Wie leidt er in WestSprint? (week 12)

16/05/18 om 13:23 - Bijgewerkt om 13:24

Elke week publiceren we op kw.be de volledige tussenstanden van WestSprint, het regelmatigheidscriterium van Krant van West-Vlaanderen voor de beloftevolle wielrenners uit onze provincie. Wie voert deze week het klassement aan bij nieuwelingen, juniores en beloften?

Wie leidt er in WestSprint? (week 12)

© VDB

BELOFTEN

Vuelta al Bidasoa : Nicolas Verougstraete (39; 16de, 8ste, 22ste, 17de, eindstand 12de), Tuur Deprez (26; 28ste, 23ste, 11de, eindstand 13de).

Douchy, IC, 10/05, 193 km : 1. Trystan Fivé, 27. Shayne Pruvoost (5).

Wielsbeke, IC, 10/05, 137 km, 123 dlnrs. : 1. Benjamin Verraes, 3. Igor Courtens (26), 5. Jari Vandenbussche (22), 11. Jari Carpentier (10), 29. Aäron Vervaeke (5).

Vlamertinge, 11/05, 111 km, 63 dlnrs. : 1. Steven Caethoven, 4. John Ross Clauw (12), 13. Greg Luyssen (3).

Isières, 10/05, 163 km : 1. Julien Van Den Brande, 27. Abram Stockman (5).

Pollare, IC, 12/05, 139 km, 149 dlnrs. : 1. Gil D'Heygere, 5. Igor Courtens (22), 7. Alessandro Vandromme (18), 8. Thomas Vansteelandt (16), 15. Bruce Deboot (5), 17. Quinten Verbeeck (5), 23. Gauthier Vandevyvere (5), 29. Jaron Wydooghe (5).

GP Criquilion, 1.2., 13/05,195 km : 1. Lionel Taminiaux, 11. Shayne Pruvoost (16), 24. Abram Stockman (7), 28. Michiel Stockman (7).

Aalbeke, 15/05, 105 km, 52 dlnrs. : 1. Jens Vandenbogaerde, 3. Wannes Debuysere (13), 9. Tuur Deprez (7), 11. Lothar Verhulst (5).

Tussenstand:

1. Stan Dewulf (482), 2. Tuur Deprez (144), 3. Harm Vanhoucke (125), 4. Gilles Borra (118), 5. John Ross Clauw (103), 6. Loran Cassaert (100), 7. Maxime De Poorter (100), 8. Lothar Verhulst (95), 9. Igor Courtens (85), 10. Thomas Vansteelandt (73), 11. Wannes Debuysere (72), 12. Abram Stockman (65), 13. Mauri Vansevenant (62), 14. Jari Carpentier (60), 15. Shayne Pruvoost (59), 16. Nicolas Verougstraete (58), 17. Cériel Desal (56), 18. Torsten Demeyere (48), 19. Wesley Vercamst (44), 20. Jari Vandenbussche (37), 21. Jaron Wydooghe (36), 22. Alessandro Vandromme (33), 23. Bruce Deboot (31), 24. Michiel Stockman (30), 25. Raoul Decraene (29), 26. Gauthier Vandevyvere (29), 27. Berre Delesie (26), 28. Aaron Dewachter (23), 29. Arne Verfaillie (22), 30. Joran Vermet (20), 31. Quinten Verbeeck (20), 32. Miqélé Brulez (18), 33. Jonas Vandeputte (15), 34. Aäron Vervaeke (15), 35. Robbe Debuyck (13), 36. Yentl Bekaert (12), 37. Robin Rosseeuw (12), 38. Kelvin Cockaert (10), 39. Maxim Cappelle (10), 40. Greg Luyssen (8), 41. Simon Jaecques (7), 42. Jens Vanoverberghe (7), 43. Wouter Verhulst (6), 44. Arnaud Deleu (5), 45. Casper Dewitte (5), 46. Jarne Loeys (5), 47. Kilian Baillievier (5), 48. Valentin Lefever (5), 49. Briek Beuselinck (5), 50. Jonas Wyffels (5), 51. Mathias Mahieu (5), 52. Jarne Jacques (2), 53. Gilles Huyghe (1).

