Zomertransfers: overzicht tweede provinciale B

16/07/14 om 17:00 - Bijgewerkt om 16:59

Bron: Kw

Wie komt en wie gaat bij de voetbalclubs in tweede provinciale B? Een overzicht vind je hieronder.

>>KSV Anzegem

Trainer: Andy De Jaegere.

IN: Sander Beck (Maarkedal), Matthieu Demets (Sparta Petegem), Yoshi D'haene (Harelbeke), Siem Lapauw en Thorben Platteau (beiden Wielsbeke), Alex Sharpé (Zulte Waregem), Jeroen Vandewynckele (Rekkem), Ewoud Waelkens (RC Waregem).

UIT: Jeffrey Lakiere (Wortegem), Pallieter Deltour (Ingooigem), Nick Ennaert (Avelgem).

>>KVK Avelgem

Trainer: Pascal De Vreese.

IN: Glenn Labie (RC Waregem), Davis Deldaele, Jonathan Debaere (beiden Helkijn), Martijn Stragier (Otegem), James Herssens (Dottenijs), Nick Ennaert (Anzegem), Sam Demets (Zwevegem).

UIT: Kevin Bartholomeus, Nicolas De Craemer (beiden Jong Zulte), Nicolas Balcaen (Gavere-Asper), Gregory Narbond (gestopt), Gertjan Blancke, Jannes Ruysschaert (beiden Bevere), Aaron Cockuyt (WS Lauwe), Wolf Delporte (?), Joël Hlomaschi (Frankrijk), Giovanni Federow (Helkijn), Dylan Dejonghe (?).

>>KV Dosko Beveren

Trainer: Mike Dewitte.

IN: Jensey Vancauwenberghe en Davy Cappelle (beiden Lendelede), Sil De Groote (Heestert), Marc Dejonghe (Pittem), Simon Goddeeris (Rumbeke), Robin Degrande (Langemark), Ruben Libberecht (Izegem).

UIT: Thomas Adam (Hulste), Kenneth Cattelein (Beselare), Jeroen Staelens en Job Depoortere (beiden Ardooie), Siebe Decruw (Hooglede), Mathias Piceu (Rumbeke), Ibe Secember (Deerlijk), Toshiyuki Soete en Michiel Vansteenkiste (beiden Tielt), Thibaut Tanghe (Lichtervelde), Yentl Tanghe en Dick D'Hoore (beiden Kortemark), Niels Myngheer, Steven Masschelin en Fons Deseyne (allen gestopt).

>>KRC Bissegem

Trainer: Steven Wostyn.

IN: Jelle Verstraete (Ledegem), Jorghino Verstraete (Pittem), Soufiane Kasmi (Tielt), Thomas De Graeve en Nabil Souhail (beiden SV Kortrijk), Mike Vermeulen (Moen).

UIT: Mehdi Verlinde (Beselare), Sven Devolder en Brecht Santelé (beiden gestopt).

>>Deerlijk Sport

Trainer: David Backelandt.

IN: Jowy Beyls (Ingooigem), Dylan Defoort (Ronse), Sander De Koning (Kruishoutem-Nokere), Steven Demarez, Wout Vanden Broucke (beiden Wielsbeke), Aaron Demoor (RC Waregem), Gieles Levecque (Marke), Joran Mekeirel (Berlare), Lennert Molisse (Zwevegem), Ibe Secember (Dosko Beveren), Benjamin Vandekerckhove, Kenneth Vanhove en Michiel Vantroys (allen Harelbeke).

UIT: Kevin Putman (Ledegem), Louis Binquet (Otegem), Shane Rysschaert (Heule), David Vercruysse (Helkijn), Flo Rys (Avelgem), Mathias Vuylsteke (Ingooigem).

>>Dottenijs Sport

Trainer: Didier Barbigant.

IN: Jeremy Deneve (Wevelgem), Arnaud Devos, Florian Vimont, Nicolas Vanschamelhout (allen Templeuve), Kevin Delaval (vrij), Julien Dewaele, Francesco Aurelien (beiden Neuville-en-Ferrain, Frankrijk), Clement Denuit en Julien Philippe (beiden Moeskroen-Péruwelz), Maxime Monsterlet en Louis Meulebrouck (beiden WS Lauwe), Matteo Hernandes (Estaimbourg), Maxime Lutin (Wembrechies, Frankrijk).

