Zomertransfers: overzicht eerste provinciale

16/07/14 om 19:00 - Bijgewerkt om 18:59

Bron: Kw

Wie komt en wie gaat bij de voetbalclubs uit eerste provinciale? Een overzicht vind je hieronder.

>>KWS Adinkerke

Trainer: Birgen Baes.

IN: Bart Berquin en Nicolas Neuville (beiden Coxyde), Robin Blieck (Veurne), Nils Sarrazijn (SV Roeselare), Nabiel Chaoui en Jean-Baptist Nathaniel (beiden Bray Dunes).

UIT: Sander Calcoen, Geoffrey Ingouf en Matthias Hauspie (allen Veurne), Glenn Daems (Oostduinkerke), Christopher Verbeke (De Panne), Boudewijn Louwagie en Karel Tanghe (beiden gestopt).

>>SVV Damme

Trainer: Johnny Bleyaert.

IN: Wouter De Jonckheere (Varsenare), Sam Devinck (Maldegem), Dries Dedeyne en Aaron Belpaire (beiden Eernegem), Shannon Eeckhout (Steenbrugge), Thomas Debaene (Cercle Brugge), Gianni Decloedt (Torhout KM), Dylan Huyghe (Ursel), Killian Debrouwer (Wingene).

UIT: Stijn Desmet (Maldegem), Gregory Eylandt en Glenn Meerschaert (beiden E. Brugge), Simon Vanhove (Oostkamp), Gerdi Volckaert (gestopt).

>>KSV De Ruiter

Trainer: Denis de Tand.

IN: Miquel Vandaele (Club Roeselare), Robin Joye (Hooglede), Lewis Sarrazyn, Sergi Sarrazyn en Lowie Parmentier (allen Oostnieuwkerke), Emiel Luyck (KV Kortrijk), Nigel Vandoorne, Simon Coppé, Thomas Desmet en Tim Callewaert (allen Izegem), Giel Ramant (Westhoek), Selim Sahnoune (SV Roeselare).

UIT: Simon Staelens (Westrozebeke), Kristof Decaestecker (Eernegem), Brian Vanholm (Veldegem), Laszlo Claeys, Sammy Hoornaert en Harold Van Der Borght (allen Vlamertinge), Pieter Houbaert, Miquel Lagae en Mathieu Van Coillie (allen Club Roeselare).

>>FC Helkijn

Trainer: Kurt Martin.

IN: Soufiane Boussaïd (KV Kortrijk), Jordy Coolsaet en Kalukembi Koffi (beiden SC Menen), Lennart Cremers, Gregory Khramaz, Youssef Machkour en Tom Verschueren (allen SW Harelbeke), Jan De Winter (Wevelgem), Jorn Dujardin (Gullegem), Jean-Franck Evina (Club Roeselare), Giovanni Fedorow (Avelgem), Ros Savaut (Ronse), Frederic Seynhaeve (Sp. Bevere), José Aimé Tchagam Weubaguela, Mekyas Maes en Mike Desmet (allen vrije spelers), Monssef Znagui (RC Waregem).

UIT: Frederic Agboton (Moen), Ouazat Badreddine (SV Kortrijk), Evariest Callens en Benito Delcroix (beiden Wevelgem), Stijn Coffijn (?), Geoffrey Coudou (?), Jonathan Debaere en Davis Deldaele (beiden Avelgem), Cedric Goigne (?), Mathieu Heugebaert (Zwevegem), Olivier Nzuzi (?), David Pignatiello (RC Lauwe), Jelili Salami (Moen), Gauthier Vandenberghe (?), Kenny Vanhee (?).

>>KFC Langemark

Trainer: Gunther Aernoudt.

IN: Guillaume Durnez (SV Roeselare), Niels Van Torre (Ingelmunster), David Depoorter (Lendelede), Thomas Deroo (Westhoek), Hannes Moyaert en Tom Nottebaere (beiden Boezinge).

UIT: Jean Affognon (Proven), Sam Van Crugten (Oostduinkerke), Sam Berger (Kortemark), Sascha Bruneel (Dikkebus), Phil Thevelein (Passendale), Gwenn Malfait (Nieuwkerke), Kjell Borry (Geluwe), Pascal Wolters (gestopt).

>>KFC Meulebeke

Trainer: Lieven Verkindere.

