Zomertransfers: overzicht derde provinciale C

16/07/14 om 14:00 - Bijgewerkt om 13:59

Bron: Kw

Wie komt en wie gaat bij de voetbalclubs in derde provinciale C? Een overzicht vind je hieronder.

>>KFC Aarsele

Trainer: Alain Detavernier.

IN: Frederik Bearelle, Omar Khanfar, Armend Racaj en Brecht Spriet (allen Tielt), Gianni Beernaert en Matthias Heyerick (beiden Wielsbeke), Steve Beyst, Andy Verhaeghe en Wouter Vermoere (allen Ruiselede), Matthias Decoster (Deerlijk), Jordy Tytgat (Petegem), Igor Van Parijs (Deinze), Yordy Vanhoutte (Anzegem), Brecht Verbeke (Meulebeke).

UIT: Nick Beernaert en Martijn Constant (beiden Doomkerke), Steven Halain (Ruiselede), Simon Heggermont (Emelgem-Kachtem), Joshua Marysse (Zeveren), Cedric Van Pamel (Ardooie), Jens Snauwaert, Bram Sabbe en Tom Vergote (allen gestopt), Steven Demunter (?), Niels Valuchene (?).

>>KVC Ardooie

Trainer: Dave Van Moerkercke.

IN: Lander Van Nieuwenhuyse (Oostrozebeke), Wasevolo Ngabu (Club Roeselare), Job Depoorter en Jeroen Staelens (Dosko Beveren), Alexander Cuypers (Lendelede), Glenn Delacluse (SK Torhout), Alexander Demyttenaere (Rumbeke), Robin Debruyne en Thomas Poelvoorde (beiden Emelgem-Kachtem), Cedric Van Pamel (Aarsele), Mathias Vackier (Ingelmunster).

UIT: Giovanni Vandenbussche (Lendelede), Jeffrey Heytens (Pittem), Pieter Neirynck, Christophe Vandamme en Cyriel Sagaert (alle gestopt).

>>KSK Beveren-Leie

Trainer: Charly Bettens.

IN: Pieter Toye (Otegem), Tommy Nuyttens (Anzegem), Jonas Couvent (Gullegem), Robbe Casteur (Deerlijk), Bernd Catry (Ingelmunster), Frederick Verhoeyen (Olsene), Ruben Vanderougstraete (Desselgem), Sven Verhulst (vrij).

UIT: Nick Demeulemeester (Ingooigem), Kenneth Dewyn, Christof Callens en Dieter Vervaeke (allen gestopt).

>>VK Dadizele

Trainer: Fabian Duyck.

IN: Angelo Vuylsteke (Wervik), Matthias Vanmaelsaeke, Kenneth Nuytten, Glenn Goemaere en Damian Oleszek (allen Toekomst Menen), Kevin Forrest en Jens Claeys (Geluwe), Joeri Roose en Jonathan Vandevelde (beiden Dottenijs), Wouter Lannoy (Geluveld), Frederik Vercruysse (Oostrozebeke).

UIT: Jurgen Tack (gestopt), Kevin Vandewiele (Hooglede), Domien Debrabandere (RC Lauwe), Niels Malfait (Wervik), Jonas Roose (WS Lauwe), Samuel Lumor en John Acquah (beiden Marke), Gregory Nuytten en Mathieu Foulon (Zonnebeke), Lode Vervaecke en Joppe Vanneste (Rekkem).

>>KWS Desselgem

Trainer: Steven D'Hoop.

IN: Laurens Vanhoutte (Zulte Waregem), Stijn Dejager en Dirk Tyberghien (beiden Jong Vijve), Matthias Belaen (Beveren-Leie), Davy Dewever, Devin Vanpoucke en Sacha Vandenbogaerde (allen Anzegem), Sven Rysselaere (Aalter), Eli Vanhove (Wortegem).

UIT: Amine Kasmi (Jong Zulte), Ruben Vanderoughstraete (Beveren-Leie), Stijn Labeeuw (Emelgem-Kachtem).

>>K. De Noordstar Heule

Trainer: Patrick Verscheuren.

IN: Maxim Belaen (Izegem), Niels Declercq (Moorsele), Lukas Dekimpe (Wevelgem), Mike De Zitter, Robin Vandevyver en Joffrey Vanhauwaert (allen Zwevegem), Gauthier Dreumont en Vincent Vereecke (beiden RC Lauwe), Shane Ryssaert (Deerlijk), Timon Schotte (SV Kortrijk), Diego Vergeynst (Lowingen), Elvis Hoxhaj (Moen), Levy Mahieu (Gullegem).

UIT: Kaleb Hundura (Harelbeke), Valentino Kuik (Club Roeselare), Michael en Stef Labarque (beiden Ledegem), Gillian Herman, Henri Debruyne en Wouter Sercu (allen gestopt).

>>KFC Eendracht Hooglede

Trainer: Paul Vanfleteren.

IN: Gilles Boussen (Lendelede), Siebe Decruw (Dosko Beveren), Jonas Maesen (Ledegem), Dries Slambrouck (Winkel), Pieter-Jan Verly en Tony Vandevoorde (beiden Zonnebeke), Kevin Vandewiele (Dadizele), Maxime Verlinde (KV Kortrijk), Boaz Verduyn (Oostnieuwkerke).

UIT: Edwin Verschaete (Proven), Korneel Desloover (Jonkershove), Joeri Merveillie (Westrozebeke), Pieter Steurbaut (Kanegem), Kevin Berguigue (Moorslede), Xavier Vlaemynck (Elverdinge).

