Zomertransfers: overzicht vierde klasse

16/07/14 om 20:00 - Bijgewerkt om 19:59

Bron: Kw

Wie komt en wie gaat bij onze West-Vlaamse vierdeklassers van het vaderlands voetbal? Een overzicht, dat tot aan het slot van de transferperiode nog zal worden aangevuld, vind je hieronder.

>>K. Sassport Boezinge

Trainer: Hans Mulier.

IN: Benjamin Bonte (KV Kortrijk), David Broccolicchi (Ronse), Julien Casier en Tom Hillewaere (beiden Wervik), Alpha Kane (Helkijn), Aliou Lamah (Templeuve), Gonzalo Rodriguez (Ingelmunster), Kenny Vandermeulen (Diksmuide), Jonas Van Exem (SV Roeselare), Sven Van Ryckeghem en Archil Vatcheichvili (beiden Winkel), Younes Zmimer (Gent-Zeehaven).

UIT: Pieter Dedrie (Oostduinkerke), Olivier Dedrie (Rumbeke), Wouter Deman (SC Menen), Nikolas Fastre (Vlamertinge), Michel Heethem (Staden), Hannes Moyaert (Langemark), Gilles Oplinus (Club Roeselare), Vincent Oplinus (RC Waregem), Jelle Popelier (Meulebeke), Wouter Staelens (Poperinge), Simon Vanpeteghem (Houthulst), Brecht Verdonck en Pedro Versavel (beiden Westhoek), Kevin Verkinderen (WS Lauwe).

>>SK Eernegem

Trainer: Kurt Bataille.

IN: Jelle Schotte (Torhout KM), Kristof Decaestecker (De Ruiter), Koen Vanderstede, Dwight Degroote (beiden Zandvoorde), Giuseppe Riolo (Meldert), Kenney Rommelaere (Zedelgem), Ewout Benoot, Diego Dewilde (beiden Oostende), Gianni Sennesael (Kortemark), Yannick Popelier (Coxyde), Brian Moeyaert, Aslami Omid (beiden vrij).

UIT: Livio Proot (Spermalie-Middelkerke), Iwein Catteeuw (SV Koekelare), Dries Dedeyne (Damme), Jens Ghysel, Karim Stockx (beiden Gullegem), Shani Devos (Nieuwpoort), Ben Kinds, Dwight Grymonprez (beiden Veldegem), Aaron Belpaire (Damme),

Simon Grymonprez (SKV Zwevezele), Gilles Hofflack (gestopt). Robby Slabbinck (Oostduinkerke).

>>SW Harelbeke

Trainer: Didier Degomme.

IN: Kerim Vanstechelman (Coxyde), Niels Deloof (Torhout KM), Pieter Merlier (Hamme), Timothy Van de Wouwer (Westhoek), Gianny Vanhaecke (Oostende), Giovanni Delannoy (SV Roeselare), Christophe Pype (Oostnieuwkerke) en Valentin Romont (Wetteren).

UIT: Quentin Santelé (KSCT Menen), Jorg Dutoit (Gent-Zeehaven), Gauthier Lauwers (Ronse), Ben Mestdag en Pieter De Winter (beiden Wielsbeke), Quincy Rombaut (Lochristi), Gregory Khramaz (Helkijn), Rubin Dantschotter (SV Koekelare), Remi Demeer (Zwevegem), Louis Lambin (?), Julien Weynants (?).

>>OMS Ingelmunster

Trainer: Joost Malfait

IN: Arne Beeuwsaert (Ronse), Jari Bougeois (Cercle Brugge), Jonas Buyse en Victor Christiaens (beiden St. Wetteren), Vadim Dotsenko (Coxyde), Aboubacar Fofana (vrij), Aurelien Verzele (Izegem), Arnold Vandenborre en Jonathan Verstraete (beiden RC Waregem).

UIT: Bas Gheysen en Sven Verstraete (beiden SK Maldegem), Gonzalo Rodriguez (Boezinge), Mathias Vackier (Ardooie), Andreas Van Autrève (Meulebeke), Aurelio Vandepitte (Oostnieuwkerke), Jonathan Vandesompele (Engeland).

>>R. Knokke FC

Trainer: Ignace Lancriet.

IN: Nicolas Vandille (Izegem), Ruben Vanraefelghem (Coxyde), Glenn Blomme (AA Gent), Ward Simoens (Oostende), Kyliaan Butsraen (Torhout KM), Gianni Haeck (SV Roeselare), Kenneth Neve (Gullegem), Jorgo Waeghe (Capellen).

UIT: Ian D'Haese en Wim Roels (beiden Kleit), Bert Van Nieuwenhuyze (Meulebeke), Joost Coudeville (gestopt), Joris Brewaeys (wordt T3), Thomas Troch (Maldegem), Kevin Baert (?).

>>KSCT MENEN

Trainer: Pascal Verriest.

IN: Wouter Deman (Boezinge), Romain Ribeiro en Niels Peers (beiden Winkel), Quentin Santelé (Harelbeke), Indy Vancraeyveldt (Zwevegem).

UIT: Kurt Delaere (Rumbeke), Jordy Honoré (Wevelgem), Kalukembi Koffi en Jordy Coolsaet (beiden Helkijn).

K. Racing Waregem

Trainer: Nico Cottenier.

IN: Nicola Deprez (Wetteren), Gauthier Desmet (Westhoek), Clint Plak (SC Menen), Laurens Desmaele (Ronse), Bernd De Blanck en Marijn Vandendriessche (beiden Winkel), Charlie Van Herpe (Wervik), Vincent Oplinus (Boezinge), Sylvain Berton (Templeuve), Tom Denoulet (Zulte Waregem), Sébastien Maertens (Oudenaarde), Hakimi Uiayr (KV Kortrijk).

UIT: Kristof Dupont en Glenn Maddens (beiden Wielsbeke), Giovanni Sandra en Jonas Defraeye (beiden Heestert), Stijn Mahieu (Machelen), Kevin Wullaert (Wingene), Aaron Molisse (Meulebeke), Jonathan Verstraete en Arnold Vandenborre (Ingelmunster), Kevin Pollet en Kim Van Brabander (Dikkelvenne), Thibault Demets (Winkel), Niels De Meulemeester (Zwevegem), Monssef Znagu i(Helkijn), Nicolas Ducatteeuw (Brakel), Ewoud Waelkens (Anzegem), Maxime Goeminne (Jong Zulte), Wouter Vandendriessche, Brecht Devos en Foeke Blauwblomme (allen gestopt).

>>KVK Westhoek

Trainer: Allan Deschodt.

IN: Alister Bafcop (Duinkerke), Yannick Euvrard (KSV Roeselare), Xavier Kerckhove (Coxyde), Brecht Verbrugghe (Doornik), Brecht Verdonck (Boezinge), Pirmin Verhelst (Oostduinkerke), Dwight Wille (Wetteren), Dieter Wittesaele (Izegem).

UIT: Yannick Cannaert en Michiel Logie (beiden Vlamertinge), Gauthier De Smet (RC Waregem), Vince Geryl (Deinze), Timothy Van de Wouwer (Harelbeke), Matthias Norman (Nieuwkerke), Arne Vanelslander (vrij), Peter Mollez en Julien Tambour (beiden gestopt).

Lees meer over: