Zomertransfers: overzicht vierde provinciale C

16/07/14 om 11:00 - Bijgewerkt om 10:59

Bron: Kw

Wie komt en wie gaat bij de voetbalclubs in vierde provinciale C? Een overzicht vind je hieronder.

>>FC Aalbeke Sport

Trainer: Angelo Room.

IN: Glenn Vandenberghe, Dieter Verschaeve, Bruno Pattyn en Alexander Delaere (allen Aalbeke), Kenneth Desmet (Bellegem), Robbe Fieux en Jonas D'Halluin (beiden Bissegem), Jens Labarque (Stasegem), Youssef Idrissi (Marke), Aron Desmet (WS Lauwe), Jim Bogaert (vrije speler).

UIT: Lucas Vantieghem (Marke), Mathias Hanson (Bellegem), Mathias Maes (Zarren), Xander Demuynck (Gits), Lennert Vermeulen (Club Roeselare), Aadile El Mhasani en Guelil Hamdane (Heestert), Gaël Agneray (Rekkem), Jeremy Seys (gestopt).

>>White Star Bellegem

Trainer: Bart Vandoorn.

IN: Gerben Neirynck (Zwevegem), Jasper Viaene (Heestert), Adam Abdulgamidov (SV Kortrijk), Bryan Segers (Heule), Mathias Hanson (Aalbeke).

UIT: Dieter Verbeke en Niels Dinnecourt (beiden gestopt), Matthias Lauwers, Matthias Dendauw en Sammy Schotte (allen Marke).

>>KZK Dentergem

Trainer: Gino Vanhollebeke.

IN: Kenneth Taelman (Olsene), Lorenzo Nachtergaele (D. Brugge), Ward Vermeersch (Kanegem), Birgen Filez (Pittem), Bacha Nessim en Henri Viane (Oostrozebeke).

UIT: Soenens (Lendelede), Matthias Marichael en Sam Vansteenbrugge (beiden gestopt).

>>VV Emelgem-Kachtem

Trainer: Eddy Verbeeck.

IN: Jan-Willem Heggermont (Ingelmunster), Simon Heggermont (Aarsele), Sederick Ghekiere (Passendale), David Labeeuw (Heestert), Stijn Labeeuw (Desselgem), Davy Ducatteeuw (Meulebeke), Gianni Remmerie (Ledegem), Stijn Camelbeke (Rekkem).

UIT: Jonathan Deblaere (gestopt), Christo Nuyttens (Pittem), Julien Vanderzippe (Moen), Bjorn Vandorpe, Wim Terryn en Xavier De Pauw (allen Gits).

>>BS Geluveld

Trainer: Pedro Nolf.

IN: Senne Vanderstraeten (Pittem), Sebastien Denys (Dottenijs), Lévine Baert, Matthieu Baert, Brent Bentein en Karel Verheye (allen Beselare), Stijn Raes (Kruiseke), Jonas Gryson (Westhoek), Cédric Vanlerberghe en Moussa Koné (beiden Vlamertinge), Bart Ooghe (Zonnebeke), Michael Delannoo en Nikki Carron (beiden Dikkebus), Niels Soenen (Geluwe).

UIT: Thomas Pattyn (Zillebeke), Miguel Haghedooren, Domien Stragier, Stijn Decramer, Clément Souvage, Dries De Ruytter en Tim Tanghe (allen Marke), Niels Nuytten (Houthulst), Wouter Lannoy (Dadizele), Jens Buyze (Voormezele), Philippe Joris (Beselare).

>>KV Patronaat Gits

Trainer: Luc Vanbrabandt.

IN: Filip Desmedt (vrij), Xavier De Pauw, Wim Terryn en Bjorn Vandorpe (allen Emelgem-Kachtem), Xander Demuynck (Aalbeke), Simen Depicker (Gullegem).

UIT: Pieter Ver Eecke en Sam Decorte (beiden gestopt).

>>Hulste Sportief

Trainer: Marnix Behaegel.

IN: Glenn Dhondt (SV Kortrijk), Lorenzo Christiaens (Anzegem), Sander De Groote (Zevergem), Jason Baert (Izegem), Jeffrey Degrendel (Marke), Thomas Adam (Dosko Beveren), Pieter-Jan De Backere (Ingelmunster).

UIT: Kenzie Vandeputte (Heestert), Arne Terryn (?).

>>Wikings Kortrijk

Trainer: Dieter Schwabe.

