaele Sebastiaan (PERU), 5. Beernaert David (TEWI)

Pittem 3de leerjaar Meisjes (40 dlnrs): 1. Versyck Leontine (STAL), 2. Maenhout Marlies (PERU), 4. Maes Faith (KOPI), 5. Baert Dartanya (HHIZ)

Pittem 4de leerjaar A Jongens (37 dlnrs): 1. Fraeyman Martijn (PRIZ), 2. Vankerkhoven Victor (TEWI), 3. Van Hende Arno (HHIZ), 4. Popelier Jarne (EGEM), 5. Sinnesael Alex (SBBR)

Pittem 4de leerjaar B Jongens (29 dlnrs): 1. Carpentier Nico (PRIZ), 2. Dujardin Robbe (ACRO), 3. Vandebulcke Aaron (BARI), 4. Neirynck Bryan (GWAK), 5. Van Walleghem Lucas (KOPI)

Pittem 4de leerjaar Meisjes (27 dlnrs): 1. Buysse Fien (PERU), 2. Seynaeve Marie (LIZE), 3. Lowie Amber (KOPI), 4. Vandewiele Delphine (HHIZ), 5. Van Belleghem Lisa (STAL)

Pittem 5de leerjaar A Jongens (38 dlnrs): 1. Ghesqueire Emile (RPTI), 2. Geldhof Emile (GRUM), 3. Maenhout Jorich (PERU), 4. Allosserie Anton (HHIZ), 5. Colpaert Brecht (STAL)

Pittem 5de leerjaar B Jongens (29 dlnrs): 1. Coghe Karl (GEHO), 2. Scheldeman Henri (BALE), 3. Goubert Jody (GWAK), 4. Verbeke Winok (HHIZ), 5. Van Walleghem Gillis (KOPI)

Pittem 5de leerjaar Meisjes (36 dlnrs): 1. Devoldere Kjillsea (MAME), 2. Callewaert Joni (GRUM), 3. Vandewalle Jolien (GEHO), 4. Vandenbroele Delphine (PRIZ), 5. Vandaele Paulien (GIOS)

Pittem 6de leerjaar A Jongens (50 dlnrs): 1. Standaert Machiel (BRRU), 2. Verschuere Maarten (EGEM), 3. Maton Mathijs (RPTI), 4. Deleersnijder Yarne (GWAK), 5. Versyck Wouter (KROH)

Pittem 6de leerjaar B Jongens (38 dlnrs): 1. Vansteenkiste Goran (BALE), 2. Plovie Thibault (GEHO), 3. Vankauwenberghe Dario (TEWI), 4. Nachtergaele Olivier (PRIZ), 5. Dhondt Thomas (GWAK)

Pittem 6de leerjaar Meisjes (42 dlnrs): 1. Vandenbroucke Hanne (STAL), 2. Ronse Lisa (BARI), 3. Windels Helene (BALE), 4. Wallaeys Saar (TEWI), 5. Lagrou Michelle (SBBR)

Pittem miniemen A Jongens (16 dlnrs): 1. Bouckhuyt Jaron (IHKA), 2. Hergaert Joris (MAKO), 3. Vangheluwe Seppe (IHKA), 4. Vandemaele Thibault (BRON), 5. David Matthias (BRON)

Pittem miniemen B Jongens (16 dlnrs): 1. Vandewiele Karel (BRON), 2. Vandewiele Jelle (BRON), 3. Boone Arne (MAKO), 4. Werbrouck Emiel (SVLE), 5. Vermeulen Siemen (SVLE)

Pittem miniemen B Meisjes (29 dlnrs): 1. Debaere Jolien (MSRO), 2. Furniere Lotte (SVLE), 3. Musseeuw Lisa (MAKO), 4. Delaere Sara (SVLE), 5. Van Eynde Ella (BRON)

Pittem cadetten A Jongens (5 dlnrs): 1. David Frederik (BRON), 2. De Bruyne Jens (BRON), 3. Victor Niels (SIRO), 4. Depraetere Djessie (SIRO), 5. Ruysschart William (MAKO).

Pittem cadetten B Jongens (3 dlnrs): 1. Dedeyne Gert-Jan (OLVR), 2. Heytens Jeffrey (IHKA), 3. Sercu Jesse (IHKA).

Pittem cadetten A Meisjes (7 dlnrs): 1. Vanhoutte Jonie (OLVR), 2. Musseeuw Jolien (MAKO), 3. Vackier Pauline (BRON), 4. Vandermeulen Charline (BRON), 5. Degryse Sophie (BRON)

Pittem cadetten B Meisjes (5 dlnrs): 1. Delanote Hanne (MAKO), 2. Hagymasi Reinhilde (MAKO), 3. Deketelaere Laura (MAKO), 4. Desutter Jolien (IHKA), 5. De Roo Justine (IHKA).

Pittem scholieren A Jongens (1 dlnrs): 1. Noyez Marty (MAKO).

Pittem scholieren B Jongens (2 dlnrs): 1. Bruneel Dennis (MAKO), 2. Vandewiele Jens (AMME).