IN: Dries Bernaert (Ursel), Jony Den Baes (SV Roeselare), Andres Dendoncker (Westrozebeke), Shawn Lagrou (Harelbeke), Aaron Molisse en Jensy Van Hauwaert (beiden RC Waregem), Jelle Popelier (Boezinge), Mathias Tack (Wielsbeke), Andreas Van Autrève (Ingelmunster), Bert Van Nieuwenhuyse (Knokke), Mitch Voet (Gullegem).

UIT: Maxim Demeyere en Kenny Coorevits (beiden Heestert), Tim Van den Bogaerde, Kenneth Voet en Pieter Hugelier (allen Wervik), Davy Ducatteeuw (Emelgem-Kachtem), Simon Vanthuyne (Club Roeselare), Christophe Cael (Zonnebeke), Stijn Dermul (gestopt).

>>KVV Oostduinkerke

Trainer: Wesley Samyn.

IN: Arne Boone (Cercle Brugge), Robby Slabbinck (Eernegem), Glenn Daems (Adinkerke), Koen Dedrie (Veurne), Pieter Dedrie (Boezinge), Steven Pynaert, Lenny Dolfen, Thomas De Vlieger en Yoshi Rondelez (allen Coxyde), Sam Van Crugten (Langemark), Dries Van Den Broucke en Landry Kikoto (beiden eigen jeugd).

UIT: Pirmin Verhelst (Westhoek), Kenneth Cardon (Torhout KM), Papy Meïssa (gestopt), Davey Rossel (Veldegem), Dieter Verschaeve (Kortemark).

>>KSK Oostnieuwkerke

Trainer: Jeffrey Verhoeven.

IN: Aurelio Vandepitte (Ingelmunster), Jurrien Beeuwsaert en Gilles Demets (beiden Wielsbeke).

UIT: Kenneth Spillier (Wevelgem), Pieter-Jan Dumolein en Jordi Rykebosch (beiden Tielt), Gillian Schietaert (Zulte Waregem), Alexander Huyghe (Houthulst), Christophe Pype (Harelbeke).

>>KSV Rumbeke

Trainer: Nigel Smith.

IN: Dries Lievens (Torhout KM), Marvin D'Halluin (Wervik), Kurt Delaere (Menen), Mathias Piceu (Dosko Beveren), Olivier Dedrie (Boezinge).

UIT: Sibren Vangraefschepe en Christophe Douchez (beiden gestopt), Pieter Vanackere (Moorslede), Davy Vanhecke (Westrozebeke), Dieter Demey en Simon Vlaemynck (Ledegem), Naigell Vanfleteren (Dosko Beveren), Michael Vermeersch (Wervik), Jonas D'Hellem (Geluwe).

>>KSK Vlamertinge

Trainer: Fanny Schamp.

IN: Harold Van der Borght, Sammy Hoornaert en Laszlo Claeys (allen De Ruiter), Jordy Dewilde (Wevelgem), Guillermo Prez (Gullegem), Kevin Pecqueux (vrij), Nikolas Fastré (Boezinge), Yannick Cannaert en Michiel Logie (beiden Westhoek), Kevin Dequecker (Reningelst), Davy Durant (Dikkebus), Amory Behaeghel (Voormezele).

UIT: Pieter Sohier (Proven), Mattijs Keygnaert, Dimitri Thibaut en Niels Boutten (allen Poperinge), Miguel Brunfaut, Jeroen Libbrecht en Sean Moors (allen Dikkebus), Wim Turck, Matthias Cambron en Bram Peene (allen gestopt).

>>Eendracht Wervik

Trainer: Maxim Vandamme.

IN: Maverick Houthoofd, Julien Delplace en Robin Willaert (allen Westhoek), Kenneth Voet, Tim Vandenbogaerde en Pieter Hugelier (allen Meulebeke), Frederick Calu (Zwevegem), Quanah Vanhie (Kortemark), Koen Lombaerts, Sep Demeyere (beiden Gullegem), Jens Pante (KV Kortrijk), Michael Vermeersch (Rumbeke), Niels Malfait (Dadizele), Jonas Sabbe (Winkel), Brecht Delbeke en Kenneth Garez (beiden Oostduinkerke), Robin Lapauw (Beselare).

UIT: Angelo Vuylsteke (Dadizele), Julien Casier en Tom Hillewaere (beiden Boezinge), Glenn Degrijze, David Vanneste en Nick Braem (allen Geluwe), Jannick Duyck, Matthias Cottenier (beiden WS Lauwe), Marvin D'Halluin (Rumbeke), Clément Ugille (?), Birger Dutoit (Wevelgem), Gianni Leenaert (Ledegem), Charlie Vanherpe (RC Waregem), Stany Werbroek (Zwevegem).

