Wie leidt er in WestSprint? (week 24)

09/08/18 om 14:31 - Bijgewerkt op 11/08/18 om 20:47

Elke week publiceren we op kw.be de volledige tussenstanden van WestSprint, het regelmatigheidscriterium van Krant van West-Vlaanderen voor de beloftevolle wielrenners uit onze provincie. Wie voert deze week het klassement aan bij nieuwelingen, juniores en beloften?

Wie leidt er in WestSprint? (week 24)

© PHOTOPQR/VOIX DU NORD/MAXPPP

BELOFTEN

Oostnieuwkerke, 05/08, 112 km, 97 dlnrs. : 1. Benjamin Verraes, 4. John Ross Clauw (12), 13. Gauthier Vandevyvere (3).

Antwerpen, 1.2., 05/08, 178 km, 130 dlnrs. : 1. Tibo Nevens, 15. Louis Blouwe (7), 22. Thomas Vansteelandt (7).

Rumbeke, 06/08, 110 km, 41 dlnrs. : 1. Rhys Howells, 7. Berre Delesie (9).

Ronde van Namen : Abram Stockman (80; 22ste, 30ste, 1ste, 11de, eindstand 1ste), Michiel Stockman (10; 25ste, 22ste), Nicolas Verougstraete (28; 2de), Loran Cassaert (15; 15de, 27ste, eindstand 21ste), Alessandro Vandromme (40; 23ste, 6de, 15de, 22ste, eindstand 16de); Kelvin Cockaert (5; 18de).

Tussenstand:

1. Stan Dewulf (579), 2. John Ross Clauw (244), 3. Abram Stockman (195), 4. Mauri Vansevenant (178), 5. Tuur Deprez (174), 6. Lothar Verhulst (166), 7. Jaron Wydooghe (164), 8. Maxime De Poorter (158), 9. Nicolas Verougstraete (157), 10. Loran Cassaert (149), 11. Igor Courtens (142), 12. Wannes Debuysere (128), 13. Harm Vanhoucke (125), 14. Gilles Borra (123), 15. Michiel Stockman (117), 16. Cériel Desal (107), 17. Jari Vandenbussche (94), 18. Bruce Deboot (88), 19. Jari Carpentier (86), 20. Torsten Demeyere (84), 21. Thomas Vansteelandt (84), 22. Shayne Pruvoost (81), 23. Gauthier Vandevyvere (81), 24. Robbe Debuyck (80), 25. Alessandro Vandromme (79), 26. Louis Blouwe (72), 27. Aäron Vervaeke (64), 28. Joran Vermet (62), 29. Berre Delesie (62), 30. Briek Beuselinck (49), 31. Wesley Vercamst (48), 32. Arne Verfaillie (48), 33. Raoul Decraene (34), 34. Quinten Verbeeck (24), 35. Kelvin Cockaert (24), 36. Aaron Dewachter (23), 37. Maxim Cappelle (20), 38. Miqélé Brulez (18), 39. Thomas Moerman (18), 40. Robin Rosseeuw (17), 41. Jarne Jacques (16), 42. Greg Luyssen (16), 43. Jonas Vandeputte (15), 44. Yentl Bekaert (12), 45. Valentin Lefever (11), 46. Wouter Verhulst (11), 47. Fabrizio Dekoning (10), 48. Stefano Museeuw (9), 49. Simon Jaecques (7), 50. Jens Vanoverberghe (7), 51. Jonas Wyffels (7), 52. Arnaud Deleu (5), 53. Casper Dewitte (5), 54. Jarne Loeys (5), 55. Kilian Baillievier (5), 56. Mathias Mahieu (5), 57. Arno Debeir (5), 58. Mats Compernolle (5), 59. Jamie Pattyn (4), 60. Robin Alderweireld (4), 61. Gilles Huyghe (1), 62. Tiebo Devoogdt (1).

JUNIORES

Aubel- Stavelot, 2.1. : Nathan Decuypere (14; 30ste, eindstand 19de), Kasper Saver (7; 19de).

Torhout, 05/08, 90 km, 61 dlnrs. : 1. Vito Braet (15), 2. Michiel Nuytten (14), 3. Lars Collie (13), 4. Alex Vandenbulcke (12), 5. Gust Lootens (11), 8. Mathias Declercq (8), 9. Gerben Kuypers (7), 10 Calvin Verbeeck (6), 11. Arne Santy (5), 14. Justin Compernolle (2).