Pittem scholieren A Meisjes (2 dlnrs): 1. Assez Ines (MAKO), 2. Loncke Lize (MAKO).

Pittem scholieren B Meisjes (5 dlnrs): 1. Hagymasi Elisabeth (MAKO), 2. Goethals Aicha (MAKO), 3. Hagymasi Jozefien (MAKO), 4. Claerhout Sarah (IHKA), 5. Castelein Lien (MAKO).

8740-PIMEDIUMPZSVS
01523192008-09-25 15:23:502015-02-19 19:09:552008-09-25 15:23:49KWPas de parutionNormalarticleNieuwsKW

Uitslag SVS-scholenveldloop in Oostrozebeke

Oostrozebeke Hier vindt u de uitslagen van de SVS-veldloop in Oostrozebeke op dinsdag 23 september 2008.

autohttp://kw.knack.be/west-vlaanderen/nieuws/uitslag-svs-scholenveldloop-in-oostrozebeke/article-normal-152319.htmlhttp://m.kw.knack.be/west-vlaanderen/nieuws/uitslag-svs-scholenveldloop-in-oostrozebeke/article-normal-152319.htmlhttp://kw.knack.be/west-vlaanderen/nieuws/http://m.kw.knack.be/west-vlaanderen/nieuws/

Oostrozebeke 1ste leerjaar meisjes 1. Vanstaen Charlotte 2. Werbrouck Maaike 3. Devaere Irene 4. Baert Marie 5. Catteeuw Rieneke 6. Mouton Julie 7. Desmet Imme 8. Suys Lore 9. Devoldere Marthe 10. Verhulst Nette 11. Deleu Gaëlle 12. Devos Marlies 13. Depoorter Aurelie 14. De Bruycker Margaux 15. Kint Yara 16. Le Bacq Marie 17. Planckaert Manon 18. Monsere Kiara 19. Allaert Julie 20. Schaubroeck Alyssa 21. Lefebvre Aline 22. Nuytten Marie 23. Rogie Jana 24. Tack Nienke 25. Mestdagh Patty 26. Vanneste Jonaline 27. Vanlerberghe Fleur 28. Van Wassenhove Jade 29. Lefebvre Helena 30. Cottens Jennifer 31. Braecke Lisa 32. Dewulf Renée 33. Loosveldt Amber 34. Boelaert Ophélia 35. Desmet Amber 36. Verheye Romi 37. Demaeght Laura-Line 38. Paque Ine 39. Carly Amparo 40. Van Huffel Lisa

Oostrozebeke 1ste leerjaar jongens 1. Beils Thibault 2. Maselis Karsten 3. Vandenbulcke Senne 4. Verhulst Cézan 5. Cannie Thibaut 6. De Caluwe Fangio 7. Braekevelt Merlijn 8. Absa Hamza 9. De Vlaminck Liam 10. Delaere Lewis 11. Stragier Massimo 12. Cuypers Victor 13. Cuypers Arthur 14. Quintyn Seppe 15. Van Iseghem Wannes 16. Callewaert Laurens 17. Devos Alessandro 18. Mares Benoit 19. Vercouillie Iben 20. Desmet Will 21. Crop Jonathan 22. Carlier Arno 23. Craeynest Maxime 24. Vandaele Jonas 25. Vermeulen Edward 26. Boelaert Lennert 27. Mumatov Adam 28. Verhaeghe Robbe 29. Declerck Francis

Oostrozebeke 2de leerjaar meisjes 1. Debie Sara 2. De Bruyne Courtney 3. De Bruyne Neely 4. Viane Anna 5. Stevens Lou 6. Coppens Alana 7. Coucke Ine 8. Windels Lindsay 9. Libbrecht Jana 10. De Jaegere Laurence 11. Verbeke Amber 12. Vervelghe Evy 13. Bejster Lisa 14. Van Loo Lotte 15. Lambrecht Sarah 16. Grammens Stephanie 17. Cinjaere Falke 18. Viaene Phoebe 19. Houfflijn Anouck 20. Vandecaveye Myrthe 21. Mateus Pereira Mima 22. Vantieghem Jill 23. Delmulle Britt 24. Verhelst Ameline 25. Buyse Fieke 26. Snauwaert Anou 27. Desmet Kjenta 28. De Smet Zoë 29. Vandekerckhove Luke 30. Verfaillie Sanne 31. Vandaele Emma 32. Vanneste Emma 33. Callens Kim 34. Minjauw Lisa 35. Maes Laura 36. Cappelle Lani 37. Vergote Naomi 38. Deruyter Amber 39. Claerhout Louise

