Wie leidt er in WestSprint? (week 21-22-23)

02/08/18 om 11:13 - Bijgewerkt op 11/08/18 om 20:47

Elke week publiceren we op kw.be de volledige tussenstanden van WestSprint, het regelmatigheidscriterium van Krant van West-Vlaanderen voor de beloftevolle wielrenners uit onze provincie. Wie voert deze week het klassement aan bij nieuwelingen, juniores en beloften?

Wie leidt er in WestSprint? (week 21-22-23)

© PHOTOPQR/VOIX DU NORD/MAXPPP

BELOFTEN

Ronde van Aosta, 2.2. : Mauri Vansevenant (81; 26ste, 15de, 18de, 11de, 8ste, eindstand 10de), Nicolas Verougstraete (38; 19de, 28ste, 18de, 26ste, eindstand 13de), Tuur Deprez (7; 29ste).

Ronde van Luik, 16-20/07 : Jaron Wydooghe (41; 5de, 9de, 25ste).

Emelgem, 13/07, 116 km, 54 dlnrs. : 1. Laurent Pieters, 5. Wannes Debuysere (11) en Bruce Deboot (11), 8. Shayne Pruvoost (8) en Kelvin Cockaert (8).

Schuiferskapelle, 14/07, 109 km, 82 dlnrs. : 1. Stijn Minne, 2. John Ross CLauw (14), 10. Gauthier Vandevyvere (6).

Westrozebeke, 23/07, 164 km, 105 dlnrs. : 1. Jelle Wallays, 26. Abram Stockman (5).

Keiem, 15/07, 114 km, 65 dlnrs. : 1. Benjamin Verraes, 3. Louis Blouwe (13), 8. Wannes Bebuysere (8), 10. Cériel Desal (6).

Dentergem, 16/07, 170 km, 110 dlnrs. : 1. Kirill Pozdnyakov, 18. Igor Courtens (5), 20. Michiel Stockman (5), 21. Abram Stockman (5).

Rumbeke, 16/07, 117 km, 32 dlnrs. : 1. Ciske Aneca, 2. Gauthier Vandevyvere (14), 8. Thomas Moerman (8), 15. Tiebo Devoogdt (1).

Westkapelle, 17/07, 117 km, 43 dlnrs. : 1. Steven Caethoven, 5. Briek Beuselinck (11).

Westrozebeke, 18/07, 114 km, 51 dlnrs. : 1. Jens Vandenbogaerde, 3. Cériel Desal (13), 8. Thomas Moerman (8), 12. Arne Verfaillie (4), 15. Greg Luyssen (1).

Lichtervelde, 21/07, 116 km, 87 dlnrs. : 1. Jens Vandenbogaerde, 3. Berre Delesie (13), 14. Gauthier Vandevyvere (2).

Izegem, 22/07, 114 km, 43 dlnrs. : 1. David Geldhof, 6. John Ross Clauw (10), 9. Shayne Pruvoost (7), 11. Fabrizio Dekoning (5), 12. Robin Alderweireld (4), 13. Wouter Verhulst (3), 14. Jonas Wyffels (2).

Saint-Trond, 21/07, 136 km : 1. Louis Vervaeke, 8. Michiel Stockman (16), 15. Abram Stockman (5).

Lichtervelde, 24/07, 115 km, 48 dlnrs. : 1. Kenny Constant, 2. Jaron Wydooghe (14), 12. Jari Vandenbussche (4), 13. Joran Vermet (3), 15. Wannes Debuysere (1).

Reningelst, IC, 26/07, 166 km, 117 dlnrs. : 1. Florent Breye, 2. Jaron Wydooghe (28), 13. Gauthier Vandevyvere (6), 17. Michiel Stockman (5), 22. Cériel Desal (5), 24. Loran Cassaert (5).

Moorsele, 27/07, 110 km, 74 dlnrs. : 1. Steven Caethoven, 4. Bruce Deboot (12), 10. Joran Vermet (6), 15. Kelvin Cockaert (1).

Ronde van Vlaams-Brabant : Robbe Debuyck (53; 26ste, 1ste, 22ste, 12de, eindstand 17de), Louis Blouwe (28; 22ste, 7 de, 29ste), Aäron Vervaeke (5; 27ste, Maxim Cappelle (5; 29ste), Raoul Decraene (5; 19de).