IN: Dit is een nieuwe ploeg in vierde provinciale, die met uitsluitend eigen jeugdspelers zal aantreden.

>>Sparta Kruiseke

Trainer: Diego Caron.

IN: Jeroen Devroedt (Passendale), Bastien Pieters (Dikkebus), Roy Vanhaezebroek (Zillebeke), Glenn Decock (Toekomst Menen), Christophe Marquant, Revelino Endron (beiden Beselare), Ward Decherf (Geluwe).

UIT: Emile en Thijs Knockaert, Jordy Polley (allen Boezinge), Dempsey Feryn (gestopt).

>>KFC Marke

Trainer: Pascal Marlier.

IN: Pieter-Jan Maertens (Beselare), Stijn Decramer, Domien Stragier, Dries De Ruytter, Tim Tanghe, Miqueli Haaghedoren (allen Geluveld), Maike Spillier (RC Lauwe), Gianni Schaeck (Heule), Ilyasse Tourtite (SV Kortrijk), Mattias Lauwers, Gregory Dendauw, Mattias Dendauw, Sammy Schotte (allen Bellegem), John Kofi, Samuel Lumor (beiden Dadizele), Tom Coussement (Moorsele), Lucas Vantieghem (Aalbeke), Jonathan Da Silva Ramos (Frankijk), Abdellah Nadir (Dottenijs).

UIT: Gieles Levecque (Deerlijk), Niels Levecque (?), Youssef Idrissi (Aalbeke), Thomas Claus (Jong Vijve).

>>KSV Moorsele

Trainer: Kurt Berton.

IN: Jeremy Wickaert, Selim Bougernine, Ludovic Dendauw-Imbo en Jens De Grijse (allen Toekomst Menen), Mathias Luyckx (Beselare), Sander Vanhoutte (Wevelgem), Niels Withouck (Ledegem), Sven Loosvelt (RC Lauwe), Sabbe Fletcher (Wervik), Jonas en Cedric De Schaut (beiden Gullegem), Wim Vanderheerden (vrij).

UIT: Tom Coussement (Marke).

>>FC Passendale

Trainer: Xavier Deleu.

IN: Stijn Seys (Moorslede), Phil Thevelein (Langemark), Kenzie Braem (Zonnebeke), Frederik Blondelle (Merkem), Brecht Degezelle (Brielen), Keoma en Micha Van Den Bogaerde en Jarid Lezeure (allen Toekomst Menen), Thomas Scheldeman (De Ruiter), Sanassy Toure (Frankrijk), Lyon Desmet (Rac. Waregem), Tony Antunes Martins (Ploegsteert) en Antony Antunes (Lowingen), Jorn Vandemoortele (vrij).

UIT: Jeroen Devroedt (Kruiseke), Dietrich Theetaert (Beselare) en Sederic Ghekiere (?).

>>Rekkem Sport

Trainer: Jan Lafaut.

IN: Litanies Nkie Mbassi (Wervik), Gaël Agneray (Aalbeke), Aurelien Carlier, Niels Claerhout en Kevin Planckaert (allen RC Lauwe), Joppe Vanneste, Lode Vervaecke Jeremy Houllier (Dadizele), Sam Schoutteten (Gits), Jelle Verschaeve (Lendelede), Jerome Lewandowski en Anthony Toulgoat (beiden WS Lauwe), Bram Verfaillie (Izegem), Maarten Declercq (vrij), Jerome Bolcaen (Geluveld).

UIT: Stijn Camelbeke (Emelgem-Kachtem), Kenneth Waelkens (SV Kortrijk), Miquel Vandersmissen en Jochen Dehullu (beiden gestopt), Jeroen Vandewynckele (Anzegem).

>>OG Stasegem

Trainer: Nordine Vanroosbeke.

IN: Jason Lefever en Jeffrey Lefever (beiden Zwevegem), Laurens Desmet (Kuurne), Michael Tytgat (Meulebeke), Xavier Boone en Manuel Deltour (beiden Heestert), Mathieu Dupont, Dylan Callens, Matthias Coppens, Mathieu Vanmeerhaeghe en Mohamed Ouassou (allen SV Kortrijk), Toon Bellemans (Deerlijk), Jonas De Rammelaere (Bissegem), Brecht Deprez (Huise), Quinten Delie en Arno Van Lancker (Harelbeke), Niels Vanmeerhaeghe (Desselgem).

UIT: Timothy Viane (Kluisbergen).