JUNIORES

Outryve, 8C, 10/05, 124 km, 136 dlnrs. : 1. Wessel Krul, 3. Lennert Cappan (26), 6. Kasper Saver (20), 18. Bavo Houssin (5), 27. Aaron Stockx (5), 28. Justin Houtekier (5).

Harelbeke, 10/05, 90 km, 46 dlnrs. : 1. Laurens Maes (15), 2. Michiel Nuytten (14), 3. Gust Lootens (13), 4. Gilles Vercruysse (12), 5. Joran Wyseure (11), 6. Milan Hanne (10), 11. Sander Dekien (5), 14. Aaron Verstraete (2), 15. Mathias Declercq (1).

De Haan, PK, 13/05, 120 km, 117 dlnrs. : 1. Calvin Verbeeck (30), 2. Milan Hanne (28), 3. Alex Vandenbulcke (26), 4. Michiel Nuytten (24), 5. Lars Collie (22), 6. Kasper Saver (20), 7. Ruben Lefevre (18), 8. Aaron Stockx (16), 9. Tristan Bruyneel (14), 10. Wannes Geldhof (12), 11. Justin Houtekier (10), 12. Gust Lootens (8), 13. Vito Braet (6), 14. Robbe Lamote (5), 15. Matteo Roose (5), 16. Jelle Vermoote (5), 17. Mathias Declercq (5), 18. Sander Dekien (5), 19. Aiden Vanderbeke (5), 20. Maxim Dewulf (5), 21. Gilles Vercruysse (5), 22. Bavo Houssin (5), 23. David Beernaert (5), 24. Simon Jan Heymans (5), 25. Gilles Van Neste (5), 26. Andres Verdonck (5), 27. Guillian Demeyer (5), 28. Jelle Vancanneyt (5), 29. Simon Maes (5), 30. Laurens Maes (5).

Tussenstand:

Wie leidt er in WestSprint? (week 12)

© (Foto GS)

1. Vito Braet (168), 2. Alex Vandenbulcke (158), 3. Lennert Cappan (143), 4. Mathisse Grootaert (132), 5. Kasper Saver (113), 6. Milan Hanne (107), 7. Laurens Maes (105), 8. Nathan Decuypere (100), 9. Henri Vandenabeele (95), 10. Warre Vangheluwe (90), 11. Calvin Verbeeck (82), 12. Lars Collie (77), 13. Michiel Nuytten (77), 14. Wannes Geldhof (75), 15. Ruben Lefevre (68), 16. Jasper Dejaegher (62), 17. Bavo Houssin (62), 18. David Beernaert (48), 19. Justin Houtekier (47), 20. Gilles Vercruysse (47), 21. Aaron Stockx (45), 22. Aaron Verstraete (38), 23. Mathias Vandenborre (36), 24. Simon Maes (30), 25. Matteo Roose (29), 26. Gust Lootens (29), 27. Staf Fieuw (25), 28. Ewout Verstraete (24), 29. Lukas Buysse (22), 30. Arne Santy (22), 31. Brecht Vileyn (21), 32. Michael Gardin (19), 33. Matthew Deborggraeve (18), 34. Laurens Vandaele (16), 35. Joran Wyseure (15), 36. Tristan Bruyneel (15), 37. Joshua Vansteenkiste (14), 38. Timo Desmet (14), 39. Mathias Declercq (13), 40. Giel Barbry (12), 41. Jari Simoens (11), 42. Dominik Litvinov (11), 43. Sander Dekien (11), 44. Cedric Verhelle (10), 45. Jelle Vancanneyt (10), 46. Gilles Verroonen (9), 47. Eli Declerck (9), 48. Aaron Vandenbulcke (9), 49. Victor Borra (8), 50. Michiel Dejonghe (7), 51. Gilles Vanneste (7), 52. Baptiste Maeyaert (6), 53. Mathias Planckaert (6), 54. Jonas Vanhee (5), 55. Justin Compernolle (5), 56. Birger Rosseeuw (5), 57. Remi Vancoillie (5), 58. Sander Delobel (5), 59. Robbe Lamote (5), 60. Jelle Vermoote (5), 61. Aiden Vanderbeke (5), 62. Maxim Dewulf (5), 63. Simon Jan Heymans (5), 64. Andres Verdonck (5), 65. Guillian Demeyer (5), 66. Thibo Vandenheede (4), 67. Ryan Tremerie (4), 68. Emile Eeckhout (2), 69. Jens Planckaert (2).