Ledegem, 31/07, 105 km, 71 dlnrs. : 1. Niels Vandyck, 9. Joran Vermet (7), 10. Alessandro Vandromme (6).

Zillebeke, IC, 01/08, 139 km, 94 dlnrs. : 1. Julien Vandenbrande, 5. John Ross Clauw (22), 6. Cériel Desal (20), 17. Maxime De Poorter (5), 22. Gauthier Vandevyvere (5), 25. Mauri Vansevenant (5), 27. Briek Beuselinck (5), 28. Robin Rosseeuw (5).

Tussenstand:

1. Stan Dewulf (579), 2. John Ross Clauw (232), 3. Mauri Vansevenant (178), 4. Tuur Deprez (174), 5. Lothar Verhulst (166), 6. Jaron Wydooghe (164), 7. Maxime De Poorter (158), 8. Igor Courtens (142), 9. Loran Cassaert (134), 10. Nicolas Verougstraete (129), 11. Wannes Debuysere (128), 12. Harm Vanhoucke (125), 13. Gilles Borra (123), 14. Abram Stockman (115), 15. Michiel Stockman (107), 16. Cériel Desal (107), 17. Jari Vandenbussche (94), 18. Bruce Deboot (88), 19. Jari Carpentier (86), 20. Torsten Demeyere (84), 21. Shayne Pruvoost (81), 22. Robbe Debuyck (80), 23. Gauthier Vandevyvere (78), 24. Thomas Vansteelandt (77), 25. Louis Blouwe (65), 26. Aäron Vervaeke (64), 27. Joran Vermet (62), 28. Berre Delesie (53), 29. Briek Beuselinck (49), 30. Wesley Vercamst (48), 31. Arne Verfaillie (48), 32. Alessandro Vandromme (39), 33. Raoul Decraene (34), 34. Quinten Verbeeck (24), 35. Aaron Dewachter (23), 36. Maxim Cappelle (20), 37. Kelvin Cockaert (19), 38. Miqélé Brulez (18), 39. Thomas Moerman (18), 40. Robin Rosseeuw (17), 41. Jarne Jacques (16), 42. Greg Luyssen (16), 43. Jonas Vandeputte (15), 44. Yentl Bekaert (12), 45. Valentin Lefever (11), 46. Wouter Verhulst (11), 47. Fabrizio Dekoning (10), 48. Stefano Museeuw (9), 49. Simon Jaecques (7), 50. Jens Vanoverberghe (7), 51. Jonas Wyffels (7), 52. Arnaud Deleu (5), 53. Casper Dewitte (5), 54. Jarne Loeys (5), 55. Kilian Baillievier (5), 56. Mathias Mahieu (5), 57. Arno Debeir (5), 58. Mats Compernolle (5), 59. Jamie Pattyn (4), 60. Robin Alderweireld (4), 61. Gilles Huyghe (1), 62. Tiebo Devoogdt (1).

JUNIORES

Dentergem, 14/07, 85 km, 64 dlnrs. : 1. Tom Portsmouth, 2. Laurens Maes (14), 7. Joshua Vansteenkiste (9), 9. Justin Houtekier (7), 10. Matteo Roose (6), 15. Lennert Cappan (1).

Boekhoute, IC, 15/07, 122 km, 137 dlnrs. : 1. Quinten Vandermeer, 5. Mathias Declercq (22), 10. Milan Hanne (12), 12. Wannes Geldhof (8), 14. Gilles Vercruysse (5), 16. Ruben Lefevre (5), 29. Tjorven Cleenewerck (5).

Langemark, 15/07, 84 km, 32 dlnrs. : 1. Tom Portsmouth, 2. Michiel Nuytten (14), 3. Lars Collie (13), 7. Aiden Vanderbeke (9), 8. Ewout Verstraete (8), 9. Sander Dekien (7), 10. Birger Rosseeuw (6), 13. Jonas Quartier (3), 15. Guillian Demeyer (1).