Oostrozebeke 2de leerjaar jongens 1. Vandaele Sander 2. Bekaert Loïd 3. Naeyaert Frito 4. Vantieghem Gianni 5. Verfaille Evert 6. Vanluchene Maxim 7. Vlaeminck Wout 8. Claerhout Lennert 9. Vandekerckhove Cédric 10. Vermeersch Ruben 11. Petrus Emiel 12. Beel Remy 13. Van Eeckhoutte Thibaut 14. Bogaert Arne 15. Vanstaen Bert 16. Verfaillie Sander 17. Hoornaert Louis 18. Zulfiji Betim 19. Marijsse Arnaud 20. Stragier Gianluca 21. Devos Matlin 22. Verstraete Artuur 23. Mullebrouck Faustin 24. Bossuyt Matthijs 25. Dejonckheere Arne 26. Catteeuw Matthijs 27. Kerckhof Luka 28. Schaubroeck Niels 29. Dewulf Raf 30. Vanluchene Warre 31. Verleye Mathias 32. Verhelst Jean-Remi 33. Debaveye Elias 34. Vermeulen Emiel 35. Bogaert Birger 36. Coorevits Robbe 37. Waelkens Sebo

Oostrozebeke 3de leerjaar jongens 1. Claeys Bert 2. Desmet Maxime 3. Devriese Yentl 4. Buddaert Loïc 5. Casier Michiel 6. Amerlynck Alex 7. Lavrauw Leonardo 8. Vandecapelle Wout 9. Decock Lucas 10. Verhulst Jordy 11. Verfaillie Miguel 12. Staessens Matthijs 13. Maselis Lucas 14. Vandaele Rob 15. Cocquyt Jeroen 16. El M'Kadmi Abdelaziz 17. Depauw Josse 18. Boussauw Andres 19. Maksymilian Francus 20. Vandenbussche Mathieu 21. De Bruycker Xander 22. Bouckaert Sibert 23. Vanstaen Arthur 24. Braeckevelt Domien 25. Marijsse Michiel 26. Vanacker Stan 27. Casaert Pieterjan 28. Geldhof Niels 29. Verschatse Thibault 30. Vullers Brain 31. Margo Thibeau 32. Suys Stan 33. Mulder Rick 34. Mumatov Ramazan 35. Gevaert Matthias 36. Billiet Robbe 37. Lefebvre Saymen 38. Meerschman Colin 39. Verpaele Robbe 40. Vermeersch Tibo 41. Saba Antoine 42. Ryckewaert Jonas 43. Vandewoestijne Timothy 44. Vlaeminck Michiel 45. Vindevogel Jeroen 46. Carlier Joppe 47. Teerlingh Robbe 48. Van Collie Matthijs 49. Bois Jelle

Oostrozebeke 3de leerjaar meisjes 1. De Landtsheer Amber 2. Vankeirsbilck Emma 3. Van Compernolle Jasmien 4. Van Der Cruyssen Linde 5. Delecluyse Ann-Sophie 6. Vandevoorde Fran 7. Peers Charlotte 8. Tack Louise 9. Vansuyt Pauline 10. Wille Myrthe 11. Beyaert renée 12. Coucke Bieke 13. Van Ryckeghem Lisa 14. Huygelier Lien 15. Cottens Lindsey 16. Dandoy Camille 17. Nuytten Michelle 18. Devos Hanna 19. Nolf Alexandra 20. Defour Celien 21. Derock Lotte 22. Vannieuwenborgh Circé 23. Lapeirre Lot 24. Bouckhuyt Jana 25. Devaere Marthe 26. Monseré Kayleigh 27. Baekelandt Jennifer 28. Van D'Huynslaegher Lana 29. Catelin Enya 30. Braecke Julie 31. Desmet Marie 32. Verhaeghe Hanne 33. Van Ryckeghem Ruth 34. Van De Walle Axzina 35. Vandekerckhove Samantha 36. Locquet Kiara 37. Goderis Tine 38. Poelvoorde Fleur 39. Vanluchene Flore 40. Roobrouck Laurence 41. Dewaegenaere Emmeline 42. Van Ryckeghem Juliette

Oostrozebeke 4de leerjaar jongens 1. Vanhouteghem Kilian 2. Vandendriessche Stef 3. Vandekerckhove Maarten 4. Vandeputte Jens 5. Soetaert Quincy 6. Vanacker Daan 7. Verlinde Leroy 8. Devaere Gertjan 9. Desmet Louis 10. Khanfar Adil 11. Verhulst Bruno 12. Nuytens Niels 13. Rodenbach Benjamin 14. De Smeytere Louis 15. Devos Bram 16. Vanluchene Thomas 17. Paque Jens 18. Tallieu Thijs 19. Vanacker Elias 20. Vanrijckeghem Kjell 21. Deceuninck Ruben 22. Brkic Filip 23. Verhulst Duncan 24. Baekelandt Arne 25. Danner Liam 26. Callens Michael 27. Kindt Sander 28. Boone Viktor 29. Cottens Angelo 30. Decraemer Sam 31. Vanwildemeersch Yaron 32. Craeynest Thibaut 33. Bogaert Sven 34. Callewaert Olivier 35. Vercollie Matthias 36. Verbeke Nick 37. Grammens Enrique 38. Werbrouck Marco 39. Allaert Jeffrey 40. Lesieur Jorgo 41. De Boever Siemen