>>Groene Duivels Ingooigem

Trainer: Jo Mahieu.

IN: Stijn Christiaens, Brecht Loosveldt, Michiel Windels en Kenneth Naessens (allen Otegem), Joachim Deleersnyder en Bram Bulckaen (beiden Heestert), Youri Vandamme (Heestert), Timothy Vervaeke (Zulte Waregem), Nick Demeulemeester en Detlev Christiaens (beiden Beveren-Leie), Pallieter Deltour (Anzegem).

UIT: Angelino D'Hondt (gestopt), Klaas Pollet en Matthias Vervaecke (allen gestopt), Dietrich Desmet en Ruben Desmet (beiden SV Kortrijk), Stefan Putman (Otegem), Salim Kasmi (?).

>>Jong Vijve

Trainer: Dirk Van Eeckhout.

IN: Lorenzo Van Laere en Sven Van Hastel (beiden Beveren-Leie), Sander Delmotte (Wielsbeke), Thomas Vanwynsberghe, Tim Callens (beiden Lendelede), Niels Vanluchene (Aarsele), Thomas Claus (Marke), Mathieu Verstraete (Zwevegem), Sejdic Safet (Zulte Waregem).

UIT: Dirk Tyberghien en Stijn Dejager (Desselgem), Stijn Demeulenaere (Jong Zulte).

>>KSV Kortrijk

Trainer: Geert Vandevijvere.

IN: Dieter Verhaeghe (Marke), Baddredine Ouazat (Helkijn), Kevin Depontieu (Dottenijs), Kenneth Waelkens (Rekkem), Ruben Desmet, Dietrich Desmet (beiden Ingooigem), Robin D'Haene (Olsene), Ardjun Demeyere (Heestert), Julien Debrabandere (?).

UIT: Thomas Degraeve, Nabil Souhail (beiden Bissegem), Cherno Jabbi (Zwevegem), Timon Schotte (Heule), Ruben Verhaeghe (gestopt).

>>FC Eendracht Kuurne

Trainer: Christophe Deleu.

IN: Giovanni Windels (Geluwe), Willem Decorte en Benoit Lafaut (beiden Harelbeke), Thomas Blondeel (RC Waregem).

UIT: Dimitri Verthé en Jens Bourgois (beiden gestopt).

>>K. White Star Lauwe

Trainer: Gerrit Laverge.

IN: Aaron Couckuyt (Avelgem), Kevin Verkinderen (Boezinge), Jonas Roose (Dadizele), Stephen Malfait (Deerlijk), Steven Ruelens (Geluwe), Chris Duquesne, Klaas Hellebaut en Kevin Degrande (allen Gullegem), David Delemallieure (Toekomst Menen), Matthias Cottenier en Yannick Duyck (beiden Wervik), Arne Quartier (Wevelgem).

UIT: Maxime Monsterlet en Louis Meulebrouck (beiden Dottenijs), Aaron Desmet (Aalbeke), Jerome Lewandowski en Anthony Toulgoat (beiden Rekkem).

>>KFC Lendelede Sport

Trainer: Bart Wostyn.

IN: Lorenzo Werbrouck (RC Waregem), Jasper Decock (Izegem), Kenney Noppe (Bissegem), Nikos Houzet (Heestert), Dante Struyve (Wielsbeke), Giovanni Vandenbussche (Ardooie), Rinus Verbeke (Westrozebeke), Sibert Vandenbussche (Winkel), Denny Decorte (Moorslede), Niels Viaene (Ledegem), Brecht Verhoeyen (Ingelmunster), Angelo Soenens (Dentergem).

UIT: Jensy Vancauwenberghe en Davy Capelle (beiden Dosko Beveren), David Depoorter (Langemark), Jens Lagae (Staden), Jens Van Elslander (Opoeteren), Jelle Verschaeve (Rekkem), Andres Segers (Pittem), Gilles Boussen (Hooglede), Sander Gyselinck (Otegem).

>>KFC Moen

Trainer: Gregory Vandenbulcke.

IN: Quentin Beukenne en Geoffrey Merchiers (beiden Estaimbourg), Julien Vanderzippe (Emelgem-Kachtem), Salami Jelili en Thibault Roelstraete (beiden Helkijn), Kevin Suroy en Jonathan Vanin (beiden Dottenijs), Romain Caucheteux (Herseaux), Jorgy Verstappen (Zwevegem), Joseph Corentin (Lowingen), Maxime Steurbaut (Rekkem), Renor Sojeva (WS Lauwe), Iliass Ahdach (Club Roeselare).

UIT: Mike Vermeulen (Bissegem), Bram Lachat (Petegem), Laurent Vanwijnsberghe (Avelgem), Arnaud Dubart (Havinnes), Valentin Monart (?).

>>SV Moorslede

Trainer: Pedro Kynds.

IN: Kevin Berguigue (Hooglede), Pieter Vanackere (Rumbeke), Thibault Libbrecht en Thomas Steelant (beiden SC Menen), Vincent Derveaux (Gullegem).

UIT: Denny Decorte (Lendelede), Stijn Seys (Passendale).

>>KSC Oostrozebeke

Trainer: Luc Deserranno.

IN: Gunther Vandenbrande (Linter), Jens Debels (Kanegem), Manu Steenhuyze (Ingelmunster), Matthias Vuylsteke (Deelijk), Olivier Naert (vrij).

UIT: Lander Vannieuwenhuyze (Ardooie), Henri Viaene en Nessim Bacha (beiden Dentergem), Dietrich Mahieu (Tielt).