Rumbeke, PK omnium, 17/07, 3 dlnrs. : 1. Milan Hanne (30), 2. Wannes Geldhof (28), 3. Alex Vandenbulcke (26).

Herbeumont, klimkoers, 19/07, 102 km, 91 dlnrs. : 1. Henri Vandenabeele (30), 9. Justin Houtekier (14), 10. Maxim Dewulf (12), 12. Nathan Decuypere (8).

Tour Valromey, 2.1., 12- /07 : Henri Vandenabeele (172; 5de, 5de, 5de, 8ste, eindstand 2de), Maxim Dewulf (14; 23ste, eindstand 28ste), Aaron Stockx (7; 14de), Jasper Dejaegher (7; 28ste).

Vuelta a Valladolid : Alex Vandenbulcke (110; 2de, 4de, 6de, 11de, eindstand 2de), Gilles Vercruysse (15; 24ste, 30ste, 29ste).

Veldegem, 21/07, 91 km, 60 dlnrs. : 1. Breandan Flannagan, 3. Laurens Maes (13), 4. Vito Braet (12), 5. Michiel Nuytten (11), 10. Justin Houtekier (6), 12. Aiden Vanderbeke (4), 14. Ruben Lefevre (2).

Linter, BvB, 22/07, 115 km, 146 dlnrs. : 1. Jarne Van Grieken, 15. Lennert Cappan (5), 17. Mathias Declercq (5), 18. Tristan Bruyneel (5), 30. Gust Lootens (5).

Kanegem, 22/07, 84 km, 66 dlnrs. : 1. Stan Verzijl, 4. Ruben Lefevre (12), 5. Laurens Maes (11).

Izegem, 23/07, 98 km, 45 dlnrs. : 1. Warre Vangheluwe (15), 5.Bavo Houssin (11), 14. Tristan Bruyneel (2), 15. Birger Rosseeuw (1).

Reningelst, IC, 25/07, 122 km, 123 dlnrs. : 1. Luca Van Boven, 4. Calvin Verbeeck (24), 5. Ruben Lefevre (22), 8. Mathias Declercq (16), 16. Justin Houtekier (5), 20. Kasper Saver (5), 27. Arne Santy (5).

Gistel, IC, 28/07, 120 km, 125 dlnrs. : 1. Vito Braet (30), 18. Mathias Declercq (5), 27. Gilles Vercruysse (5), 28. Laurens Maes (5), 29. Milan Hanne (5).

Veldegem, 29/07, 91 km, 72 dlnrs. : 1. Adam Ward, 4. Laurens Vandaele (12), 5. Dominik Litvinov (11), 6. Lars Collie (10), 8. Lukas Buysse (8), 11. Arne Santy (5), 12. Mathias Declercq (4), 13. Sander Dekien (3).

St.-Quentin, 1.1., 29/07, 134 km, 136 dlnrs. : 1. Jarne Van Grieken, 9. Henri Vandenabeele (22), 10. Alex Vandenbulcke (19), 12. Justin Houtekier (13).

Kooigem, 01/08, 100 km, 90 dlnrs. : 1. Cathin Doyle, 2. Warre Vangheluwe (14), 3. Gust Lootens (13), 4. Vito Braet (12), 5. Calvin Verbeeck (11), 7. Mathias Declercq (9), 10. Lars Collie (6), 11. Dominik Litvinov (5), 12. Arne Santy (4).

Tussenstand:

1. Alex Vandenbulcke (462), 2. Vito Braet (364), 3. Henri Vandenabeele (319), 4. Kasper Saver (271), 5. Milan Hanne (222), 6. Mathisse Grootaert (215), 7. Lars Collie (201), 8. Lennert Cappan (199), 9. Calvin Verbeeck (183), 10. Laurens Maes (182), 11. Ruben Lefevre (176), 12. Justin Houtekier (165), 13. Nathan Decuypere (161), 14. Aaron Stockx (160), 15. Wannes Geldhof (156), 16. Bavo Houssin (149), 17. Warre Vangheluwe (147), 18. Mathias Declercq (132), 19. Michiel Nuytten (131), 20. Arne Santy (126), 21. Gilles Vercruysse (123), 22. Jasper Dejaegher (112), 23. Maxim Dewulf (100), 24. David Beernaert (63), 25. Gust Lootens (60), 26. Mathias Vandenborre (58), 27. Matteo Roose (56), 28. Tristan Bruyneel (51), 29. Joshua Vansteenkiste (40), 30. Aaron Verstraete (38), 31. Ewout Verstraete (37), 32. Dominik Litvinov (36), 33. Lukas Buysse (35), 34. Thibo Vandenheede (34), 35. Justin Compernolle (33), 36. Simon Maes (30), 37. Staf Fieuw (30), 38. Laurens Vandaele (28), 39. Aiden Vanderbeke (27), 40. Joran Wyseure (25), 41. Jens Planckaert (23), 42. Sander Dekien (23), 43. Brecht Vileyn (21), 44. Andres Verdonck (20), 45. Jelle Vancanneyt (20), 46. Michael Gardin (19), 47. Matthew Deborggraeve (18), 48. Giel Barbry (18), 49. Aaron Vandenbulcke (17), 50. Jurgen Timperman (17), 51. Birger Rosseeuw (16), 52. Jelle Vermoote (15), 53. Timo Desmet (14), 54. Jari Simoens (11), 55. Cedric Verhelle (10), 56. Gilles Verroonen (9), 57. Eli Declerck (9), 58. Victor Borra (8), 59. Nicolas De Smet (8), 60. Michiel Dejonghe (7), 61. Gilles Vanneste (7), 62. Baptiste Maeyaert (7), 63. Mathias Planckaert (6), 64. Kevin Vandendriessche (6), 65. Korneel Decaestecker (6), 66. Maxim Meersman (6), 67. Guillian Demeyer (6), 68. Jonas Vanhee (5), 69. Remi Vancoillie (5), 70. Sander Delobel (5), 71. Robbe Lamote (5), 72. Simon Jan Heymans (5), 73. Tjorven Cleenewerck (5), 74. Ryan Tremerie (4), 75. Jasper Bert (3), 76. Jonas Quartier (3), 77. Emile Eeckhout (2).

NIEUWELINGEN

Dentergem, 14/07, 59 km, 78 dlnrs. : 1. Henry Dietze, 2. Lars Van Ryckeghem (14), 3. Michiel Lambrecht (13), 8. Jens Dalle (8), 9. Maxime Vinckier (7), 10. Diel Vergote (6), 11. Victor Trio (5), 12. Jari Meersman (4).

Langemark, 15/07, 62 km, 60 dlnrs. : 1. Henry Dietze, 3. Jelle Harteel (13), 5. Rune Thoré (11), 6. Lawrence Stalpaert (10), 7. Sander Kint (9), 8. Emiel Vandevyvere (8), 9. Lucas Dewachter (7), 10. Seppe Debosschere (6), 11. Jordy Decottignies (5), 12. Arthur De Neve (4), 13. Milan Kuypers (3), 14. Emiel Vanacker (2).

Rumbeke, PK omnium, 17/07, 13 dlnrs. : 1. Wannes Dewulf (30), 2. Jakov Beirlaen (28), 3. Ayton Soenens (26), 4. Arthur De Neve (24), 5. Andreas Deceuninck (22), 6. Tjorven Expeels (20), 7. Ian Lewille (18), 8. Luca Worm (16), 9. Ynse Hoorelbeke (14), 10. Victor Rottey (12), 11. Rune Masil (10), 12. Lennert D'Hondt (8), 13. Ieben Verbeure (6).

Herbeumont, klimkoers, 19/07, 67 km, 115 dlnrs. : 1. Robin Orins (30), 4. Lars Van Ryckeghem (24), 7. Ramses Debruyne (18), 14. Yorben Lauryssen (5), 15. Benoît Claus (5), 22. Alec Segaert (5), 23. Lucas Dewachter (5).

Izegem, 21/07, 66 km, 49 dlnrs. : 1. Lars Van Ryckeghem (15), 3. Maxime Vinckier (13), 5. Jordy Decottignies (11), 7. Louis Bogaert (9), 9. Ian Lewille (7), 10. Arthur De Neve (6), 11. Ayton Soenens (5), 13. Seppe Debosschere (3), 14. Jasper Dewulf (2).