Dadizele, 08/08, 86 km, 57 dlnrs. : 1. Vito Braet (15), 4. Mathias Declercq (12), 5. Mathias Vandenborre (11), 11. Lennert Cappan (5), 12. Alex Vandenbulcke (4), 13. Jurgen Timperman (3), 14. Joshua Vansteenkiste (2), 15. Laurens Maes (1).

Tussenstand:

Wie leidt er in WestSprint? (week 24)

© VDB

1. Alex Vandenbulcke (478), 2. Vito Braet (394), 3. Henri Vandenabeele (319), 4. Kasper Saver (278), 5. Milan Hanne (222), 6. Mathisse Grootaert (215), 7. Lars Collie (214), 8. Lennert Cappan (204), 9. Calvin Verbeeck (189), 10. Laurens Maes (183), 11. Ruben Lefevre (176), 12. Nathan Decuypere (175), 13. Justin Houtekier (165), 14. Aaron Stockx (160), 15. Wannes Geldhof (156), 16. Mathias Declercq (152), 17. Bavo Houssin (149), 18. Warre Vangheluwe (147), 19. Michiel Nuytten (145), 20. Arne Santy (131), 21. Gilles Vercruysse (123), 22. Jasper Dejaegher (112), 23. Maxim Dewulf (100), 24. Gust Lootens (71), 25. Mathias Vandenborre (69), 26. David Beernaert (63), 27. Matteo Roose (56), 28. Tristan Bruyneel (51), 29. Joshua Vansteenkiste (42), 30. Aaron Verstraete (38), 31. Ewout Verstraete (37), 32. Dominik Litvinov (36), 33. Lukas Buysse (35), 34. Justin Compernolle (35), 35. Thibo Vandenheede (34), 36. Simon Maes (30), 37. Staf Fieuw (30), 38. Laurens Vandaele (28), 39. Aiden Vanderbeke (27), 40. Joran Wyseure (25), 41. Jens Planckaert (23), 42. Sander Dekien (23), 43. Brecht Vileyn (21), 44. Andres Verdonck (20), 45. Jelle Vancanneyt (20), 46. Jurgen Timperman (20), 47. Michael Gardin (19), 48. Matthew Deborggraeve (18), 49. Giel Barbry (18), 50. Aaron Vandenbulcke (17), 51. Birger Rosseeuw (16), 52. Jelle Vermoote (15), 53. Timo Desmet (14), 54. Jari Simoens (11), 55. Cedric Verhelle (10), 56. Gilles Verroonen (9), 57. Eli Declerck (9), 58. Victor Borra (8), 59. Nicolas De Smet (8), 60. Michiel Dejonghe (7), 61. Gilles Vanneste (7), 62. Baptiste Maeyaert (7), 63. Gerben Kuypers (7), 64. Mathias Planckaert (6), 65. Kevin Vandendriessche (6), 66. Korneel Decaestecker (6), 67. Maxim Meersman (6), 68. Guillian Demeyer (6), 69. Jonas Vanhee (5), 70. Remi Vancoillie (5), 71. Sander Delobel (5), 72. Robbe Lamote (5), 73. Simon Jan Heymans (5), 74. Tjorven Cleenewerck (5), 75. Ryan Tremerie (4), 76. Jasper Bert (3), 77. Jonas Quartier (3), 78. Emile Eeckhout (2).

NIEUWELINGEN

Egem, 05/08, 64 km, 77 dlnrs. : 1. Wannes Dewulf (15), 2. Lennert Debruyne (14), 3. Diel Vergote (13), 4. Arne Buffel (12), 6. Kenneth Verstegen (10), 7. Seppe Debosschere (9), 8. Jens Dalle (8), 9. Emiel Vanacker (7), 10. Lawrence Stalpaert (6), 12. Mathieu Dekeerle (4), 15. Arthur De Neve (1).

Rumbeke, 07/08, piste, 9 dlnrs. : 1. Lawrence Stalpaert (15), 4. Jakov Beirlaen (12), 5. Ayton Soenens (11), 6. Tjorven Expeels (10), 7. Andreas Deceuninck (9), 8. Victor Rottey (8), 9. Rune Masil (7).

