Wie leidt er in WestSprint? (week 9)

24/04/18 om 11:53 - Bijgewerkt op 26/04/18 om 12:06

Elke week publiceren we op kw.be de volledige tussenstanden van WestSprint, het regelmatigheidscriterium van Krant van West-Vlaanderen voor de beloftevolle wielrenners uit onze provincie. Wie voert deze week het klassement aan bij nieuwelingen, juniores en beloften?

Wie leidt er in WestSprint? (week 9)

© vdb

BELOFTEN

De Haan, 18/04, 120 km, 105 dlnrs. : 1. Benjamin Verraes, 5. John Ross Clauw (11), 9. Gilles Borra (7), 11. Jonas Vandeputte (5).

Dudzele, 21/04, 116 km, 91 dlnrs. : 1. Florent Breye, 2. Stan Dewulf (14), 7. John Ross Clauw (9).

Harelbeke, IC, 21/04, 142 km, 168 dlnrs. : 1. Joeri Calleeuw, 6. Shayne Pruvoost (20), 15. Michiel Stockman (5), 21. Abram Stockman (5), 22. LOthar Verhulst (5), 29. Quinten Verbeeck (5).

Chimay, tijdrijden, 21/04, 27 km, 15 dlnrs. : 1. Guillaume Seye, 7. Loran Cassaert (18), 10. Torsten Demeyere (12), 11. Gilles Borra (10).

Affligem, IC, 22/04, 160 km, 172 dlnrs. : 1. Gianni Marchand, 9. Abram Stockman (14).

Ardooie, 22/04, 112 km, 67 dlnrs. : 1. Benjamin Verraes, 6. Gilles Borra (10), 8. Jonas Vandeputte (8), 11. Maxim Cappelle (5), 15. Jari Vandenbussche (1).

Beselare, 22/04, 121 km, 77 dlnrs. : 1. Joeri Calleeuw, 8. Wannes Debuysere (8), 9. Gauthier Vandevyvere (7).

Tour de la Mirabelle : Mauri Vansevenant (42; 10de, 7de, eindstand 10de), Tuur Deprez (19; 21ste, 13de, eindstand 12de), Maxime De Poorter (5; 20ste), Jaron Wydooghe (5; 15de).

Tour du Jura, 2.2., : Harm Vanhoucke (75; 4de, 16de, eindstand 6de).

Wie leidt er in WestSprint? (week 9)

© VDB

Tussenstand:

1. Stan Dewulf (244), 2. Harm Vanhoucke (85), 3. Maxime De Poorter (79), 4. Loran Cassaert (68), 5. Tuur Deprez (64), 6. Cériel Desal (56), 7. John Ross Clauw (54), 8. Gilles Borra (53), 9. Mauri Vansevenant (49), 10. Abram Stockman (48), 11. Thomas Vansteelandt (43), 12. Lothar Verhulst (41), 13. Torsten Demeyere (36), 14. Shayne Pruvoost (30), 15. Jari Carpentier (28), 16. Wannes Debuysere (27), 17. Raoul Decraene (22), 18. Jaron Wydooghe (22), 19. Bruce Deboot (21), 20. Joran Vermet (20), 21. Wesley Vercamst (20), 22. Michiel Stockman (18), 23. Berre Delesie (15), 24. Jari Vandenbussche (15), 25. Quinten Verbeeck (15), 26. Jonas Vandeputte (15), 27. Nicolas Verougstraete (14), 28. Gauthier Vandevyvere (14), 29. Robbe Debuyck (13), 30. Arne Verfaillie (13), 31. Yentl Bekaert (12), 32. Alessandro Vandromme (10), 33. Kelvin Cockaert (10), 34. Igor Courtens (10), 35. Simon Jaecques (7), 36. Aaron Dewachter (5), 37. Robin Rosseeuw (5), 38. Arnaud Deleu (5), 39. Aäron Vervaeke (5), 40. Casper Dewitte (5), 41. Jarne Loeys (5), 42. Maxim Cappelle (5), 43. Jarne Jacques (2).

JUNIORES

Geluveld, 21/04, 93 km, 48 dlnrs. : 1. Matthew Lewis, 2. Lars Collie (14), 6. Arne Santy (10), 9. Michiel Dejonghe (7), 10. Mathias Planckaert (6), 11. Michael Gardin (5), 13. Aaron Verstraete (3), 14. Jens Planckaert (2), 15. Tristan Bruyneel (1).

Chimay, tijdrijden, 21/04, 27 km, 34 dlnrs. : 1. Remco Evenepoel, 4. Jasper Dejaegher (24), 7. Lennert Cappan (18), 16. Alex Vandenbulcke (5), 23. Warre Vangheluwe (5), 28. Brecht Vileyn (5).