Oostrozebeke 4de leerjaar meisjes 1. Nona Stevens 2. De Clercq Kimberly 3. Cuypers Zoë 4. Huygelier Ine 5. Vandecaveye Linde 6. Decock Ellen 7. Derveaux Jelina 8. Vanneder Laura 9. Deneir Silken 10. Boucquez Laeticia 11. Kerckhof Chiara 12. Devos Elien 13. Baert Julie 14. Desplenter Laure 15. De Clerck Lotta 16. Van Poucke Kitty 17. Claerhout Marie 18. Roobrouck Ella 19. Garrez Manoli 20. De Raeve Esther 21. Verbrugghe Tiele 22. Devoldere Lotte 23. Tallieu Eva 24. De Vos Isabeau 25. Verstraete Marie 26. Vandeplassche Ellen 27. Crop Helena 28. Demuynck Margot 29. Desmet Ineke 30. Jonckheere Marie 31. Van Essche Fien 32. Blomme Tinka 33. Rys Caitlin 34. Absa Hind 5de leerjaar jongens 1. Vandekerckhove Karel 2. Lanckriet Jordy 3. Lagaisse Dylan 4. Dutoit Kenny 5. Verhulst Wouter 6. Maes Simon 7. Depoorter Gauthier 8. Quintyn Jeff 9. Houfflijn Arne 10. Vanryckeghem Ziggy 11. Deconynck Michiel 12. Callens Jordi 13. Verlinde Benoit 14. Verfaille Lennert 15. Verschatse Michaël 16. Bouckhuyt Jonas 17. Van Loo Seppe 18. Vynckier Dante 19. Desmet Dayron 20. Algoet Emiel 21. Lavrauw Luca 22. Mestdagh Gilles 23. Valcke Joey 24. Kint Yentel 25. Detavernier Beau 26. Waelkens James 27. Vanhoutte Karel 28. Verhelst Lowie 29. Roobrouck Wolf 30. Vandemoortele Tibo 31. Horrie Tuur 32. Grammens Giovanni 33. Beils Michiel 34. Declerck Glenn 35. Vullers Gianni

Oostrozebeke 5de leerjaar meisjes 1. Verhulst Cato 2. Derudder Lotte 3. Vandaele Paulien 4. Abdallah Amirah 5. Tack Marthe 6. De Mets Kyra 7. Declerck Loes 8. Vandevoorde Febe 9. Behaeghe Tessa 10. Devooght Gaëlle 11. Vandendriessche Birgit 12. Tassaert Maaike 13. Perneel Laura 14. Cannie Eline 15. Vanryckeghem Emma 16. Vanpoucke Phaedra 17. Amerlynck Fien 18. Pauwels Annaïs 19. Libbrecht Adisa 20. Vermeir Fien 21. Dekeyser Emma 22. Vanluchene Lotte 23. Vervelghe Chelsea 24. Duyvejonck Anke 25. Vandenborre Kim 26. Deruyck Celien 27. Zulfiji Marigona 28. Delanghe Jolien 29. Vandeputte Jolien 30. Waerniers Joyce 31. Steyaert Chloë 32. Ampe Delia 33. Vandenbulcke Luna

Oostrozebeke 6de leerjaar meisjes 1. Lobbens Laurence 2. Nuytens Micheline 3. Cokelaere Julie 4. Crul Indira 5. Wille Aline 6. Seynaeve Aurélie 7. Vanluchene Isaura 8. Farrazijn Fauve 9. Verhoye Chenice 10. Lambrecht Céline 11. Goesaert Elien 12. Van Loo Emma 13. Devos Justine 14. Boone Michelle 15. Deblauwe Micheline 16. Roobroeck Aurelie 17. Vankeirsbilck Jana 18. Margo Laurence 19. Wullaert Alizé 20. De Mets Tessa 21. Vandenbroucke Eva 22. Derudder Liesbet 23. Goesaert Jolien 24. Beel Chloé 25. Verheye Shauni 26. De Sloover Elise 27. Depoorter Céline 28. Scheerlynck Armonie 29. Van Wassenhove Jana 30. Vandenbulcke Bo 31. Vanacker Liesanne 32. Callens Lore 33. Vanneste Isaline 34. Lannoo Celine 35. Verbeke Elien 36. Marijsse Celine 37. Termote Sofie 38. Vandenbroucke Tessa 39. Vlaeminck Ine 40. Lambrecht Jill 41. Demasure Kimberly

Oostrozebeke 6de leerjaar jongens De Clercq Sven Van Craeyveld Niels De Poortere Arne Vandaele Corneel Algoet Roy Vlaeminck Bren Blancke Kiandro Rodenbach Samuël Tassaert Arne Declerck Pieter-Jan Matthys Flor De Clerck Guust Verbeke Pieter-Jan Verscheure Lenny Van Essche Simon Chrisitaens Stef Blondeel Arne Vanneder Sam Scheerlynck Junio Vervaeke Jonas Vandaele Emiel D'Hondt Benett Van Ryckeghem Antoon Van D'Huynslager Jarne Bouckaert Robin Lefebre Regis Vandaele Pieter Vanluchene Elias Verhelst Bryan Vermeir Pieter-Jan Debo Ian Van Der Cruyssen Corneel Baekelandt Mike Cinjaere Bjarne Vullers Greg Decoster Thomas Neirinck Matthias Wille Jarne Samyn Florian Denys Arne