Tussenstand:

Wie leidt er in WestSprint? (week 24)

© vdb

1. Robin Orins (461), 2. Ramses Debruyne (410), 3. Alec Segaert (276), 4. Lucas Dewachter (264), 5. Lars Van Ryckeghem (257), 6. Michiel Lambrecht (226), 7. Wannes Dewulf (204), 8. Lawrence Stalpaert (194), 9. Diel Vergote (170), 10. Maxime Vinckier (165), 11. Victor Trio (163), 12. Arne Buffel (160), 13. Jelle Harteel (129), 14. Yorben Lauryssen (127), 15. Rune Thoré (123), 16. Arthur De Neve (113), 17. Seppe Vandicke (107), 18. Alessio De Maere (103), 19. Ayton Soenens (99), 20. Benoît Claus (94), 21. Thieben Wandels (90), 22. Lars De Beul (87), 23. Arno Meersseman (85), 24. Ian Lewille (83), 25. Jens Dalle (82), 26. Jakov Beirlaen (80), 27. Kenneth Verstegen (79), 28. Emiel Vanacker (75), 29. Victor Vercouillie (73), 30. Andreas Deceuninck (72), 31. Kjell Dejonghe (70), 32. Jens Vancauwenberghe (67), 33. Jordy Decottignies (67), 34. Seppe Debosschere (67), 35. Robin Hoorne (66), 36. Louis Bogaert (65), 37. Sander Kint (64), 38. Jason Baele (63), 39. Jonas Benoit (61), 40. Lennert Beuckelaere (57), 41. Jarne Claeys (54), 42. Lennert Debruyne (51), 43. Nathan Castelain (48), 44. Milan Kuypers (47), 45. Jean-Louis Malfait (43), 46. Thibo Clauw (43), 47. Tjorven Expeels (43), 48. Sander Meeus (42), 49. Baptiste Dewil (42), 50. Jan Van Dyck (38), 51. Victor Rottey (35), 52. Luca Worm (33), 53. Brian Rigole (31), 54. Matisse Deckmijn (27), 55. Gerben Dewinter (25), 56. Emiel Vandevyvere (25), 57. Felix Malfait (24), 58. Jamie Van Compernolle (24), 59. William Denys (23), 60. Ynse Hoorelbeke (23), 61. Wout Remmerie (21), 62. Iyen Christofano (18), 63. Jasper Dewulf (18), 64. Rune Masil (17), 65. Jona Landerwyn (16), 66. Steve Cornette (15), 67. Simon Vermeer (15), 68. Flo Feys (14), 69. Thibault Carrette (12), 70. Thomas Dewulf (9), 71. Brent Denaeghel (8), 72. Lennert D'Hondt (8), 73. Nathan Maeyaert (8), 74. Maxim Delrue (7), 75. Gust Dewulf (7), 76. Andreas Callewaert (6), 77. Ieben Verbeure (6), 78. Jente Broidioi (5), 79. Matice Vanwalleghem (5), 80. Brent Gayse (5), 81. Jonas Vermet (5), 82. Andres Dekeyser (5), 83. Fenne Blieck (5), 84. Henri Combes (5), 85. Xander Rigole (5), 86. Lars Coussaert (5), 87. Warre Vleirick (5), 88. Maties Mahieu (5), 89. Antoon Desmet (5), 90. Tjorven Vercruysse (5), 91. Jonas Ingelbeen (5), 92. Toon Vande Walle (5), 93. Arno Demuynck (5), 94. Ruben Rijs (5), 95. Nolan Naessens (5), 96. Jari Meersman (5), 97. Mathieu Dekeerle (4), 98. Henri Devoogdt (2), 99. Mathias Noreilde (1).

DAMES JUNIORES

Erpe-Mere, 4/8: 3. Ines Malfait (13), 5. Jade Lenaers (11), 14. Lotte Popelier (2).

Zingem, 5/8: 9. Kyenta Vanwalleghem (7).

European Junior Cycling Tour Assen: Anthea Vansteenkiste (5: 29ste).

Tussenstand:

Shari Bossuyt. (GF)

Shari Bossuyt. (GF)

1. Shari Bossuyt (547), 2. Ines Malfait (321), 3. Jade Lenaers (223), 4. Lotte Popelier (193), 5. Anthea Vansteenkiste (135), 6. Kyenta Vanwallegem (127),

DAMES NIEUWELINGEN

Erpe-Mere, 4/8: 7. Julie Hendrickx (9).

Zingem, 5/8: 1. Marith Vanhove (15), 8. Julie Hendrickx (8), 12. Leontine Farazijn (4).

Tussenstand:

Wie leidt er in WestSprint? (week 24)

© Foto Coghe

1. Marith Vanhove (530), 2. Fien De Wispelaere (194), 3. Julie Hendrickx (186), 4. Leontine Farazijn (163), 5. Emke De Keyser (98), 6. Kato Vandoorne (49), 7. Pauline De Wulf (31), 8. Lucie Vanbelle (28), 9. Eline Vandaele (11).

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks twee updates in uw mailbox met het belangrijkste nieuws uit West-Vlaanderen, aangeboden door de redactie van KW!