Zomertransfers: overzicht vierde provinciale A

16/07/14 om 13:00 - Bijgewerkt om 12:59

Bron: Kw

Wie komt en wie gaat bij de voetbalclubs in vierde provinciale A? Een overzicht vind je hieronder.

>>VVG Alveringem

Trainer: Jan Dutoo.

IN: Anthony Barbier (Adinkerke), Jochen Bradt (De Pinte), Vincent Dewitte (Nieuwpoort), Gianni Callewaert (Bulskamp) en Thibault Vermeylen (Oostduinkerke).

UIT: Floris Fagoo en Miguel Bonaventure (beiden Veurne).

>>K. Brielen sport

Trainer: Kristof Mortier.

IN: Sven Dejonghe (Merkem), John Guhel (Westouter) en Dylan Delrue (Westrozebeke).

UIT: Fries Vandermarliere (?) en Brecht Degezelle (Passendale).

>>WS Bulskamp

Trainer: Bruno Harteel.

IN: Julien Averein en Dries Degaeuwe (beiden De Panne), Jens Verstraete (Veurne), Matthew Talleu (Adinkerke) en Niels Hubrecht (vrij).

UIT: Tony Coutureel (Lo-Reninge) en Yorim Leyse (Alveringem).

>>VC Heuvelland

Trainer: Thierry Caignie.

IN: Jonathan Lard en Sebastien Quintart (beiden Armentieres), Geoffrey Medo (Komen), Giovanni Fin en Romain Courcier (beiden Ploegsteert), Niels Rodenbach en Niels Creus (beiden Vlamertinge), Ayinde Waheed en William Kaestecker (beiden Komen-Waasten), Neal Brismail en Anthony Espriet (beiden Houthem), Tony Becarren, Dimitri Jullien, Benjamin Delattre, Melvin Herbaut, Alexandre Lobeau, O'Bryan Depraete, Elvira Lucas en Anthony Tricot (allen vrij), Damien Platteau en Kenneth Mortier (beiden Voormezele), Brandon Deschepper (Wervik).

UIT: Kristof Vangheluwe (Zonnebeke).

>>FC Houthem

Trainer: Jeremy Pieters.

IN: Kristof Notredame (Beselare), Florian Joye (vrij), Jonathan Samain (Wevelgem), Anthony Briois (Nieuwkerke).

UIT: Kevin Warlop, Emmeric Zagula en Quentin Zagula (allen Ploegsteert), Corentin Valles (Komen-Waasten), Alexandre Lepercq (Beselare).

>>Sporting Keiem

Trainer: Rik De Pelsmaeker.

IN: Sam De Smet (Snaaskerke), Mike Demuynck (Kortemark).

UIT: Steve Hommez (Lombardsijde), Tom Moerman (VKW Vleteren), Jurgen Schoolaert (De Panne), Aaron Debruyne (?), Steve Thieren (?).

>>VV Leke-Vladslo

Trainer: Dirk Decottignies.Trainer?: Dirk Decottignies.

IN: Robbert Cools (Zarren), Dries Beernaert, Rendert Catteeuw, Thijs Decorte en Kenneth Vanwynsberghe (allen VK Koekelare), Glenn Dinneweth (Handzame), Sven Laga en Kevin Dooms (beiden Zandvoorde), Kevin Hautekeete (Ichtegem), Hannes Schoonvaere (Aartrijke), Martijn Hosten (SV Koekelare), Pieter Delaere (Snaaskerke), Pieter Godderis-Coene, Thomas Germanus en Ian Degraeve (allen vrij).

UIT: Jens Thomas (Snaaskerke), Yordie Devriendt (Keiem), Mathias Cardon (SV Koekelare), Kenny Vantomme (gestopt).

>>SC Lombardsijde

Trainer: Jürgen Debeuckelaere.