>>VV Westkapelle

Trainer: Kris Brackx.

IN: James Bullen (Maldegem), Axel Vanacker (Nederland).

UIT: Steve Bogaert, Christophe Annicaert (beiden Moerkerke), Jeffrey De Schuyter (Heist), Nicola Wellens (Loppem).

>>SV Wevelgem City

Trainer: Dieter Depessemier.

IN: Geoffrey Duyck (Zwevegem), Evariest Callens en Benito Delcroix (beiden Helkijn), Kenneth Spillier (Oostnieuwkerke), Sammy Dhollander (Lebbeke), Tobias Polfliet (Ronse), Jerome Rowie (Dottenijs), Lorenzo Mauceri en Jordy Honoré (beiden SC Menen), Birger Dutoit (Wervik), Jeremy Vanneste (Dottenijs).

UIT: Arnaud Deltour (Geluwe), Sander Vanhoutte (Moorsele), Brian Ghillemyn (Westrozebeke), Gaetan Deneve, Charles Louf (beiden RC Lauwe,), Arne Quartier (WS Lauwe), Jordy Dewilde (Vlamertinge), Dimas Saelens (Wielsbeke), Lukas Dekimpe en Julien D'Haene (Heule), Sietse Jacob (Proven), Steve Dewitte (Otegem), Jordy Maluka Bimbo (Zele), Jonas Naert (?), Bart Vangheluwe (Zonnebeke), Jurgen Delva (gestopt), Jan De Winter (Helkijn), Santiago Falbo (?).

>>KSC Wielsbeke

Trainer: Joachim Heytens.

IN: Arno Blancke (Deinze), Mathias Deveugele (Izegem), Pieter De Winter en Ben Mestdag (beiden Harelbeke), Kristof Dupont en Glenn Maddens (beiden RC Waregem), Pieter Planckaert (Wetteren), Dimas Saelens (Wevelgem).

UIT: Jurriën Beeuwsaert en Gillis Demets (beiden Oostnieuwkerke), Angelito Bultynck (Jong Zulte), Bert Claerhout (Merelbeke), Jurgen Defever (Wingene), Steven De Marez (Deerlijk), Michiel Dhondt (Wortegem), Dries Lambert (Zottegem), Taha Souhail (gestopt), Gilles Vermaercke (Sp. Petegem).

>>KVC Wingene

Trainers: Angelo Paravizinni en Andy Colpaert.

IN: Jens Van Damme en Michael Vandaele (Gullegem), Marko Markovic (Bredene), Dennie Damman (Diksmuide), Milan De Rese, Brian Depondt en Lars Blieck (Torhout KM), Jozua Speeckaert (Meetjesland), Matthias Wulllaert (RC Waregem), Kenny Heytens (Winkel).

UIT: Jorgen Geerolf (Pittem), Matthijs Buyck (Beernem), Gillian Debrouwer (Damme), Arne Dereere en Jurgen Dewaele (SKV Zwevezele), Koen Versyp (Jong Zulte), Bram Vanhecke en Michiel Sabbe (beiden gestopt).

>>VCK Zwevegem Sport

Trainer: Lionel Ladon.

IN: Ferdinand Carlier (Club Roeselare), Remy Delmotte (Jong Zulte), Remi Demeer (Harelbeke), Niels Demeulemeester en Kevin Thomaes (beiden RC Waregem), Mathieu Heugebaert en Gauthier Vandenberghe (beiden Helkijn), Jabbi Cherno (SV Kortrijk), Leblond (SV Roeselare), Jérome Mancon (Annoeullein, Frankrijk), Stany Werbrouck (Wervik), Lowie Duyck (Izegem), Niels Roelands (Avelgem), Karim Tajeddine (D. Brugge), Thomas Wostyn (Ingelmunster).

UIT: Ruben Buysse, Sam Demets (beiden Avelgem), Frederic Calu (Wervik), Gilles Debuck, Renzo Delporte, Mathieu Dosquet, Sebastien Maesen en Peter Tremerie (allen Otegem), Mathias Demaeght (Heestert), Geoffrey Duyck (Wevelgem), Christophe Heggermont (Lowingen), Arne Goemaere (Nederename), Lennert Molisse (Deerlijk), Indy Vancraeyveldt (Menen), Jorgy Verstappen (Moen).