8780-OOMEDIUMPZSVS
01523272008-09-25 15:20:212015-02-19 19:09:582008-09-25 15:20:20KWPas de parutionNormalarticleNieuwsKW

Uitslagen SVS-scholenveldloop

Ruiselede Hier vindt u de uitslagen van de scholenveldloop in Ruiselede.

autohttp://kw.knack.be/west-vlaanderen/nieuws/uitslagen-svs-scholenveldloop/article-normal-152327.htmlhttp://m.kw.knack.be/west-vlaanderen/nieuws/uitslagen-svs-scholenveldloop/article-normal-152327.htmlhttp://kw.knack.be/west-vlaanderen/nieuws/http://m.kw.knack.be/west-vlaanderen/nieuws/

Ruiselede eerste leerjaar meisjes: 1 Anna Huysman 2 Femke Spanhove 3 _ tweede leerjaar meisjes: 1 Vienna Derudder 2 Fien Van Wonterghem 3 Ruby-Jack Verbeeke derde leerjaar meisjes 1 Maenhout Marlies 2 De Baets Paulien 3 Dewulf Marie & Dedoncker Zoë vierde leerjaar meisjes 1 Buysse Fien 2 Standaert Sanne 3 De Coster Florence vijfde leerjaar meisjes 1 Verhooghe Fran 2 Vervust Lore 3 _ zesde leerjaar meisjes 1 Tanghe Marie 2 Alliet Marie 3 Martens Eline secundair meisjes 1 Spriet Merel 2 Van Severen Joele 3 Desmet Lynn

Ruiselede eerste leerjaar jongens 1 Van Wim Victor 2 Elias Lambert 3 Ryckebosch Pieter-Jan tweede leerjaar jongens 1 Guidee Rene 2 Verkinderen Brecht 3 Van Wonterghem Robbe derde leerjaar jongens 1 Declercq Brent 2 Keirsebilck Bjarne 3 Vanmaele Sebastiaan vierde leerjaar jongens 1 Priem Torben 2 Dendoncker Dré 3 Lambrecht Olivier vijfde leerjaar jongens 1 Maenhout Yorich 2 Vanpoucke Sam 3 Demeyer Maurice zesde leerjaar jongens 1 Machiel Standaert 2 Verwilst Hannes 3 Verwilst Aaron secundair jongens 1 Martijn Vanderstraete 2 David Mestdagh 3 Jasper Devriendt

8755-RUMEDIUMPZveldlopenSVS
Regionaal SVS-voetbaltornooi vier tegen vier op sportpark De Schorre
Regionaal SVS-voetbaltornooi vier tegen vier op sportpark De Schorre
Regionaal SVS-voetbaltornooi vier tegen vier op sportpark De Schorre
Regionaal SVS-voetbaltornooi vier tegen vier op sportpark De Schorre
Regionaal SVS-voetbaltornooi vier tegen vier op sportpark De Schorre
Regionaal SVS-voetbaltornooi vier tegen vier op sportpark De Schorre
Regionaal SVS-voetbaltornooi vier tegen vier op sportpark De Schorre
Regionaal SVS-voetbaltornooi vier tegen vier op sportpark De Schorre
01523352008-09-25 15:11:132015-02-19 19:09:592008-09-25 15:11:12KWPas de parutionNormalarticleNieuwsKW

Regionaal SVS-voetbaltornooi vier tegen vier op sportpark De Schorre

Oostende Op twee terreinen van Sportpark De Schorre wemelde het vorige woensdagnamiddag van de jonge voetballertjes. Ongeveer 150 meisjes en jongens uit twaalf Oostendse basisscholen namen er immers deel aan het regionale SVS-voetbaltornooi. De jongeren namen het in ploegjes van vier tegen elkaar op, waarbij er gespeeld werd op verkleinde velden.

autohttp://kw.knack.be/west-vlaanderen/nieuws/regionaal-svs-voetbaltornooi-vier-tegen-vier-op-sportpark-de-schorre/article-normal-152335.htmlhttp://m.kw.knack.be/west-vlaanderen/nieuws/regionaal-svs-voetbaltornooi-vier-tegen-vier-op-sportpark-de-schorre/article-normal-152335.htmlhttp://kw.knack.be/west-vlaanderen/nieuws/http://m.kw.knack.be/west-vlaanderen/nieuws/
Regionaal SVS-voetbaltornooi vier tegen vier op sportpark De Schorre

Oostende Tijdens dit SVS-treffen worden de wedstrijden gespeeld met vier tegen vier, telkens over twee speelhelften van zes minuten. Daarbij komen de jongeren uit op verkleinde voetbalvelden van zo'n 12 op 20 meter. „Door met een beperkt aantal kinderen te spelen op een klein terrein komen de kinderen veel vaker in balbezit en krijgen ze ook meer mogelijkheden om te scoren. Door met kleine ploegen aan de aftrap te komen worden de kinderen optimaal tot bewegen aangezet en beleven ze gedurende de namiddag heel wat spelplezier. Dit is trouwens de bedoeling van onze naschoolse sportactiviteiten", weet SVS-verantwoordelijke Eddy De Busschere.

