Zomertransfers: overzicht tweede provinciale A

16/07/14 om 18:00 - Bijgewerkt om 17:59

Bron: Kw

Wie komt en wie gaat bij de voetbalclubs in tweede provinciale A? Een overzicht vind je hieronder.

>>SC Blankenberge

Trainer: Jerko Tipuric.

IN: Junior De Oliveira, Nick Vantorre, Soren Tavernier (allen Heist), Birger Longueville (Varsenare), Darco Masselus (Zedelgem), Lode Vanneste (Steenbrugge), Lukas Welvaert (Latem).

UIT: Jürgen Belpaire (Varsenare), Jan D'Hondt (Zeebrugge).

>>SV Bredene

Trainer: Johnny Nierynck.

IN: Björn Baes (Koekelare), Frederique Zaremba en Sofean Ghys (beide Nieuwpoort), Joeri Pardo (Torhout KM), Jochen Tratsaert (SK Torhout).

UIT: Nick Laplasse (De Haan), Marco Marcovic (Wingene), Tony Eecloo, Glen Plovie, Bart Troost, Jurgen Delrue, Kevin Deblauwe, Tom Drieghe, Jo Avoki, Pascal Kabongo, Pieter Vandenbossche, Stef De Lauw, Giordano De Wit (allen gestopt).

>>Eendracht Brugge

Trainer: Ricky Dewitte.

IN: Michael Verdonck en Joachim Debruyne (beiden SK Torhout), Dielen De Rese (Wingene), Gregory Eylandt en Glenn Meerschaert (Damme), Thomas Hollebeke (Diksmuide), Rostant (Kameroen), David Vankerschaever (Kalken Gent), Yannick Vanthomme (Zedelgem).

UIT: Tom Noé, Dries Hellem, Tim Maene en Joerie Dedulle (allen D. Brugge), Jonas Snauwaert (Moerkerke).

>>Eendracht De Haan

Trainer: Alain Pincket.

IN: Chris Bilcke en Joachim Van Dycke (beiden Nieuwpoort), Nick Laplasse (Bredene), Lucas Ghesquière, Arne Verhelst en Thomas Verplancke (allen Oostende), Michiel Vermeire (vrij), Aaron Claeys (Veldegem).

UIT: Alix Tonnon (Nieuwpoort), Orrie Bolle (Aartrijke), Alpha Camara (Lissewege).

>>FC Heist

Trainer: Ludo De Schepper.

IN: Simon Vandewalle (Kleit), Kevin Dewulf (Jabbeke), Frederick Taelman (Spermalie), Anthony Vanloo (vrij), Jeffrey Deschuyter (Westkapelle).

UIT: Nick Vantorre, Soren Tavernier, Junior De Oliveira (allen Blankenberge), Taulant Grajquevci (Zedelgem).

>>KWS Houthulst

Trainer: Patrick Van Insberghe.

IN: Sil Carrein, Simon Vanpeteghem, Clint Kesteloot en Mathieu Ryckeboer (allen Boezinge), Niels Nuytten (Geluveld), Mathias Decleir (Staden), Alexander Huyghe (Oostnieuwkerke), Glenn Castelein, Joachim Deceuninck, Kevin Heindryckx, Dries Persyn, Thomas Speecke, Jody Timperman en Nick Vandenberghe (allen Diksmuide).

UIT: Hannes Cappelle (Westrozebeke), Shaun Zwaenepoel (Merkem), Kenneth Decaestecker (Zillebeke), Najim Ellloukmani (Zonnebeke), Jens Vandamme (Woesten), Gaylord Majewski en Gunther Vanhoudt (beiden gestopt).

>>SV Jabbeke

Trainer: Wim Crabeels.

IN: Nigel Kerkhove (Diksmuide), Tom Van Eygen (Eernegem), Kenny Santy en Yssef Assayou (beiden vrij).

UIT: Sam Gunst (Kortemark), Jan Hast (Aartrijke), Stephan Verbandt en Maarten Dhondt (beiden Zerkegem).

>>SV Koekelare

Trainer: Franky Mestdagh.

IN: Iwein Catteeuw (Eernegem), Rubin Danschotter (Harelbeke).

UIT: Björn Baes (Bredene), Roy Caes (Oostkamp), Gianni Vandeputte (VK Koekelare), Kevin Desender (Diksmuide), Martijn Hosten (?).

>>SVD Kortemark

Trainer: Chris Delheye.

IN: Sam Gunst (Jabbeke), Wesley Delbaere (Spermalie-Middelkerke), Dieter Verschaeve (Oostduinkere), Yentl Tanghe en Dick Dhoore (beiden Beveren), Sam Berger (Langemark), Conan Deboyser (Torhout KM), Adam Devos (Zedelgem).

