Wie leidt er in WestSprint? (week 10)

02/05/18 om 14:02 - Bijgewerkt op 03/05/18 om 10:06

Elke week publiceren we op kw.be de volledige tussenstanden van WestSprint, het regelmatigheidscriterium van Krant van West-Vlaanderen voor de beloftevolle wielrenners uit onze provincie. Wie voert deze week het klassement aan bij nieuwelingen, juniores en beloften?

Wie leidt er in WestSprint? (week 10)

© VDB

BELOFTEN

Ledegem, 25/04, 120 km, 84 dlnrs. : 1. Jens Vandenbogaerde, 13. Lothar Verhulst (3).

Bredene, PK, 29/04, 145 km, 86 dlnrs. : 1. Tuur Deprez (30), 2. Gilles Borra (28), 3. John Ross Clauw (26), 4. Wesley Vercamst (24), 5. Jari Carpentier (22), 6. Wannes Debuysere (20), 7. Aaron Dewachter (18), 8. Igor Courtens (16), 9. Thomas Vansteelandt (14), 10. Lothar Verhulst (12), 11. Gauthier Vandevyvere (10), 12. Shayne Pruvoost (8), 13. Mauri Vansevenant (6), 14. Maxim Cappelle (5), 15. Michiel Stockman (5), 16. Torsten Demeyere (5), 17. Nicolas Verougstraete (5), 18. Kilian Baillievier (5), 19. Valentin Lefever (5), 20. Bruce Deboot (5), 21. Miqélé Brulez (5), 22. Aäron Vervaeke (5), 23. Briek Beuselinck (5), 24. Alessandro Vandromme (5), 25. Greg Luyssen (5), 26. Berre Delesie (5), 27. Abram Stockman (5), 28. Arne Verfaillie (5), 29. Jonas Wyffels (5), 30. Mathias Mahieu (5).

Tour de Bretagne, 2.2., 25/04-01/05 : Stan Dewulf (191; 4de, 3de, 10de, 12de, 4de, eindstand 2de).

Wie leidt er in WestSprint? (week 10)

© VDB

Vresse, BK tijdrijden, 01/05, 28 km, 31 dlnrs. : 1. Sasha Weemaes, 3. Harm Vanhoucke (40), 8. Loran Cassaert (25), 9. Gilles Borra (22), 13. Tuur Deprez (10), 15. Torsten Demeyere (7), 17. Raoul Decraene (7), 25. Jens Vanoverberghe (7), 28. Robin Rosseeuw (7).

Tussenstand:

1. Stan Dewulf (435), 2. Harm Vanhoucke (125), 3. Tuur Deprez (104), 4. Gilles Borra (103), 5. Loran Cassaert (93), 6. John Ross Clauw (80), 7. Maxime De Poorter (79), 8. Thomas Vansteelandt (57), 9. Cériel Desal (56), 10. Lothar Verhulst (56), 11. Mauri Vansevenant (55), 12. Abram Stockman (53), 13. Jari Carpentier (50), 14. Torsten Demeyere (48), 15. Wannes Debuysere (47), 16. Wesley Vercamst (44), 17. Shayne Pruvoost (38), 18. Raoul Decraene (29), 19. Bruce Deboot (26), 20. Igor Courtens (26), 21. Gauthier Vandevyvere (24), 22. Michiel Stockman (23), 23. Aaron Dewachter (23), 24. Jaron Wydooghe (22), 25. Joran Vermet (20), 26. Berre Delesie (20), 27. Nicolas Verougstraete (19), 28. Arne Verfaillie (18), 29. Jari Vandenbussche (15), 30. Quinten Verbeeck (15), 31. Jonas Vandeputte (15), 32. Alessandro Vandromme (15), 33. Robbe Debuyck (13), 34. Yentl Bekaert (12), 35. Robin Rosseeuw (12), 36. Kelvin Cockaert (10), 37. Aäron Vervaeke (10), 38. Maxim Cappelle (10), 39. Simon Jaecques (7), 40. Jens Vanoverberghe (7), 41. Arnaud Deleu (5), 42. Casper Dewitte (5), 43. Jarne Loeys (5), 44. Kilian Baillievier (5), 45. Valentin Lefever (5), 46. Miqélé Brulez (5), 47. Briek Beuselinck (5), 48. Greg Luyssen (5), 49. Jonas Wyffels (5), 50. Mathias Mahieu (5), 51. Jarne Jacques (2).

JUNIORES

Tour des Portes du Pays d'Othe, 2.1., 28-29/04 : Ruben Lefevre (7; 23ste).

La Piccola Sanremo, 1.1., 29/04, 180 dlnrs. : 1. Mattia Petrucci, 20. Alex Vandenbulcke (7).

Tour de l'Eure, IC : Vito Braet (13; 17de, 12de).