Varsenare, 21/04, 82 km, 43 dlnrs. : 1. Sybren Van Houte, 2. Timo Desmet (14), 3. Milan Hanne (13), 4. Giel Barbry (12), 5. Ewout Verstraete (11), 12. Eli Declerck (4), 13. Tibo Vandenheede (3), 14. Jari Simoens (2).

Arno Wallaard Memorial, IC, 21/04, 117 km, 129 dlnrs. : 1. Nathan Decuypere (30).

Omloop van Borsele, IC, 22/04, 139 km, 138 dlnrs. : 1. Tim Marsman, 13. Mathias Vandenborre (10).

St.- Joris, 22/04, 74 km, 59 dlnrs. : 1. Vito Braet (15), 4. Alex Vandenbulcke (12), 6. Milan Hanne (10), 8. Ruben Lefevre (8), 9. Lennert Cappan (7), 10. Dominik Litvinov (6), 12. David Beernaert (4).

Wie leidt er in WestSprint? (week 9)

© (Foto GS)

Tussenstand:

1. Vito Braet (149), 2. Mathisse Grootaert (107), 3. Alex Vandenbulcke (107), 4. Henri Vandenabeele (95), 5. Kasper Saver (73), 6. Laurens Maes (71), 7. Lennert Cappan (70), 8. Warre Vangheluwe (58), 9. Wannes Geldhof (57), 10. Milan Hanne (53), 11. Jasper Dejaegher (52), 12. Calvin Verbeeck (46), 13. Nathan Decuypere (43), 14. Lars Collie (42), 15. David Beernaert (36), 16. Mathias Vandenborre (36), 17. Gilles Vercruysse (30), 18. Bavo Houssin (29), 19. Michiel Nuytten (27), 20. Simon Maes (25), 21. Ruben Lefevre (25), 22. Aaron Stockx (24), 23. Matteo Roose (24), 24. Ewout Verstraete (24), 25. Aaron Verstraete (22), 26. Brecht Vileyn (21), 27. Justin Houtekier (20), 28. Matthew Deborggraeve (18), 29. Laurens Vandaele (16), 30. Michael Gardin (16), 31. Staf Fieuw (15), 32. Joshua Vansteenkiste (14), 33. Lukas Buysse (14), 34. Timo Desmet (14), 35. Giel Barbry (12), 36. Jari Simoens (11), 37. Cedric Verhelle (10), 38. Arne Santy (10), 39. Gilles Verroonen (9), 40. Eli Declerck (9), 41. Victor Borra (8), 42. Mathias Declercq (7), 43. Michiel Dejonghe (7), 44. Gust Lootens (6), 45. Baptiste Maeyaert (6), 46. Dominik Litvinov (6), 47. Mathias Planckaert (6), 48. Jonas Vanhee (5), 49. Justin Compernolle (5), 50. Birger Rosseeuw (5), 51. Remi Vancoillie (5), 52. Jelle Vancanneyt (5), 53. Sander Delobel (5), 54. Thibo Vandenheede (4), 55. Emile Eeckhout (2), 56. Gilles Vanneste (2), 57. Jens Planckaert (2), 58. Sander Dekien (1), 59. Tristan Bruyneel (1).

NIEUWELINGEN

Vuelta a Gandia (Spa), 03-04/03 : Ramses Debruyne (56; 2de, eindstand 2de)

Wie leidt er in WestSprint? (week 9)

© VDB

Chimay, tijdrijden, 21/04, 13,5 km, 41 dlnrs. : 1. Lars Van Ryckeghem (30), 8. Robin Orins (16), 14. Rune Thoré (5).

Harelbeke, 21/04, 61 km, 56 dlnrs. : 1. Juul Maes, 2. Jelle Harteel (14), 5. Robin Hoorne (11), 9. Seppe Debosschere (7), 10. Lucas Dewachter (6), 12. Jamie Van Compernolle (4), 13. Seppe Vandicke (3).

Geluveld, 21/04, 62 km, 56 dlnrs. : 1. Benoît Claus (15), 3. Victor Trio (13), 5. Maxime Vinckier (11), 6. Sander Kint (10), 12. Thomas Dewulf (4), 13. Ian Lewille (3), 15. William Denys (1).

Dadizele, 22/04, 65 km, 79 dlnrs. : 1. Yotam Deshe, 3. Kjell Dejonghe (13), 7. Victor Trio (9), 8. Maxime Vinckier (8), 9. Jens Dalle (7), 13. Thibo Clauw (3), 14. Emiel Vanacker (2), 15. Sander Meeus (1).