UIT: Quanah Vanhie (Wervik), Gianni Sennesael (Eernegem), Alexander Tarras en Jan Bilcke (beiden VK Koekelare), Mike Demunck (Keiem), Robin Deketelaere (Ichtegem), Sebastian Louwaege (gestopt).

>>KSV Nieuwpoort

Trainer: Eddy Makelberge.

IN: Maxim Simoen (De Panne), Koen Ernest (Zandvoorde), Tom Wehermann (Spermalie-Middelkerke), Alix Tonnon (De Haan), Bart Denecker (Oudenburg), Shani Devos (Eernegem), Wouter Dorné en Christoph Heyrick (beiden Veurne).

UIT: Chris Bilcke en Joachim Van Dycke (beiden De Haan), Sofean Ghys en Frederic Zaremba (beiden Bredene), Kjartan Teerlynck (De Panne).

>>SV Oostkamp

Trainer: Rik De Mil.

IN: Sylvester Delcourt (Steenbrugge), Simon Vanhove (Damme), Roy Caes (SV Koekelare), Ward Onderbeke (Varsenare), Olivier Verwilst (Damme), Christof Claeyssens (SK Torhout).

UIT: Roy De Grande, Stijn Taillieu en Björn Daeninck (allen Steenbrugge), Kim Fernande (Ruddervoorde).

>>WS Oudenburg

Trainer: Filip Dewaele.

IN: Martijn Verhelst (Diksmuide), Kenny Vanderheyde (Wenduine), Arne Vandemoortele en Sybren Tailleu (beiden Oostende), Thybo Lingier en Jason Mergaert (beiden eigen jeugd).

UIT: Arthur Ismailov (Zandvoorde), Jochen Rosseel en Niels Willaert (beiden Snaaskerke), Michiel Peene en Carl Perz (beiden gestopt).

>>FC Varsenare

Trainer: Jo Cappelle.

IN: Wim Lampo, Brecht Vandeputte, Mitch Delcour, Bert De Ruyter (allen SK Torhout), Bart Devinck (Westkapelle), Jürgen Belpaire (Blankenberge).

UIT: Wouter De Jonckheere (Damme), Tom Somers (Veldegem), Tim De Bakker (Spermalie-Middelkerke), Birger Longueville (Blankenberge), Jan Engels en Stijn Willems (beiden gestopt), Ward Onderbeke (Oostkamp), Maxim Staessens (Moerkerke).

>>FC Veldegem

Trainer: Geert Tavernier.

IN: Simon Cherlet en Niels Taveirne (beiden SK Torhout), Jarn Broucke, Mark Valcke en Tom Hautekeete (allen Oudenburg), Natan Vandewalle, Ben Kinds en Dwight Grymonprez (allen Eernegem), Bastiaan Van Eenoo, Gilles Rossel en Maxim Wimme (allen Zedelgem), Niels Delmotte (Aartrijke), Olivier Verhé (Torhout KM), Davy Rossel (Oostduinkerke), Lander Verhaeghe (Petegem), Yannick Haesaert (Diksmuide), Tom Somers (Varsenare), Brian Vanholm (De Ruiter), Knut Vyvey, Giannie Plovie (beiden vrij).

UIT: Ruffino Vercauteren en Tom Dumarey (beiden HO Oedelem), Frederik Simoens (Ichtegem), Kevin De Wulf (Heist), Mahoney Deckmyn (Ledegem), Maurice Van Bockstal (Aartrijke).

>>SK Westrozebeke

Trainer: Rik Theetaert.

IN: Hannes Cappelle (Houthulst), Brian Ghyllemin (Wevelgem), Joeri Merveille (Hooglede), Carlos Pype (Geluwe), Simon Staelens (De Ruiter), Davy Vanhecke (Rumbeke).

UIT: Xavier Debeaussaert (?), Dylan Delrue (Brielen), Andres Dendoncker (Meulebeke), Jorn Vanacker (gestopt), Rinus Verbeke (Lendelede), Pol Wittouck (?).

>>Excelsior Zedelgem

Trainer: Marc Calleeuw.

IN: Thomas Moerman (E. Brugge), Birger Lanckriet (D. Brugge), Tolent Grajewski (Heist), Laurent Depoorter, Pieter Devoldere en Miguel Mortier (allen SK Torhout), Bjorn Caenepeel (Damme), Jano De Buyser en Tiemo De Buyser (beiden Oostkamp), Bas Verplancke (Torhout KM).

UIT: Kenney Rommelaere (Eernegem), Maxime Wimme, Gilles Rossel en Bas Van Eenoo (allen Veldegem), Basile Devos (Kortemark), Jan Kempe (Aartrijke), Sam Dedeyne (Oostkamp), Yannick Vanthomme (E. Brugge).