Zomertransfers: overzicht vierde provinciale B

16/07/14 om 12:00 - Bijgewerkt om 11:59

Bron: Kw

Wie komt en wie gaat bij de voetbalclubs in vierde provinciale B? Een overzicht vind je hieronder.

>>KVV Aartrijke

Trainer: Jurgen Vanoverbeke.

IN: Orry Bolle (De Haan), Jan Hast (Jabbeke), Jan Kempe (Zedelgem), Maurice Van Bockstal (Veldegem), Jens Ryckeman en Davy Vanhaverbeke (beiden VK Koekelare), Vital Deschrijver en Kevin Vanhollebeke (beiden Gistel), Maarten Vansteene (SV Koekelare).

UIT: Jasper Anckaert (Steenbrugge), Niels Delmotte (Veldegem), Reinout Denys (VVC Oedelem), Jonas Derynck (Handzame), Hannes Schoonvaere (Leke-Vladslo), Tjorven Vanacker (VK Koekelare), Wesley Werbrouck (Pittem).

>>FC Doomkerke

Trainer: Bart Feys.

IN: Stefaan Pintelon (Lotenhulle), Mathieu Cavynt (Maria-Aalter), Martijn Constant en Nick Beernaert (beiden Aarsele), Yves Bracke (Ruiselede), Anthony Spriet (SKV Zwevezele), Ruben Bonne (D. Brugge), Niels Devreese (Kanegem), Glenn Van Speybroek en Glenn Lyphout (beiden vrij).

UIT: Jurgen Van Cauwenberghe (Lotenhulle), Pjortr Majewski (Ruiselede), Jonas Braet (Maria-Aalter), Stijn Debrauwer en Laurens Delbaere (beiden gestopt).

>>VK Dudzele

Trainer: Johnny Deryckere.

IN: Matthias Neyt (D. Brugge), Angelo Crevits en Joran De Zaeyer (beiden Lissewege), Sam Verhaeghe (Vasenare), Wim Rappé en Ewout Kerckhof (beiden Westkapelle), Bart Broucke (vrij).

UIT: Gregory Closset (?).

>>NSVD Handzame

Trainer: Filip Debaes.

IN: Jo Debruyne, Stephan Cauwelier (beiden Zarren), Stijn Decleire, Thijs Demeyere, Arne Louagie (allen vrij), Jurgen Depoorter (Houthulst), Kenneth Hemeryck (Diksmuide), Jonas Derynck (Aartrijke), Nicolas Labeeuw (Gistel), Gunther Gesquiere (Ichtegem).

UIT: Lorenzo Devriendt (Zeebrugge), Glenn Dinneweth (Leke-Vladslo).

>>SKD Hertsberge

Trainer: Tom Van Hulle.

IN: Sam Dedeyne en Maxim Annys (beiden Oostkamp), Diem Hoste (Ruiselede), Jietse Vanhauwaert (Ruddervoorde), Jonas Slagmulders (Nieuwpoort), Kevin Desoete (vrij).

UIT: Stijn Vansteenhuyse en Jordi Deloof (beiden Jong Male), Ayrton Sabbe (Gistel), Gianni Vanhaelemeersch (gestopt).

>>KFC Lichtervelde

Trainer: Henk Minne.

IN: Tim Vandekerckhove, Tim Hoorne, Robin Lambrecht, Francis Cocquyt (allen SKV Zwevezele), Youri Logghe, Jeroen Tempelaere, Cederic Gysel, Matthieu Jonckheere (allen SK Torhout), Thibault Tanghe (Beveren), Thomas Vandenberghe (Emelgem-Kachtem), Dimitri D'Hollander (Stekene).

UIT: Hitoshi Soete (Handzame), Bart Denys, Michiel Decaigny, Jelle Sinnaeve en Zeger Vanzieleghem (allen gestopt).

>>Jong Male VV

Trainer: Tom Goossens.