Oostende Drie tornooien

Oostende Het SVS-voetbaltornooi kent elk jaar heel wat succes. Ook dit jaar schreven er 28 voetbalploegjes in, allen uit het stedelijk of het gemeenschapsonderwijs. Elk voetbalteam bestaat uit vier kernspelers en een aantal reservespelers. Tijdens de diverse matchen mag er trouwens onbeperkt gewisseld worden. „Met 28 ploegen een tornooi opzetten waarbij de kinderen veel tot voetballen komen, is bijna onmogelijk. Daarom splitsen we het tornooi al enkele jaren op in drie kleinere tornooien. Op een eerste terrein leid ikzelf een tornooi met tien jongensploegen en daarnaast nog een kleiner tornooi met zeven meisjesploegen. Tenslotte leidt mijn collega Dorine De Boot op een ander veld het derde tornooi dat samengesteld is met tien ploegen uit het gemeenschapsonderwijs", vertelt Dimitri Depoorter.

Oostende Ploegen van twaalf scholen uit de Oostendse regio waren op de voetbalafspraak aanwezig. Ze kwamen met een of meerdere ploegen aan de aftrap. Het ging om BSG Oostende-Stene (BSOS), BSG De Klimop Gistel (BSGI), BSG Arnoldus Oudenburg (BSOB), BSG Oostende-Vogelzang (BSOV), BSG Permeke Jabbeke (BSJA), SB Moreauxschool (MORO), SB Conscienceschool (CONO), SB Vermeylenschool (VERO), SB Gevaertschool (GEVO), SB Van Glabbekeschool (VGLO), Freneitschool De Zonnebloem Oostende(ZONO) en Koninklijk Werk IBIS. (Johan)

Oostende Het regionale SVS-voetbaltornooi vier tegen vier werd vorige woensdagnamiddag, wegens het grote succes, op twee Schorreterreinen gespeeld. Op bovenstaande foto vinden we de tien jongensploegen en de zes meisjesploegen die tegen elkaar uitkwamen op het eerste terrein. (Foto Johan)

Oostende Krant van West-Vlaanderen (editie De Zeewacht) van 26 september 2008.

8400-OOMEDIUMPZSVSSchoolsport
Uitslagen eerste SVS-loopcriterium Zuid
Uitslagen eerste SVS-loopcriterium Zuid
Uitslagen eerste SVS-loopcriterium Zuid
Uitslagen eerste SVS-loopcriterium Zuid
Uitslagen eerste SVS-loopcriterium Zuid
Uitslagen eerste SVS-loopcriterium Zuid
Uitslagen eerste SVS-loopcriterium Zuid
Uitslagen eerste SVS-loopcriterium Zuid
01533852008-09-18 16:17:342015-02-19 19:17:272008-09-18 16:17:33KWPas de parutionNormalarticleNieuwsKW

Uitslagen eerste SVS-loopcriterium Zuid

Menen Hier de uitslagen van de eerste cross van het SVS-loopcriterium Zuid in Menen.

autohttp://kw.knack.be/west-vlaanderen/nieuws/uitslagen-eerste-svs-loopcriterium-zuid/article-normal-153385.htmlhttp://m.kw.knack.be/west-vlaanderen/nieuws/uitslagen-eerste-svs-loopcriterium-zuid/article-normal-153385.htmlhttp://kw.knack.be/west-vlaanderen/nieuws/http://m.kw.knack.be/west-vlaanderen/nieuws/
Uitslagen eerste SVS-loopcriterium Zuid

Menen In totaal 1752 aankomsten.

Menen 6de leerjaar Meisjes (73 deeln.): 1. Verdonck Michèle (AZKO), 2. Cosaert Yasmine (VLAA), 3. Segers Lotte (VLAA), 4. Deleye Door (KPME), 5. Derez Eef (VLSK), 6. Verscheure Paulin (GWEH), 7. De Merlier Marie (WIWE), 8. Verwilst Delphine (VLSK), 9. Bijls Wiebe (GWEH), 10. Tanghe Wieze (STAP).

Menen 6de leerjaar Jongens (134 deeln.): 1. Vanfleteren Mathieu (ZAHA), 2. Roelstraete Louis (VLAA), 3. Krisna Koo (GWEH), 4. Vanfleteren Lowie (VLAA), 5. Van Heule Marvin (BEMO), 6. Vanhoof Robbe (LEME), 7. Delabie Florian (AZKO), 8. Tanghe Sam (STAP), 9. Lepla Laurens (VLSK), 10. Herpels Jorre (GWEH).