Westrozebeke, 22/07, 61 km, 55 dlnrs. : 1. Wannes Dewulf (15), 3. Ramses Debruyne (13), 4. Lucas Dewachter (12), 5. Rune Thorez (11), 6. Alessio De Maere (10), 9. Nathan Castelain (7), 10. Jens Vancauwenberghe (6), 11. Michiel Lambrecht (5), 12. Lennert Beuckelaere (4), 13. Arne Buffel (3), 14. Gust Dewulf (2).

Veldegem,29/07, 70 km, 78 dlnrs. : 1. Jens Vanden Heede, 3. Ayton Soenens (13), 10. Sander Meeus (6), 11. Matisse Deckmijn (5), 12. Milan Kuypers (4), 13. Lennert Debruyne (3), 15. Nathan Maeyaert (1).

Liedekerke, BK 1stejaars, 29/07, 70 km, 98 dlnrs. : 1. Cian Uytdebroeks, 6. Wannes Dewulf (31), 10. Jelle Harteel (19), 11. Thibo Clauw (16), 16. Baptiste Dewil (7), 18. Jakov Beirlaen (7), 19. Thieben Wandels (7), 20. Lennert Beuckelaere (7), 26. Sander Kint (7), 29. Maxime Vinckier (7).

Liedekerke, BK 2dejaars, 29/07, 77 km, 118 dlnrs. : 1. Siebe Deweirdt, 4. Robin Orins (37), 9. Yorben Lauryssen (22), 11. Victor Trio (16), 24. Lucas Dewachter (7), 26. Seppe Debosschere (7), 28. Arne Buffel (7).

Kooigem, 31/07, 75 km, 67 dlnrs. : 1. Romy De Tant, 7. Michiel Lambrecht (9), 9. Lucas Dewachter (7), 11. Jordy Decottignies (5).

Roeselare, 31/07, 40 km, 34 dlnrs. : 1. Thomas Szkandera, 3. Arthur De Neve (13), 4. Jonas Benoit (12), 5. Alessio De Maere (11), 6. Ayton Soenens (10), 7. Baptiste Dewil (9), 8. Louis Bogaert (8), 9. Milan Kuypers (7), 11. Lennert Beuckelaere (5), 12. Seppe Vandicke (4), 13. Matisse Deckmijn (3), 14. Henri Devoogdt (2), 15. Lennert Debruyne (1).

Tussenstand:

Wie leidt er in WestSprint? (week 21-22-23)