Wie leidt er in WestSprint? (week 10)

© (Foto GS)

Gullegem, 28/04, 94 km, 85 dlnrs. : 1. Jarne Van de Paar, 2. Laurens Maes (14), 3. Lennert Cappan (13), 4. Mathisse Grootaert (12), 5. Warre Vangheluwe (11), 6. Bavo Houssin (10), 10. Calvin Verbeeck (6), 11. Dominik Litvinov (5), 12. Arne Santy (4), 14. Milan Hanne (2), 15. Michael Gardin (1).

Zonnebeke, 01/05, 89 km, 76 dlnrs. : 1. Daan Kool, 2. Aaron Verstraete (14), 3. Lars Collie (13), 4. Michiel Nuytten (12), 6. Staf Fieuw (10), 7. Aaron Vandenbulcke (9), 8. Lukas Buysse (8), 10. Wa&nnes Geldhof (6), 11. Bavo Houssin (5), 12. Ryan Tremerie (4), 13. Arne Santy (3), 14. Michael Gardin (2).

Vresse, BK tijdrijden, 01/05, 14 km, 36 dlnrs. : 1. Remco Evenepoel, 5. Lennert Cappan (34), 12. Mathisse Grootaert (13), 13. Jasper Dejaegher (10), 18. Alex Vandenbulcke (7), 21. David Beernaert (7), 22. Warre Vangheluwe (7).

Tussenstand:

1. Vito Braet (162), 2. Mathisse Grootaert (132), 3. Alex Vandenbulcke (121), 4. Lennert Cappan (117), 5. Henri Vandenabeele (95), 6. Laurens Maes (85), 7. Warre Vangheluwe (76), 8. Kasper Saver (73), 9. Wannes Geldhof (63), 10. Jasper Dejaegher (62), 11. Milan Hanne (55), 12. Lars Collie (55), 13. Calvin Verbeeck (52), 14. Bavo Houssin (44), 15. Nathan Decuypere (43), 16. David Beernaert (43), 17. Michiel Nuytten (39), 18. Mathias Vandenborre (36), 19. Aaron Verstraete (36), 20. Ruben Lefevre (32), 21. Gilles Vercruysse (30), 22. Simon Maes (25), 23. Staf Fieuw (25), 24. Aaron Stockx (24), 25. Matteo Roose (24), 26. Ewout Verstraete (24), 27. Lukas Buysse (22), 28. Brecht Vileyn (21), 29. Justin Houtekier (20), 30. Michael Gardin (19), 31. Matthew Deborggraeve (18), 32. Arne Santy (17), 33. Laurens Vandaele (16), 34. Joshua Vansteenkiste (14), 35. Timo Desmet (14), 36. Giel Barbry (12), 37. Jari Simoens (11), 38. Dominik Litvinov (11), 39. Cedric Verhelle (10), 40. Gilles Verroonen (9), 41. Eli Declerck (9), 42. Aaron Vandenbulcke (9), 43. Victor Borra (8), 44. Mathias Declercq (7), 45. Michiel Dejonghe (7), 46. Gust Lootens (6), 47. Baptiste Maeyaert (6), 48. Mathias Planckaert (6), 49. Jonas Vanhee (5), 50. Justin Compernolle (5), 51. Birger Rosseeuw (5), 52. Remi Vancoillie (5), 53. Jelle Vancanneyt (5), 54. Sander Delobel (5), 55. Thibo Vandenheede (4), 56. Ryan Tremerie (4), 57. Emile Eeckhout (2), 58. Gilles Vanneste (2), 59. Jens Planckaert (2), 60. Sander Dekien (1), 61. Tristan Bruyneel (1).

NIEUWELINGEN

Lendelede, 01/05, 68 km, 61 dlnrs. : 1. Wannes Dewulf (15), 2. Jarne Claeys (14), 3. Lennert Debruyne (13), 4. Thibault Carrette (12), 5. Victor Trio (11), 6. Emiel Vanacker (10), 7. Jonas Benoit (9), 8. Jean-Louis Malfait (8), 9. Thibo Clauw (7), 10. Seppe Vandicke (6), 11. Emiel Vandevyvere 55), 12. William Denys (4), 13. Ayton Soenens (3), 14. Maxim Delrue (2), 15. Jari Meersman (1).

Hoboken, IC, 01/05, 78 km, 116 dlnrs. : 1. Thomas Mijnsbergen, 9. Lucas Dewachter (14), 13. Seppe Debosschere (6), 16. Jelle Harteel (5), 28. Maxime Vinckier (5), 29. Louis Bogaert (5), 30. Robin Hoorne (5).

Vresse, BK tijdrijden 2dejaars, 01/05, 36 dlnrs. : 1. Lars Van Ryckeghem (50), 3. Robin Orins (40), 9. Ramses Debruyne (22), 16. Rune Thoré (7), 22. Diel Vergote (7), 26. Kenneth Verstegen (7), 29. Victor Vercouillie (7).