Menen 5de leerjaar Meisjes (63 deeln.): 1. Debaere Judith (PIUS), 2. Mahieu Lore (BSMA), 3. Debels Maëva (CEWE), 4. Depoortere Alice (VLSK), 5. Jahangiri Zahra (AZKO), 6. Lievrouw Suze (GWEH), 7. Soetaert Justine (SIOS), 8. Vandoorne Charlotte (PIUS), 9. Deleu Freya (AZKO), 10. Stockman Emma (PIUS).

Menen 5de leerjaar Jongens (115 deeln.): 1. Desmedt Kjell (BSMA), 2. Vandenabeele Tijl (LEDA), 3. Hoornaert Kevin (LEDA), 4. Leborgne Arthur (FORT), 5. Sampers Lennart (BAMO), 6. Blomme Mathias (SPIK), 7. Vandeputte William (GWEH), 8. Colpaert Jean-Baptiste (AZKO), 9. Musenge Kinkela Gedeon (KPME), 10. Soete Pieterjan (AZKO).

Menen 4de leerjaar Meisjes (73 deeln.): 1. Stragier Manon (WIWE), 2. Penninck Astrid (CEWE), 3. Duponselle Lisa (BSMA), 4. Lagmar Kenza (BSMW), 5. Wyckhuyse Anjo (VLAA), 6. Demuynck Valentine (BAMO), 7. Carre Ann Charlotte (GWEH), 8. Logghe Jubeline (KPME), 9. Deconinck Luna (AZKO), 10. Vanpachtenbeke Margot (GLAU).

Menen 4de leerjaar Jongens (109 deeln.): 1. Kesteloot Niels (SPIK), 2. Ryckoort Nolle (GWEH), 3. Lecoutere Kevin (GWEH), 4. Lemey Bram (BRBA), 5. Ricart Miguel (LEME), 6. Depoortere Andres (FORT), 7. Declercq Siebe (FORT), 8. Vandemaele Valentin (BAMO), 9. Ramon Milan (KPME), 10. Devos Arthur (GWEH).

Menen 3de leerjaar Meisjes (82 deeln.): 1. Vandenbogaerde Coralie (VLAA), 2. Matthys Adey (LEDA), 3. Berghmans Tine (GUME), 4. Vanasten Tessa (AZKO), 5. Carrein Sofie (VLAA), 6. Decruynaere Thalia (BSMW), 7. De Jonghe Bénédicte (FORT), 8. Dermaux Camille (GWEH), 9. De Baets Alissa (FORT), 10. Soete Lies (AZKO).

Menen 3de leerjaar Jongens (110 deeln.): 1. Eggermont Julien (AZKO), 2. Vancauwenberghe Mathias (SPIK), 3. Vierstraete Yentl (BAMO), 4. Denekere Bert (AZKO), 5. Demyttenaere Dries (LEME), 6. Wallaeys Boud (FORT), 7. Van Hoof Gilles (WIWE), 8. Musenge Kapumbu Josias (KPME), 9. Van Laere Léon (FORT), 10. Vanfleteren Thomas (ZAHA).

Menen leerkrachten Dames (8 deeln.): 1. Vermeulen Isabel (IMIE), 2. Favoreel Gudrun (STKO), 3. Braems Tibbie (OVVK), 4. Lefebvre Aïsha (SIJO), 5. Buyssens Trui (BAMO), 6. Demets Joke (STKO), 7. Legrand Anja (BAMO), 8. Debraeve Hannah (IMIE).

Menen leerkrachten Heren (22 deeln.): 1. Bonte Gino (IMIE), 2. Allemeersch Klaas (VTIW), 3. Vandenbroucke Christ (BAMO), 4. Herpels Geert (GWEH), 5. Dendoncker Koen (VTIW), 6. Meert Tom (VTIW), 7. Vermont Filip (LUCA), 8. Vermeulen Freddy (BAMO), 9. Van Hoecke Bart (OVVK), 10. Hendrickx Luc (SAKO).

Menen scholieren A Meisjes (25 deeln.): 1. Vermeulen Febe (SIJO), 2. Borgers Betty (KAKO), 3. Debraeve Gudrun (IMIE), 4. Mispelaere Marieke (SAME), 5. Vanhalst Marieke (STKO), 6. Lecluyse Stephanie (STKO), 7. Lemay Paulien (PSKO), 8. Versavel Marieke (STKO), 9. Foulon Biene (STKO), 10. Delabie Lore (SIJO).

Menen scholieren B Meisjes (29 deeln.): 1. Vandenbroucke Louise (STKO), 2. Eecloo Lieze (KSRO), 3. de Tand Kimberly (STKO), 4. Breye Joke (SIJO), 5. Nys Shana (KAKO), 6. Behein Leen (STKO), 7. Beelprez Lien (SAME), 8. Vandeputte Louise (IMIE), 9. Meert Laura (OVVK), 10. Petrova Sacha (SIJO).