IN: Steve Hommez (Keiem), Sebastien Mostrey (Nieuwkapelle), Pieter Christiaen, Jasper Vanlerberghe (beiden Oostduinkerke), Keanu Jonckheere (Spermalie-Middelkerke), Dylan Bruynooghe, Chris Dehouck, Tristan Lombrez en Toby Tolpe (allen Nieuwpoort).

UIT: Serafim Cattrysse (Spermalie-Middelkerke).

>>JV Lo-Reninge

Trainer: Johan Timmerman.

IN: Tony Coutereel (Bulskamp).

UIT: niemand.

>>Merkem Sport

Trainer: Donny Vanderper.

IN: Kevin Vandenbulcke, Dimitri Rambour, Filip Anckaert, Casper Louwyck (allen Jonkershove), Shaun Zwaenepoel (Houthulst), Nico Vandenberghe (Diksmuide) en Bert Cailliau (Westhoek).

UIT: Ramadhani Wamlilwa, Ward Coucke (beiden gestopt), Sven Dejonghe (Brielen), Thijs Crombez en Bert Crombez (beiden Vleteren).

>>US Ploegsteert

Trainer: Ludovic Sieuw.

IN: Antonio Fin, José Bertrand en Raphael Dominiceli (allen Wervik), Louis Collie, Benoit Vandenbulcke en Edwin Vanthournout (allen Komen-Waasten), Kevin Warlop, Quentin Zagula en Emmeric Zagula (allen Houthem), Nicolas Allemon (vrij).

UIT: Ludovic Incaya (Marcq-en-Baroeul), Ludovic Heughebaert (Voormezele), Arnaud Demar, Cedric Dambrin (beiden gestopt), Allan Ferrari (?), Tony Anthuenes (?).

>>SK Reningelst

Trainer: Franky Colson.

IN: Kobe Clinckemaillie (Poperinge), Stijn Ooghe (Vlamertinge), Cedric Coigne (Helkijn), Jasper Heyman (Boezinge), Giovanni Decan (Dadizele).

UIT: Kevind Dequecker (Vlamertinge), Thomas Bervoet (Dikkebus).

>>VKW Vleteren

Trainer: Stefaan Vankemmelbeke.

IN: Joeri Declerck, Romain Deleeuw (beiden Poperinge), Tom Moerman (Keiem), Gille Lermyte (Elverdinge) Thijs Crombez en Bert Crombez (beiden Merkem), Arne Demeester en Jens Vandamme (beiden Houthulst), Jonas Cathry (Westhoek), Kevin Ceunen en Guillaume Wyseure (beiden vrij).

UIT: David Christiaens (?), Christophe Christiaens (?).

>>FC Westouter

Trainer: Dirk Maes.

IN: Emiel Vanbesien, Joshi Lefebvre en John Demessemaecker (allen Poperinge), Niels Santy en Steve Logie (Westhoek), Joren Verhoest (Reningelst), Simon Vulsteke (Proven), Loïc Aeck (Vlamertinge).

UIT: Niels Hoflack (Elverdinge), John Guhel (Brielen), Filip Depover (Poperinge), Maarten Beele (gestopt).

>>SK Zillebeke

Trainer: Randy Swanckaert.

IN: Kenneth Decaestecker (Houthem), Thomas Pattyn (Geluveld), Jasper Vallaeys (Kruiseke), Avetik Safaryan (Vlamertinge), Benito Carron en Glenn Keygnaert (beiden Westouter), Guillian Beaucamps (Brielen), Thomas Carton (Langemark), Wout Joost, Sven Deseyne, Gregory Bossaert (allen vrij).

UIT: Bjorn Callemeyn, Michel Angelo Meeuw, Lester Vandersype (allen Voormezele), Andy Neels (Hollebeke), Michael Tambuyser (gestopt), Roy Vanhaesebroek (Kruiseke), Gregory Verfaillie (?), Andy Verstraete (?), Sebastien Defrance (?), Naveed Rahman (?).