© vdb

1. Robin Orins (461), 2. Ramses Debruyne (410), 3. Alec Segaert (276), 4. Lucas Dewachter (264), 5. Lars Van Ryckeghem (257), 6. Michiel Lambrecht (226), 7. Wannes Dewulf (189), 8. Lawrence Stalpaert (173), 9. Maxime Vinckier (165), 10. Victor Trio (163), 11. Diel Vergote (157), 12. Arne Buffel (148), 13. Jelle Harteel (129), 14. Yorben Lauryssen (127), 15. Rune Thoré (123), 16. Arthur De Neve (112), 17. Seppe Vandicke (107), 18. Alessio De Maere (103), 19. Benoît Claus (94), 20. Thieben Wandels (90), 21. Ayton Soenens (88), 22. Lars De Beul (87), 23. Arno Meersseman (85), 24. Ian Lewille (83), 25. Jens Dalle (74), 26. Victor Vercouillie (73), 27. Kjell Dejonghe (70), 28. Kenneth Verstegen (69), 29. Emiel Vanacker (68), 30. Jakov Beirlaen (68), 31. Jens Vancauwenberghe (67), 32. Jordy Decottignies (67), 33. Robin Hoorne (66), 34. Louis Bogaert (65), 35. Sander Kint (64), 36. Jason Baele (63), 37. Andreas Deceuninck (63), 38. Jonas Benoit (61), 39. Seppe Debosschere (58), 40. Lennert Beuckelaere (57), 41. Jarne Claeys (54), 42. Nathan Castelain (48), 43. Milan Kuypers (47), 44. Jean-Louis Malfait (43), 45. Thibo Clauw (43), 46. Sander Meeus (42), 47. Baptiste Dewil (42), 48. Jan Van Dyck (38), 49. Lennert Debruyne (37), 50. Luca Worm (33), 51. Tjorven Expeels (33), 52. Brian Rigole (31), 53. Victor Rottey (27), 54. Matisse Deckmijn (27), 55. Gerben Dewinter (25), 56. Emiel Vandevyvere (25), 57. Felix Malfait (24), 58. Jamie Van Compernolle (24), 59. William Denys (23), 60. Ynse Hoorelbeke (23), 61. Wout Remmerie (21), 62. Iyen Christofano (18), 63. Jasper Dewulf (18), 64. Jona Landerwyn (16), 65. Steve Cornette (15), 66. Simon Vermeer (15), 67. Flo Feys (14), 68. Thibault Carrette (12), 69. Rune Masil (10), 70. Thomas Dewulf (9), 71. Brent Denaeghel (8), 72. Lennert D'Hondt (8), 73. Nathan Maeyaert (8), 74. Maxim Delrue (7), 75. Gust Dewulf (7), 76. Andreas Callewaert (6), 77. Ieben Verbeure (6), 78. Jente Broidioi (5), 79. Matice Vanwalleghem (5), 80. Brent Gayse (5), 81. Jonas Vermet (5), 82. Andres Dekeyser (5), 83. Fenne Blieck (5), 84. Henri Combes (5), 85. Xander Rigole (5), 86. Lars Coussaert (5), 87. Warre Vleirick (5), 88. Maties Mahieu (5), 89. Antoon Desmet (5), 90. Tjorven Vercruysse (5), 91. Jonas Ingelbeen (5), 92. Toon Vande Walle (5), 93. Arno Demuynck (5), 94. Ruben Rijs (5), 95. Nolan Naessens (5), 96. Jari Meersman (5), 97. Henri Devoogdt (2), 98. Mathias Noreilde (1).

DAMES JUNIORES

EK tijdrijden Brno, 12/7: 20. Shari Bossuyt (7).

Orroir, 14/7: 1. Lotte Popelier (15), 8. Anthea Vansteenkiste (8), 9. Kyenta Vanwalleghem (7).

PK piste Rumbeke, 17/7: 1. Anthea Vansteenkiste (30), 2. Kyenta Vanwalleghem (28).

Zottegem-Strijpen, 18/7: 4. Lotte Popelier (12), 10. Anthea Vansteenkiste (6).

Escanaffles, 22/7: 2. Shari Bossuyt (14), 5. Anthea Vansteenkiste (11), 15. Ines Malfait (1).

Tussenstand:

Shari Bossuyt. (GF)

Shari Bossuyt. (GF)

1. Shari Bossuyt (547), 2. Ines Malfait (308), 3. Jade Lenaers (212), 4. Lotte Popelier (191), 5. Anthea Vansteenkiste (130), 6. Kyenta Vanwallegem (120),

DAMES NIEUWELINGEN

PK piste Rumbeke, 17/7: 1. Marith Vanhove (30), 2. Emke De Keyser (28).

Zottegem-Strijpen, 18/7: 1. Marith Vanhove (15), 14. Julie Hendrickx (2).

Escanaffles, 22/7: 4. Fien De Wispelaere (12), 10. Leontine Farazijn (6), 12. Julie Hendrickx (4).

BK op de weg Liedekerke, 29/7: 1. Marith Vanhove (50), 6. Kato Vandoorne (31), 9. Fien De Wispelaere (22), 16. Leontine Farazijn (7), 25. Julie Hendrickx (7), 28. Emke De Keyser (7).

Tussenstand:

Wie leidt er in WestSprint? (week 21-22-23)

© Foto Coghe

1. Marith Vanhove (515), 2. Fien De Wispelaere (194), 3. Julie Hendrickx (169), 4. Leontine Farazijn (159), 5. Emke De Keyser (98), 6. Kato Vandoorne (49), 7. Pauline De Wulf (31), 8. Lucie Vanbelle (28), 9. Eline Vandaele (11).

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks twee updates in uw mailbox met het belangrijkste nieuws uit West-Vlaanderen, aangeboden door de redactie van KW!