Menen scholieren A Jongens (50 deeln.): 1. Vanbecelaere Foeke (VTIK), 2. Delanglez Mathijs (STKO), 3. Honoré Gilles (STKO), 4. Ryngaert Martijn (LUCA), 5. David Jonathan (STKO), 6. Couckuyt Aaron (SAME), 7. Vandenbussche Paavo (DBKO), 8. Opsomer Matthias (DBKO), 9. Vanluchene Emmanuel (STKO), 10. Debosschere Cyril (STKO).

Menen scholieren B Jongens (41 deeln.): 1. Wyffels Kenny (PSKO), 2. Biesbrouck Jakke (STKO), 3. Esprit Pieter (STKO), 4. Houssam Ennaib (HHHA), 5. Balghou Mohamed (HHHA), 6. Desmet Thijs (STKO), 7. Taillieu Mike (SMKO), 8. Soetaert Jeffey (SAKO), 9. Vanhulle Louis (OVVK), 10. Delporte Niels (PSKO).

Menen miniemen A Meisjes (111 deeln.): 1. Vanpoucke Ella (SPNK), 2. Cottyn Sara (SAHA), 3. Duchi Fien (SPNK), 4. Allegaert Sarah (SPNK), 5. Decavele Julie (SPWE), 6. Doom Sarah (SAZK), 7. Beelprez Lore (SPWE), 8. Decroubele Febe (SPWE), 9. Breughe Loes (SPWE), 10. Vanoverschelde Ine (SPWE).

Menen miniemen B Meisjes (102 deeln.): 1. Vanderheere Sophie (DBKO), 2. Dejonckheere Gaelle (DBKO), 3. Vandepoele Ine (SIJO), 4. Gevaert Emma (SJWE), 5. Byttebier Ellen (SAKO), 6. Ooghe Laura (SJWE), 7. Van Tieghem Loes (SPWE), 8. Van Eygen Hannelore (SNGZ), 9. Derolez Marie (OVVK), 10. Swiers Hanne (OVVK).

Menen miniemen A Jongens (183 deeln.): 1. Callens Wietse (SPNK), 2. Ramon Diaz (SAME), 3. Van de Casteele Freek (PSKO), 4. Deswarte Ruben (VTIG), 5. Donzo Kassim (PSKO), 6. Stragier Arnaud (SPWE), 7. Sercu Olivier (SAME), 8. Van Der Haegen Jean (DBKO), 9. Debraeve Jonah (IMIE), 10. Sahnourne Camil (DBKO).

Menen miniemen B Jongens (142 deeln.): 1. Tanghe Fons (SPWE), 2. Vandesompele Lucas (SPNK), 3. Lernou Arno (LUCA), 4. Vitse Lowie (VTIG), 5. Deman Gilles (DBKO), 6. Dhoop Michiel (LUCA), 7. Vlamynck Dylan (VTIG), 8. Ganseman Jonas (SNGZ), 9. Verdonck Emile (SAZK), 10. De Jonghe Henri (PSKO).

Menen cadetten A Meisjes (66 deeln.): 1. Dewilde Charlotte (SPWE), 2. Huyghe Laura (KSRO), 3. Cael Nele (STKO), 4. Couckuyt Ine (SPWE), 5. Vandepitte Sophie (SPNK), 6. Dupont Louise (SNGZ), 7. Coulon Lore (KAKO), 8. Dervaux Lisa (SIJO), 9. Vanhee Yasmine (SPNK), 10. Labis Stephanie (DBKO).

Menen cadetten B Meisjes (46 deeln.): 1. Neyrinck Karen (STKO), 2. Boury Lotte (IMIE), 3. Luyssen Aline (SNGZ), 4. Lewyllie Tamara (SPWE), 5. Duquenoy Elodie (SNGZ), 6. vandenbogaerde Els (STKO), 7. El Attar Anissa (SNGZ), 8. Anneessens Inez (KAKO), 9. Lernout Emma (SPWE), 10. Vanneste Sofie (SAME).

Menen cadetten A Jongens (86 deeln.): 1. Dierick Seppe (SPNK), 2. Vervenne Steven (LUCA), 3. Vanderbeken Bjarne (KAKO), 4. Gouhie Victor (SIJO), 5. Mahieu Tim (STKO), 6. Sainsbury Jack (KAKO), 7. Verschaeve Pieter (SPNK), 8. Tavernier Ruben (VTIW), 9. Spillebeen Thijs (LUCA), 10. Delefortrie Jens (SAME).

Menen cadetten B Jongens (81 deeln.): 1. Vanassche Robin (STKO), 2. Opsomer Tomas (SNGZ), 3. Verstichele Arne (KSRO), 4. Dema... Milion (PSKO), 5. Dewyn Guillaume (STKO), 6. Vandekerckhove Chesny (OVVK), 7. Louf Charles (SPWE), 8. Vanhoucke Yngwie (SAME), 9. Vaernewyck Dylan (VTIW), 10. Vanhauwaert Michael (PTIK).

8930-MEMEDIUMPZSVS