Wie leidt er in WestSprint? (week 10)

© Foto Coghe

Vresse, BK tijdrijden 1stejaars, 01/05, 28 dlnrs. : 1. Alec Segaert (50), 8. Lars De Beul (25), 15. Arno Meersseman (7), 18. Michiel Lambrecht (7), 19. Thieben Wandels (7), 21. Lennert Beuckelaere (7).

Tussenstand:

1. Robin Orins (213), 2. Ramses Debruyne (180), 3. Lars Van Ryckeghem (133), 4. Lucas Dewachter (115), 5. Arne Buffel (97), 6. Alec Segaert (92), 7. Lawrence Stalpaert (77), 8. Benoît Claus (60), 9. Rune Thoré (57), 10. Maxime Vinckier (52), 11. Victor Trio (50), 12. Lars De Beul (49), 13. Kenneth Verstegen (48), 14. Arno Meersseman (45), 15. Diel Vergote (42), 16. Michiel Lambrecht (40), 17. Thieben Wandels (35), 18. Arthur De Neve (33), 19. Victor Vercouillie (32), 20. Nathan Castelain (29), 21. Lennert Beuckelaere (27), 22. Wannes Dewulf (27), 23. Kjell Dejonghe (23), 24. Robin Hoorne (22), 25. Thibo Clauw (20), 26. Lennert Debruyne (20), 27. Jelle Harteel (19), 28. Iyen Christofano (18), 29. Jens Dalle (17), 30. Andreas Deceuninck (16), 31. Louis Bogaert (15), 32. Jonas Benoit (15), 33. Jens Vancauwenberghe (14), 34. Seppe Vandicke (14), 35. Seppe Debosschere (14), 36. Jarne Claeys (14), 37. Sander Kint (13), 38. William Denys (13), 39. Emiel Vanacker (12), 40. Thibault Carrette (12), 41. Jona Landerwyn (11), 42. Jean-Louis Malfait (11), 43. Baptiste Dewil (10), 44. Noah Delaere (10), 45. Jordy Decottignies (9), 46. Ian Lewille (7), 47. Luca Worm (6), 48. Jente Broidioi (5), 49. Flo Feys (5), 50. Steve Cornette (5), 51. Matice Vanwalleghem (5), 52. Brent Gayse (5), 53. Jonas Vermet (5), 54. Andres Dekeyser (5), 55. Wout Remmerie (5), 56. Fenne Blieck (5), 57. Jason Baele (5), 58. Jasper Dewulf (5), 59. Henri Combes (5), 60. Xander Rigole (5), 61. Jakov Beirlaen (5), 62. Lars Coussaert (5), 63. Warre Vleirick (5), 64. Simon Vermeer (5), 65. Emiel Vandevyvere (5), 66. Sander Meeus (4), 67. Jamie Van Compernolle (4), 68. Thomas Dewulf (4), 69. Ayton Soenens (3), 70. Gerben Dewinter (2), 71. Maxim Delrue (2), 72. Jari Meersman (1), 73. Jan Van Dyck (1), 74. Tjorven Expeels (1).

DAMES JUNIORES

Gullegem, 29/04: 9. Axelle Biebau (7), 10. Lotte Popelier (6), 15. Ines Malfait (1).

BK tijdrijden Vresse-sur-Semois, 01/05: 1. Shari Bossuyt (50), 4. Jade Lenaers (37), 6. Ines Malfait (31), 9. Lotte Popelier (22), 13. Kyenta Vanwalleghem (10).

Tussenstand:

1. Shari Bossuyt (425), 2. Ines Malfait (134), 3. Lotte Popelier (90), 4. Jade Lenaers (52), 5. Kyenta Vanwalleghem (42), 6. Fleur Vandecaveye (40), 7. Anthea Vansteenkiste (39), 8. Axelle Biebau (10).

DAMES NIEUWELINGEN

Gullegem, 29/04: 1. Marith Vanhove (15), 4. Julie Hendrickx (12), 12. Fien De Wispelaere (4), 14. Leontine Farazijn (2).

Arendonk, 30/04: 5. Julie Hendrickx (11).

BK tijdrijden Vresse-sur-Semois, 01/05: 2. Marith Vanhove (45), 9. Leontine Farazijn (22).

Wie leidt er in WestSprint? (week 10)

© Foto Coghe

Stok, 01/05: 2. Fien De Wispelaere (14), 4. Julie Hendrickx (12), 9. Emke De Keyser (7).

Tussenstand:

1. Marith Vanhove (181), 2. Julie Hendrickx (93), 3. Leontine Farazijn (67), 4. Fien De Wispelaere (55), 5. Emke De Keyser (40), 6. Pauline De Wulf (22), 7. Lucie Vanbelle (18), 8. Kato Vandoorne (8), 9. Lot Samyn (2).

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks twee updates in uw mailbox met het belangrijkste nieuws uit West-Vlaanderen, aangeboden door de redactie van KW!