NIEUWELINGEN

Laarne, VK 1stejaars, 10/05, 63 km, 88 dlnrs. : 1. Thomas Szkandera, 2. Maxime Vinckier (28), 6. Robin Hoorne (20), 8. Louis Bogaert (16), 19. Jan Van Dyck (5), 22. Baptiste Dewil (5), 25. Lars De Beul (5), 27. Jens Dalle (5).

Laarne, VK 2dejaars, 10.05, 70 km, 116 dlnrs. : 1. Juul Maes, 8. Diel Vergote (16), 9. Lucas Dewachter (14), 10. Lars Van Ryckeghem (12), 17. Benoît Claus (5), 19. Steve Cornette (5), 20. Lawrence Stalpaert (5).

Zwevegem, 10/05, 62 km, 42 dlnrs. : 1. Robin Seynaeve, 3. Seppe Debosschere (13), 6. Jonas Benoît (10), 7. Jordy Decottignies (9), 8. Kjell Dejonghe (8), 10. Jasper Dewulf (6), 11. Matisse Deckmijn (5), 12. Brian Rigole (4), 13. Luca Worm (3), 15. Mathias Noreilde (1).

Aalbeke, 12/05, 69 km, 52 dlnrs. : 1. Axandre Van Petegem, 4. Nathan Castelain (12), 5. Jason Baele (11), 8. Felix Malfait (8), 9. Sander Kint (7), 10. Jean-Louis Malfait (6), 13. Brian Rigole (3).

Vorselaar, TC, 13/05, 80 km, 110 dlnrs. : 1. Arnaud De Lie, 9. Lawrence Stalpaert (14), 14. Diel Vergote (5), 24. Steve Cornette (5), 26. Yorben Lauryssen (5), 28. Thieben Wandels (5).

Torhout, 13/05, 68 km, 42 dlnrs. : 1. Jarne Claeys (15), 3. Lennert Debruyne (13), 4. Milan Kuypers (12), 5. Wannes Dewulf (11), 6. Simon Vermeer (10), 7. Maxime Vinckier (9), 8. Ian Lewille (8), 9. Sander Meeus (7), 10. Jens Dalle (6), 11. Jona Landerwyn (5), 15. Nathan Maeyaert (1).

Tour de Himmelfart : Alec Segaert (110; 2de, 10de, 1ste, 15de, 25ste, eindstand 1ste), Robin Orins (79; 6de, 25ste, 3de, 10de, eindstand 8ste), Michiel Lambrecht (66; 12de, 7de, 14de, 6de, 14de, eindstand 11de), Jens Vancauwenberghe (32; 8ste, 8ste), Ramses Debruyne (33; 24ste, 9de, eindstand 9de), Victor Trio (14; 9de), Andreas Deceuninck (10; 30ste, 24ste), Jakov Beirlaen (6; 13de).

Ronde van Gotha : Jelle Harteel (31; 3de, 18de).

Tussenstand:

1. Robin Orins (320), 2. Alec Segaert (232), 3. Ramses Debruyne (218), 4. Lucas Dewachter (155), 5. Lars Van Ryckeghem (150), 6. Lawrence Stalpaert (120), 7. Maxime Vinckier (117), 8. Michiel Lambrecht (111), 9. Arne Buffel (97), 10. Victor Trio (94), 11. Diel Vergote (83), 12. Benoît Claus (75), 13. Rune Thoré (63), 14. Thieben Wandels (60), 15. Wannes Dewulf (60), 16. Robin Hoorne (60), 17. Lars De Beul (59), 18. Jelle Harteel (58), 19. Jens Vancauwenberghe (56), 20. Jens Dalle (54), 21. Kenneth Verstegen (53), 22. Arno Meersseman (50), 23. Nathan Castelain (41), 24. Victor Vercouillie (40), 25. Andreas Deceuninck (40), 26. Arthur De Neve (38), 27. Sander Kint (36), 28. Kjell Dejonghe (36), 29. Louis Bogaert (36), 30. Lennert Debruyne (33), 31. Lennert Beuckelaere (32), 32. Seppe Debosschere (32), 33. Emiel Vanacker (30), 34. Jan Van Dyck (30), 35. Jonas Benoit (30), 36. Jean-Louis Malfait (29), 37. Ian Lewille (29), 38. Jarne Claeys (29), 39. Yorben Lauryssen (27), 40. Seppe Vandicke (26), 41. Thibo Clauw (25), 42. Felix Malfait (24), 43. Jordy Decottignies (23), 44. Baptiste Dewil (21), 45. Jason Baele (21), 46. Iyen Christofano (18), 47. Milan Kuypers (17), 48. Jona Landerwyn (16), 49. Jasper Dewulf (16), 50. Sander Meeus (16), 51. Jakov Beirlaen (16), 52. Steve Cornette (15), 53. Simon Vermeer (15), 54. William Denys (13), 55. Thibault Carrette (12), 56. Noah Delaere (10), 57. Matisse Deckmijn (10), 58. Jamie Van Compernolle (9), 59. Thomas Dewulf (9), 60. Luca Worm (9), 61. Maxim Delrue (7), 62. Brian Rigole (7), 63. Nathan Maeyaert (6), 64. Jente Broidioi (5), 65. Flo Feys (5), 66. Matice Vanwalleghem (5), 67. Brent Gayse (5), 68. Jonas Vermet (5), 69. Andres Dekeyser (5), 70. Wout Remmerie (5), 71. Fenne Blieck (5), 72. Henri Combes (5), 73. Xander Rigole (5), 74. Lars Coussaert (5), 75. Warre Vleirick (5), 76. Emiel Vandevyvere (5), 77. Maties Mahieu (5), 78. Antoon Desmet (5), 79. Tjorven Vercruysse (5), 80. Jonas Ingelbeen (5), 81. Victor Rottey (5), 82. Xander Catteeuw (5), 83. Toon Vande Walle (5), 84. Arno Demuynck (5), 85. Ruben Rijs (5), 86. Gust Dewulf (5), 87. Ayton Soenens (3), 88. Gerben Dewinter (2), 89. Jari Meersman (1), 90. Tjorven Expeels (1), 91. Mathias Noreilde (1)

DAMES JUNIORES

Hoboken, 11/05: 1. Ines Malfait (15), 3. Lotte Popelier (13), 11. Anthea Vansteenkiste (5).

Wilsele, 14/05: 1. Shari Bossuyt (15), 5. Ines Malfait (11), 11. Anthea Vansteenkiste (5).

Himmelfart Tour, 11-13/05: Kyenta Vanwalleghem (43: 18de, 23ste, 26ste, 7de, 15de, eindstand 18de), Axelle Biebau (30: 20ste, 24ste, 25ste, 18de, 22ste, eindstand 21ste)

Tussenstand:

1. Shari Bossuyt (468), 2. Ines Malfait (176), 3. Lotte Popelier (104), 4. Kyenta Vanwalleghem (85), 5. Jade Lenaers (52), 6. Anthea Vansteenkiste (49), 7. Axelle Biebau (42), 8. Fleur Vandecaveye (40),

DAMES NIEUWELINGEN

Hoboken, 11/05: 4. Fien De Wispelaere (12), 8. Leontine Farazijn (8), 14. Emke De Keyser (2).

Wilsele, 14/05: 1. Marith Vanhove (15), 6. Fien De Wispelaere (10), 9. Leontine Farazijn (7), 12. Pauline De Wulf (4).

Himmelfart Tour, 11-13/05: Julie Hendrickx (30: 16de, 28ste, 29ste, 22ste, 23ste, eindstand 22ste)

Tussenstand:

Wie leidt er in WestSprint? (week 12)

© Foto Coghe

1. Marith Vanhove (219), 2. Julie Hendrickx (128), 3. Leontine Farazijn (82), 4. Fien De Wispelaere (77), 5. Emke De Keyser (42), 6. Pauline De Wulf (26), 7. Lucie Vanbelle (18), 8. Kato Vandoorne (8), 9. Lot Samyn (2).

Wie leidt er in WestSprint? (week 12)

© Foto Coghe

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks twee updates in uw mailbox met het belangrijkste nieuws uit West-Vlaanderen, aangeboden door de redactie van KW!