Zomertransfers: overzicht tweede en derde klasse

16/07/14 om 21:00 - Bijgewerkt om 20:59

Bron: Kw

Wie komt en wie gaat bij onze West-Vlaamse tweede- en derdeklassers van het vaderlands voetbal? Een overzicht, dat tot aan het slot van de transferperiode nog zal worden aangevuld, vind je hieronder.

TWEEDE KLASSE

>>KSV Roeselare

Trainer: Franky Van der Elst.

IN: Vincent Provoost (Moeskroen-Péruwelz), Marijn Vandewalle (Izegem), Olivier Myny (Zulte Waregem), Xavier Gies (Anderlecht), Michaël Seoudi (RWDM Brussels), Michal Fidziuckiewicz (VV Bocholt), Tom Raes (Oudenaarde), Jeroen Vanthournout (Westerlo).

UIT: Anthony Di Lallo (Antwerp), Daniel Ternest, Aron Defevere, Michaël Catry en Gregory Hermans (allen Gullegem), Niels Vancraeyveld (Cercle Brugge), Louis Bostyn (Zulte Waregem), Yannick Euvrard (Westhoek), Romain Haghedooren (Winkel), Giovanni Delannoy (Harelbeke), Dieter Van Tornhout (Gent-Zeehaven), Nils Sarrazyn (Adinkerke), Bram Vandenbussche, Yohan Boli, Masis Voskanian en Simon Wantiez (allen vrij).

DERDE KLASSE

>>KVV Coxyde

Trainer: Hugo Vandenheede.

IN: Luk Loeters (Zulte Waregem), Laurent Vandamme en Kevin Packet (beiden Cercle Brugge), Mitch De Kuyper (Oostende), Mathias Mouton, Thijs Hatse, Diallo Alpha Oumar en Sylvain Atangana Bela (allen beloften).

UIT: Felix Reuse (RC Mechelen), Kerim Vanstechelman (Harelbeke), Vadim Dotsenko (Ingelmunster), Ruben Vanraefelghem (Knokke), Bart Berquin (Adinkerke), Kjeld Fort (Wetteren), Xavier Kerckhove (Westhoek), Steven Pynaert (Oostduinkerke).

>>FC Gullegem

Trainer: Dirk Azou.

IN: Jeroen Bonte en El Malqui Nour Eddine (beiden Zulte Waregem), Maikel Catry, Gregory Hermans, Daniël Ternest en Aron Defevere (allen SV Roeselare), Mathias De Keyser (Torhout KM), Jens Ghysel en Karim Stockx (beiden SK Eernegem), Olivier Vancoillie (AA Gent), Soren Van De Moortele (Deinze), Nick Van Den Kerchove (KV Oostende).

UIT: Kevin Degrande, Chris Duquesne, Joshy Vandevelde en Klaas Hellebaut (allen WS Lauwe), Sep Demeyere (Wervik), Niels Depoortere (RC Lauwe), Jorn Dujardin (Helkijn), Kenneth Neve (Knokke), Guillermo Prez (Vlamertinge), Michael Vandaele en Jens Vandamme (Wingene), Mitch Voet (Meulebeke), Milan Wynants (?).

>>KFC Izegem

Trainer: Franky Dekenne.

IN: Niels Vandenbroucke (Zulte Waregem), Mathias Feys (Deinze), Pierre Dasse en Allisson da Silva (beiden RC Waregem).

UIT: Julien Jadot (Walhain), Yagouba Diallo (?), Nicholas Vandille (Knokke), Marijn Vandewalle (SV Roeselare), Aurelien Verzele (Ingelmunster).

>>KVC Sint-Eloois-Winkel Sport

Trainer: Danny Lavens.

IN: David Cardon (Acrenoise), Thibault Demets (RC Waregem), Romain Haghedooren en Arthur Vanmarcke (beiden SV Roeselare), Axel Harinck (AA Gent), Jordy Mervilde en Rens Verhooghe (beiden KV Kortrijk), Christian Ngando (AS St.-Priest, Frankrijk), Hervé Onana (Tubeke).

UIT: Bern De Blanck en Marijn Vandendriessche (beiden RC Waregem), Kenny Heytens (Wingene), Niels Peers en Romain Ribeiro (beiden Menen), Jonas Sabbe (Wervik), Dries Slambrouck (Hooglede), Sibert Vandenbussche (Lendelede), Sven Van Ryckeghem en Archil Vatcheichvili (beiden Boezinge).

>>Torhout KM

Trainer: Frank Bruyneel.

IN: Abdou Cissokho (Cercle Brugge), Kenneth Cardon (Oostduinkerke).

UIT: Lars Blieck (Wingene), Kyliaan Butsraen (Knokke), Niels De Loof (Harelbeke), Mathias De Keyser (Gullegem), Dries Lievens (Rumbeke), Joeri Pardo (Bredene), Ruben Pyck (Deinze), Tjakke Stevens (?).