Vezin, TC, 22/04, 70 km, 111 dlnrs. : 1. Robin Orins (30), 4. Ramses Debruyne (24), 10. Lawrence Stalpaert (12), 14. Lucas Dewachter (5), 19. Lars Van Ryckeghem (5), 24. Kenneth Verstegen (5), 30. Diel Vergote (5).

Wie leidt er in WestSprint? (week 9)

© vdb

Tussenstand:

1. Robin Orins (173), 2. Ramses Debruyne (158), 3. Lucas Dewachter (101), 4. Arne Buffel (97), 5. Lars Van Ryckeghem (83), 6. Lawrence Stalpaert (77), 7. Benoît Claus (60), 8. Rune Thoré (50), 9. Maxime Vinckier (47), 10. Alec Segaert (42), 11. Kenneth Verstegen (41), 12. Victor Trio (39), 13. Arno Meersseman (38), 14. Diel Vergote (35), 15. Arthur De Neve (33), 16. Michiel Lambrecht (33), 17. Nathan Castelain (29), 18. Thieben Wandels (28), 19. Victor Vercouillie (25), 20. Lars De Beul (24), 21. Kjell Dejonghe (23), 22. Lennert Beuckelaere (20), 23. Iyen Christofano (18), 24. Jens Dalle (17), 25. Robin Hoorne (17), 26. Andreas Deceuninck (16), 27. Jens Vancauwenberghe (14), 28. Jelle Harteel (14), 29. Thibo Clauw (13), 30. Sander Kint (13), 31. Wannes Dewulf (12), 32. Jona Landerwyn (11), 33. Baptiste Dewil (10), 34. Louis Bogaert (10), 35. Noah Delaere (10), 36. Jordy Decottignies (9), 37. William Denys (9), 38. Seppe Vandicke (8), 39. Seppe Debosschere (8), 40. Lennert Debruyne (7), 41. Ian Lewille (7), 42. Luca Worm (6), 43. Jonas Benoit (6), 44. Jente Broidioi (5), 45. Flo Feys (5), 46. Steve Cornette (5), 47. Matice Vanwalleghem (5), 48. Brent Gayse (5), 49. Jonas Vermet (5), 50. Andres Dekeyser (5), 51. Wout Remmerie (5), 52. Fenne Blieck (5), 53. Jason Baele (5), 54. Jasper Dewulf (5), 55. Henri Combes (5), 56. Xander Rigole (5), 57. Jakov Beirlaen (5), 58. Lars Coussaert (5), 59. Warre Vleirick (5), 60. Simon Vermeer (5), 61. Sander Meeus (4), 62. Jamie Van Compernolle (4), 63. Thomas Dewulf (4), 64. Jean-Louis Malfait (3), 65. Gerben Dewinter (2), 66. Emiel Vanacker (2), 67. Jan Van Dyck (1), 68. Tjorven Expeels (1).

DAMES JUNIORES

Omloop van Borsele (Ncup), 20-22/04: Shari Bossuyt (161: 5de, 1ste, 3de, eindstand 4de).

Wie leidt er in WestSprint? (week 9)

© BELGA

Geluveld, 21/04: 1. Jade Lenaers (15), 3. Ines Malfait (13), 5. Lotte Popelier (11), 8. Anthea Vansteenkiste (8), 10. Kyenta Vanwalleghem (6), 12. Fleur Vandecaveye (4), 13. Axelle Biebau (3).

Tussenstand:

1. Shari Bossuyt (375), 2. Ines Malfait (102), 3. Lotte Popelier (62), 4. Fleur Vandecaveye (40), 5. Anthea Vansteenkiste (39), 6. Kyenta Vanwalleghem (32), 7. Jade Lenaers (15), 8. Axelle Biebau (3).

DAMES NIEUWELINGEN

Geluveld, 21/04: 3. Marith Vanhove (13), 8. Kato Vandoorne (8), 9. Leontine Farazijn (7), 14. Fien De Wispelaere (2).

Tussenstand:

1. Marith Vanhove (121), 2. Julie Hendrickx (58), 3. Leontine Farazijn (43), 4. Fien De Wispelaere (37), 5. Emke De Keyser (33), 6. Pauline De Wulf (22), 7. Lucie Vanbelle (18), 8. Kato Vandoorne (8), 9. Lot Samyn (2).

Wie leidt er in WestSprint? (week 9)

© vdb

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks twee updates in uw mailbox met het belangrijkste nieuws uit West-Vlaanderen, aangeboden door de redactie van KW!