IN: Stan Balanck en Ferenc Simoens (beiden Steenbrugge), Francis Claeys, Kevin 't Jampers en Samuel 't Jampers (allen vrij), Robbie Creytens (Knokke), Steven Decloedt (Dudzele), Jordi Deloof en Stijn Vansteenhuyse (beiden Hertsberge), Dries Vanneste (Moorsele).

UIT: Stijn De Craemer (HO Oedelem), Pieter Maeckelberghe (gestopt), Niels Dejonghe (Loppem).

>>GL Ruiselede

Trainer: Ronny Houben.

IN: Nico Brackez (Meulebeke), Gert Van Dierendonck (SKV Zwevezele), Steven Halain (Aarsele), Dimitri Campus (Kanegem), Colin Dewitte (Tielt), Piotr Majewski (Doomkerke), Peter Baert en Zegir Zeqiri (beiden vrij).

UIT: Diem Hoste (Meulebeke), Yves Bracke (Doomkerke), Wouter Vermoere, Steve Beyst en Andy Verhaeghe (allen Aarsele), Steven Fauconier (Kanegem), Nico Lammertijn (gestopt).

>>KFC Sint-Joris Sportief

Trainer: Filip Hoste.

IN: Dario de Cuyper en Martijn Soenen (beiden Beernem), Jeffrey De Mey en Stijn Vanwalleghem (beiden VVC Oedelem), Jano Derous (E. Brugge), Simon Meloen en Kenneth Verreck (beiden Sint-Laureins).

UIT: Alexander Van Hoecke en Tom Moens (beiden HO Oedelem), Kristof De Baere (Ursel), Davy Laethem (Maria Aalter), Stefaan Martens en Bjorn Scheerens (beiden gestopt).

>>Dosko Sint-Kruis

Trainer: Petro De Graeve.

IN: Jo Roggemans en Yannick Depecker (beiden De Haan), Jelle Degryse (Passendale), Nick Van Assche (D. Brugge), Wouter Linskens (Jonkershove), Klaas Cornelis (Oostkamp), Miguel Toussaint (vrij).

UIT: Ashik Tiwari (Knokke).

>>WS Zarren

Trainer: Steve Cottry.

IN: Mathias Maes (Aalbeke), Kim Ovyn, Marijn Vandromme en Angelo Verfaillie (allen vrij), Lorenzo Verfaillie (Jonkershove), Floris Vanneste (Houthulst), Anthony Vanderstraeten (Dikkebus).

UIT: Jo Debruyne (Handzame), Robbert Cools (Leke-Vladslo), Niels Blanchard (Ledegem), Dieter Vandekerckhove (Tielt), Jens Bolle (VK Koekelare), Monteiro Furtado Iderlindo en Steven Thuillier (beiden Jonkershove).

>>Zeehaven Zeebrugge

Trainer: Steve Despodt.

IN: Nick Poppe (Damme), Aaron De Schutter (Desselgem), Axel Jacobfuernborn (Veltem), Lorenzo Devriendt (Handzame), Glenn Vanderhaegen (Varsenare), Jan Dhondt (Wenduine), Tom Drieghe, Stef De Lauw, Melvin Boone (allen Bredene), Niels Haeck (Snaaskerke), Bjorn Verweire, Matthias Decan en Dieter De Milde (allen vrij).

UIT: Andy Delcourt (Zandvoorde), Okwor Odinaka, Okaba Bonny en Camara Alia (?).

>>VKSO Zerkegem

Trainer: Danny De Coninck.

IN: Jannes Bousson (Loppem), Robin D'Haese (Veldegem), Thomas D'Hiet en Tanguy Jonckheere (beiden Varsenare), Maarten Dhondt, Glenn Neirinck en Stephan Verbandt (allen Jabbeke), Dieter Maes (Bredene).

UIT: Dimitri Coudeville, Didier Ghesquière en Kevin Moyaert (allen gestopt).

>>Eskavee Zwevezele

Trainer: Christoph Vander Poorten.

IN: Nieuwe club. Veertig jeugdspelers werden met een witte transfer overgenomen van KSKV Zwevezele.