Zomertransfers: overzicht derde provinciale B

16/07/14 om 15:00 - Bijgewerkt om 14:59

Bron: Kw

Wie komt en wie gaat bij de voetbalclubs in derde provinciale B? Een overzicht vind je hieronder.

>>KSC Beernem

Trainer: Kristof Strobbe.

IN: Gillian Bellaert (Veldegem), Quinten De Muer (Moerkerke), Martijn Dekoninck (SK Torhout), Mattijs Buyck (Wingene), Jan Rebree en Joren Van Eenoo (beiden Oostkamp).

UIT: Dario De Cuyper (Sint-Joris), Brian Strobbe (VVC Oedelem), Martijn Soenen (HO Oedelem), Bjorn D'haeyere (Wenduine), Joshua Van der Jeught (Sleidinge).

>>Daring Brugge VV

Trainer: Franky Callebaut.

IN: Kenzo Compernolle (Steenbrugge), Joerie De Dulle, Dries Hellem, Tom Noé, Tim Maene, Florian Mespreuve en Arno Meyers (allen E. Brugge), Kevin Laethem (vrij), Mathias Lagrou (Donk), Jordy Vanaudenaerde (VVC Oedelem).

UIT: Voit Demeulemeester (Steenbrugge), Maarten Devroe (VVC Oedelem), Timothy Pattyn (Lissewege), Matthias Neyt (Dudzele), Lorenzo Nachtegaele (?), Ruben Bomme (?).

>>KEG Gistel

Trainer: Peter Linskens.

IN: Jonathan Vandenauwele, Bjorn Degrieck, Lander Du Bois en Jurgen Eeckloo (allen Spermalie-Middelkerke), Ruben Maelfait, Tim Lescrauwaet en Thijs Simoen (allen SK Torhout), Pieter Vandenberghe (Oedelem), Ayrton Sabbe (Hertsberge).

UIT: Kenneth Deman, Jan Bohyn en Pieter-Jan Schotte (allen gestopt), Kevin Van Hollebeke en Vital De Schryver (beiden Aartrijke), Niels Snauwaert (Snaaskerke), Jelle De Kock (Wenduine), Dylan Van Billemont (Zandvoorde), Nicolas Labbeeuw (Handzame), Dieter Lapeire (gestopt).

>>RFC Lissewege

Trainer: Jenko Borrizee.

IN: Damon Amijs (Knokke), Dimitri Devisch (Dudzele), Timothy Pattyn (D. Brugge), Jean-Michel Torresan (Westkapelle), Kenny Clyncke (Zeebrugge), Albpha Bacar Camara (De Haan), Alajandro Perez Rodriguez (Jong Male), Willy Bories (Maldegem).

UIT: Alex Depoorter (Zedelgem), Angelo Crevits (Dudzele), Kenny Tierenteyn (HO Oedelem).

>>SV Loppem

Trainer: Rik Bouckaert.

IN: Gill Hoef (Oostkamp), Justin Stroo (Zedelgem), Bert Verdonck (Club Roeselare), Niels Dejonghe (Jong Male), Sam Demets, Leander Mespreuve en Janis Verbeke (allen E. Brugge), Sam De Ruyter (Wingene), Michael Trancez (Steenbrugge), Sofian Tribak (Knokke), Nicola Wellens (Westkapelle).

UIT: Jannes Bousson (Zerkegem), Matthias Goes en Bjorn Vandensteendam (beiden Donk).

>>KFC Moerkerke

Trainer: Guido Blomme.

IN: Steve Bogaert en Christophe Annicaert (beiden Westkapelle), Koen Engels (Jong Male), Jonas Snauwaert (E. Brugge), Maxim Staessens (Varsenare), Cedric Dellevoet (Heist), Wiebe Van Mullem (Wenduine).

UIT: Quinten De Muer (Beernem), Pieterjan Van Steelandt (Donk), Maarten Devos (gestopt).

>>HO Oedelem

Trainer: Ignace Bourguignon.

IN: Tom Moens, Alexander Van Hoecke en John Taeckens (allen Sint-Joris), Sam Taeckens (Steenbrugge), Angelo De Bree (Hansbeke), Stijn De Craemer (Jong Male), Robby Seynaeve (Hertsberge), Ruben Gailliaert en Jonas Tanghe (beiden VVC Oedelem), Tom Dumarey, Ruffino Vercauteren en Kenny Verbrugge (allen Veldegem), Mathieu Maertens (Beernem), Sam De Boodt, Pascinel Kellner, Bryan Mus, Enzo Van Der Stock en Sebastien Van Damme (allen vrij).

UIT: Danny Bekaert (VSV Gent), Glenn Corthals en Jeroen Verstringhe (beiden Donk), Bram Vanhauwaert (VVC Oedelem), Kevin De Craemer, Andy De Speghelaere, Mattias Van Acker (allen gestopt).

>>VVC Oedelem

Trainer: Marc De Vuyst.

IN: Jan De Winne (Heist), Reinout Denijs (Aartrijke), Hannes Luca en Benjamin Devriendt (beiden Nieuwpoort), Maarten Devroe (D. Brugge), Simon Rys (Damme), Bram Vanhauwaert (HO Oedelem), Sander Meulemeester (Veldegem).

UIT: Jeffrey De Busschere (Jabbeke), Jonas Tanghe (HO Oedelem), Sam Verstraete (?), Sven Eeckeloo en Wim Rotsaert (beiden gestopt).

>>KDC Ruddervoorde

Trainer: Claude Desimpelaere.

IN: Kim Fernande (Oostkamp), Brecht Foré (Torhout KM).

UIT: Tim Verhelle (gestopt).

>>KSK Snaaskerke

Trainer: Johan Vandenbussche.

IN: Jochen Rosseel (Oudenburg), Vincent Vandekerckhove (Spermalie-Middelkerke), Kevin Calcoen (Wenduine), Laurens Desot (Eernegem).

UIT: Nick Couvreur (gestopt).

>>SK Spermalie-Middelkerke

Trainer: Glenn Decaesstecker.

IN: Livio Proot (Eernegem), Serafin Catrysse (Lombardsijde), Pieter Cornillie (Torhout KM), Diego Schmidt, Jeroen Bauwens en Kenny Saelens (allen vrij), Giovanni Strubbe (Nederland), Tim Debacker (Varsenare), Bart Massez (Nieuwpoort), Dave Vanhaecke en Gregory Callens (beiden Zerkegem).

UIT: Bjorn Degrieck, Jurgen Eeckloo, Lander Du Bois, Niek Indeganck en Jonathan Vandenauweele (allen Gistel), Dennis Vandenhouweele, Jens Desrousseaux en Nicolas Lootens (allen Westende), Hans De Bevere (Veurne), Frederik Taelman (Heist), Wesley Delbaere (Zedelgem), Keanu Jonckheere (Lombardsijde).

>>KSK Steenbrugge

Trainer: Chris Debisscop.

IN: Bjorn Daeninck, Roy De Grande en Stijn Taillieu (Oostkamp), Stefano Danese (Knokke), Voit Demeulemeester (D. Brugge), Jasper Anckaert (Aartrijke), Remy Van Belle (Eernegem), Kenneth Timmerman (Torhout KM), Angelo Van Hulle (Sint-Kruis).

UIT: Pieter Huys (Nederland), Ruben Huys (zit in India), Lode Vanneste (Blankenberge), Stijn Mutsaert (Adegem), Yannick Vandewalle (Boechoute), Sylverster Delcourt (Oostkamp), Sam Taeckens (HO Oedelem), Shannon Eeckhout (Damme).

>>KSK Wenduine

Trainer: Christophe Rau.

IN: Bjorn D'haeyere (Beernem), Bjorn Maes (Lissewege), Christophe Callebout (Donk), Jonathan Merville, Jordy Deweirdt, Thibaut Vantorre en Gael Haezebroeck (allen Heist), Jasper David (Snaaskerke), Jelle Decock (Gistel), Thomas Robaey (Bredene), Andy Moding, David Glorieux, Jason Dudal (allen vrij).

UIT: Kenny Vanderheyde (Oudenburg), Kevin Cheyns (Zandvoorde), Tijs Lust (gestopt).

>>Davo Westende

Trainer: John Vanmullem.

IN: Jens Desrousseaux, Nicholas Lootens en Dennis Vandenhouweele (allen Spermalie-Middelkerke), Kevin Knockaert (SK Torhout).

UIT: niemand.

>>FC Union Zandvoorde

Trainer: Glenn Vergracht.

IN: Kevin Cheyns (Wenduine), Andy Delcour (Zeebrugge), Vincent Demeester (Nieuwpoort), Arthur Ismailov (Oudenburg), Kyle Coene en Nick Goffings (Spermalie-Middelkerke), Lieven Mundorff (Oostende), Dylan Van Billemont (Gistel), Pieter Vandenbossche (vrij).

UIT: Dwight Degroote en Koen Vanderstede (Eernegem), Koen Ernest (Nieuwpoort).

>>KSKV Zwevezele

Trainer: Henk Sabbe.

IN: Arne Dereere en Jurgen Dewaele (beiden Wingene), Christof Decruy (Geluwe), Cedric Van Mullem (Steenbrugge), Stijn Van Bruwaene (Pittem), Koen Goethals en Jurrie Vandekerckhove (beiden SK Torhout), Simon Grymonprez (Eernegem).

UIT: Anthony Spriet (Doomkerke), Tim Vandekerckhove, Robin Lambrecht, Francis Cocquyt en Tim Hoorne (allen Lichtervelde), Gert Vandierendonck (Ruiselede), Jeroen Desoppere en Kevin Van Isacker (gestopt).