UIT: Sebastien Brunel (Payx Blanc), Jeremo Rowie en Jeremy Vanneste (beiden Wevelgem), Kevin Depontieu (SV Kortrijk), Alexis Maus en Corentin Rooze (beiden Beselare), Kevin Suroy (Moen), Yoeri Roose (Dadizele).

>>KSK Geluwe

Trainer: Patrick Van Hoof.

IN: Kjell Borry (Langemark), Nick Braem, Glenn Degrijze, David Vanneste (allen Wervik), Jonas D'Hellem (Rumbeke), Jason Leuridant (SC Menen), Arnaud Deltour (Wevelgem), Louis Mestdagh (Gullegem).

UIT: Steven Ruelens (WS Lauwe), Giovanni Windels (Kuurne), Kevin Forrest en Jens Claeys (Dadizele), Kristof Decruy (Zwevezele), Carlos Pype (Westrozebeke), Niels Soenen (Geluveld), Ward Decherf (Kruiseke), Bjorn Vanholme (gestopt).

>>Sparta Heestert

Trainer: Kurt Hugelier.

IN: Giovanni Sandra, Jonas Defraye en Jordy Dewaele (allen RC Waregem), Matthias Demaeght (Zwevegem), Kenzie Vandeputte (Hulste), Maxime Demeyere en Kenny Coorevits (beiden Meulebeke), Shoaib Yaftali (Otegem), Aurelio Messiaen (Kuurne).

UIT: Klaas Lesage (gestopt), Nikos Houzet (Lendelede), Youri Vandamme (Ingooigem), Benoit Vansteenbrughe (Bevere), Manuel Deltour (Heestert), David Labeeuw (Emelgem-Kachtem), Sil Degroote (Dosko Beveren), Bram Bulckaen (Ingooigem).

>>Dosko Kanegem

Trainer: Tony Bourgeois.

IN: Steven Fauconier (Ruiselede), Lamy Degraeve (Wielsbeke), Jarne Standaert (Petegem), Pieter Steurbaut (Hooglede), Joren Penny (Torhout KM), Preben Toye (Beveren-Leie).

UIT: Jonas Den Baes en Dimitri Campus (Ruiselede), Jens Debel (Oostrozebeke), Niels Desmet (Pittem), Niels Devreese (Doomkerke), Ward Vermeersch (Dentergem).

>>Racing Lauwe

Trainer: Philippe Breyne.

IN: Rob Camelbeke, Niels Depoortere, Joshi Vandevelde (allen Gullegem), Domien Debrabandere (Dadizele), Olivier Bruneel, Kevin Vervaeke en Kevin Parmentier (allen Ledegem), Gaetan Deneve en Charles Louf (beiden Wevelgem), Tom Depreter (Moeskroen-Péruwelz), David Pignatiello (Helkijn), Robbe Ghesquière (KV Kortrijk), Niels Dubois (SC Menen).

UIT: Alexander Delaere, Glenn Vandenberghe, Bruno Pattyn en Dieter Verschaeve (allen Aalbeke), Kevin Planckaert en Aurélien Carlier (beiden Rekkem), Gauthier Dreumont en Vincent Vereecke (beiden Heule), Sven Loosvelt (Moorsele), Maiké Spillier (Marke), Bart Verriest (Melle).

>>Olympic Ledegem

Trainer: Philip Mercier.

IN: Laurens Verfaillie (Mariakerke), Gianni Leenaert (Wervik), Niels Blanchard (Zarren), Mahoney Deckmyn (Veldegem), Dieter Demey en Simon Vlaemynck (Rumbeke), Sven Soenens (Pittem), Kevin Putman en Giannie Desloovere (beiden Deerlijk), Maarten Noppe (Meulebeke), Stef Labarque en Michael Labarque (Heule), Niels Savat (Maldegem), Mathieu Vermeeren (Oostnieuwkerke), Mathias Verfaillie (Emelgem-Kachtem).

UIT: Gianni Remmerie (Emelgem-Kachtem), Jelle Verstraete (Bissegem), Jonas Maesen (Hooglede), Kevin Parmentier, Kevin Vervaeke en Olivier Bruneel (allen RC Lauwe), Nathan Bulteel (Lowingen), Niels Viaene (Lendelede), Niels Withouck (Moorsele), Tjerdo Loncke (Wortegem).

>>RFC Lowingen

Trainer: Marc Vancraeynest.

IN: Polo Nzuzi (Helkijn), Christophe Heggermont (Zwevegem), Nathan Bulteel (Ledegem), Florent Rys (Deerlijk), Jeremy Geldhof (Wervik).

UIT: Steven Declercq (Risquons Tout), Diego Vergeynst (Heule), Dominique Rosicki (?), Jerome Auvray (Warcoing).

>>K. Blauwvoet Otegem

Trainer: Stijn Vandommele.

IN: Peter Tremerie, Renzo Delporte, Sebastiaan Maesen, Gilles Debuck en Mathieu Dosquet (allen Zwevegem), Louis Bincquet (Deerlijk), Steve Dewitte (Wevelgem), Sander Ghyselinck (Lendelede).

UIT: Pieter Toye (Beveren-Leie), Martijn Stragier (Avelgem), Schaoib Yaftali (Heestert), Brecht Loosveldt en Stijn Christiaens (beiden Ingooigem), Thijs Degraeve (Kluisbergen), Kevin Mailliard (Sparta Petegem), Frederik Daneels (gestopt).

>>KSV Pittem

Trainer: Eric Verstraete.

IN: Wouter Cottignies (Rumbeke), Christo Nuyttens (Emelgem-Kachtem), Sam Maes (Tielt), Yentl Margodt (Club Roeselare), Andres Seghers (Lendelede), Wesley Werbrouck (Aartrijke), Jeffrey Heytens (Ardooie), Allessandro Decaluwe (Hooglede), Niels Desmet (Kanegem), Roel Seynaeve (Izegem), Matthijs Devriese, Jorgen Geerolf, Jaron Leley en Sander Kesteloot (allen Wingene),

UIT: Thomas Leman (Tielt), Glenn Vanoplynus, Glenn Vanhollebeke en Jonas Vanhaverbeke (allen Club Roeselare), Stijn Vanbruaene (SKV Zwevezele), Senne Vanderstraeten (Geluveld), Marc Dejonghe (Dosko Beveren), Sven Soenens (Ledegem), Birgen Filez (Dentergem), Jorginho Verstraete (Bissegem).

>>Club Roeselare

Trainer: Peter Vancraynest.

IN: Brecht Dezitter (VK Koekelare), Thomas Tassaert en Peter Yde (beiden Tielt), Miquel Lagae, Pieter Houbaert en Mathieu Van Coillie (allen De Ruiter), Jens Verhaeghe (SV Kortrijk), Jaimy Verhulst (Ingelmunster), Lennert Vermeulen (Aalbeke), Valentino Kuik (Heule), Gilles Oplinus (Boezinge), Gertjan Vandewege (Ursel), Jonas Vanhaverbeke, Glenn Vanoplynus en Glenn Vanhollebeke (allen Pittem), Simon Vanthuyne (Meulebeke).

UIT: Jean-Franck Evina en Ambroise Zang (Helkijn), Miquel Vandaele (De Ruiter), Yentl Margodt (Pittem).

>>VV Tielt

Trainer: Frederik Peel.

IN: Thomas Leman en Kenny Deloof (beiden Pittem), Pieter-Jan Dumoulein en Jordi Ryckebosch (beiden Oostnieuwkerke), Toshiyuki De Soete en Michiel Vansteenkiste (beiden Dosko Beveren), Dieter Vande Kerckhove (Zarren), Mathieu Diedrich (Oostrozebeke), Narcisse Mayifuilla Noembo (Destelbergen), Thibault Baele (Wingene), Maxime Vervisch (Izegem).

UIT: Thomas Tassaert en Peter Yde (Club Roeselare), Achmed Racaj en Sam Maes (beiden Pittem), Frederik Bearelle en Brecht Spriet (beiden Aarsele), Colin Dewitte (Ruiselede), Soufiane Kassmi (Bissegem), Alphonse Samutondo (?), Onuoha Kelechi (?), Jonas Vandemaele (?).