Zomertransfers: overzicht derde provinciale A

16/07/14 om 16:00 - Bijgewerkt om 15:59

Bron: Kw

Wie komt en wie gaat bij de voetbalclubs in derde provinciale A? Een overzicht vind je hieronder.

>>KEVC Beselare

Trainer: Pedro Vermeulen.

IN: Daan Cailliau en Wout Lievrouw (beiden Westhoek), Alexis Maus en Corentin Rooze (beiden Dottenijs), Pieter-Jan Engelbert (Oostnieuwkerke), Philip Joris (Geluveld), Alexandre Lepercq (Houthem), Dietrich Theetaert (Passendale), Mehdi Verlinde (Bissegem), Kenneth Cattelein (Beveren), Arno Feys (Wevelgem), Andy Vanneste (Kruiseke).

UIT: Matthieu Baert en Lievin Baert (beiden Geluveld), Pieter-Jan Maertens (Marke), Aaron Coulleit (Boezinge), Matthias Luyckx (Moorsele), Robin Lapont (?), Rivellino Endron (?).

>>KRC De Panne

Trainer: Chris Plaisier.

IN: Christopher Verbeke (Adinkerke), Frederick Herincx, Styn Goossens en Halim Zouber (allen Veurne), Sylvain Roels (Loon-Plage), Kjartan Teerlynck (Nieuwpoort), Maxime Colje (Téteghem), Jurgen Schoolaert (Keiem).

UIT: Maxim Simoen (Nieuwpoort), Frederick Coulier en Klaas Dekeyser (beiden Veurne), Julien Averein en Dries Degraeuwe (beiden Bulskamp), Arne Debou (?), Jorkin Declerck (?).

>>Sparta Dikkebus

Trainer: Diego Valcke.

IN: Matthijs Vandecasteele en Sascha Bruneel (beiden Langemark), Glenn Duthoy en Birger Haezebrouck (beiden Zonnebeke), Thomas Bervoet (Reningelst), Dempsey Desegher en Niels Lesage (beiden Boezinge), Mathieu Huyghe (Woesten), Sean Moors, Wannes Decapmaker, Jeroen Libberecht, Miguel Brunfaut en Sander Butaye (allen Vlamertinge), Matthias Beckaert (Zillebeke).

UIT: Brecht Druart (Nieuwkerke), Nikki Carron en Michael Delannoo (beiden Geluveld), Bastien Pieters (?), Davy Durant (?), Jurgen Mervilde (?), James Haeke (?), Anthony Vanderstraeten (?), Raphael Vanderstraeten (?).

>>KSV Diksmuide

Trainer: Marc Dawyndt.

IN: Kenneth Dekesel, Dwayne Lapere en Shane Lapere (allen VK Koekelare), Sven Deprince (Torhout KM), Tom Deprince (Oostduinkerke), Kevin Desender en Willem Bakelandt (beiden SV Koekelare), Dries Follet (SK Torhout), Fabrice Van Isacker (SKV Zwevezele).

UIT: Kenny Vandermeulen (Boezinge), Glenn Castelein (Houthulst), Dennie Daman (Wingene), Yannick Haesaert (Veldegem), Thomas Hollebeke (E. Brugge), Maxim Gombert (Bredene), Martijn Verhelst (Oudenburg).

>>SK Elverdinge

Trainer: Ives Verlinde.

IN: Xavier Vlaeminck (Hooglede), Thomas Develtere en David Casteleyn (beiden Vlamertinge), Arne Colson en Maarten Ghesquiere (beiden Boezinge), Niels Hoflack (Westouter).

UIT: Christophe Bouchaert (Proven).

>>KVC Ichtegem

Trainer: Dirk Ilegems.

IN: Jordy Bryon (VK Koekelare), Frederik Simoens (Veldegem), Robin Deketelare (Kortemark), Josué Verbeke en Enzo Janssens (beiden Spermalie Middelkerke), Wesly Baes (Zerkegem), Mathias Vierstraete (vrij).

UIT: Kevin Hautekeete (Leke-Vladslo), Gunther Gesquiere (Handzame).

>>K. Eendracht Jonkershove

Trainer: Alex Schoonvaere.

IN: Benjamin Debergh (VK Koekelare), Daan Blomme (Merkem), Korneel Desloover (Hooglede), Dieter Gevaert (vrij), Munteiro Furtado Iderlindo en Steven Thuillier (beiden Zarren), Nelson Roelens (RC Lauwe), Dylan Scheldeman (Eernegem), Brian Verhaeghe (Blankenberge).

UIT: Lorenzo Verfaillie (Zarren), Dennis Declercq (Westrozebeke), Casper Louwyck, Kevin Vandenbulcke, Dimitri Rambour en Filip Anckaert (allen Merkem), Wouter Linskens (HO Oedelem), Tom Sinnaeve (gestopt).

>>VK Koekelare

Trainer: Peter Van Quathem.

IN: Jan Bilcke en Alexander Tarras (beiden Kortemark), Jens Bolle (Zarren), Lucas Pauwels en Thibaut Knop (beiden Torhout KM), Tjorven Vanacker (Aartrijke), Giovanni Vandendriessche, Tom Bilcke, Gianni Vandeputte, Brecht Vandepoele, Jan Anseeuw, Tom Ramboer en Seth Field (allen SV Koekelare), Stan Barbier (vrij).

UIT: Kenneth Dekesel, Dwayne Lapere en Shane Lapere (allen Diksmuide), Davy Vanhaverbeke en Jens Ryckeman (beiden Aartrijke), Benjamin Debergh (Jonkershove), Jordy Bryon (Ichtegem), Thijs Decorte, Kenneth Vanwijnsberghe, Dries Beernaert en Rendert Catteeuw (allen Leke-Vladslo).

>>R. Jespo Komen-Waasten

Trainer: Thierry Clatot.

IN: Jimmy Ramos (Nieuwkerke), Romain Hallynck (Armentières), Mathieu Goncalvez (Komen), Corentin Valles (Houthem).

UIT: niemand.

>>SK Nieuwkerke

Trainer: Alain Voorspoels.

IN: Kevin Cleenewerck (Heuvelland), Anthony Huyghe (Boezinge), Brecht Druart (Dikkebus), Tjorven Broutin, Niels Ally en Mathias Norman (allen Westhoek), Gwenn Malfait (Langemark), David Decroix (Poperinge).

UIT: Stephen Titeca (Voormezele), Jimmy Ramos (Komen), Florian Joye (Ploegsteert), Gille Bertier (?), Florian Mitsal (?).

>>KFC Poperinge

Trainer: Serge Vandevyvere.

IN: Giovanni Houthoofd (vrij), Wouter Staelens (Boezinge), Mattijs Keyngnaert, Niels Boutten en Dimitri Thibaut (allen Vlamertinge).

UIT: David Decroix (Nieuwkerke), Sam Vandeghinste (gestopt).

>>TSC Proven

Trainer: Patrick Verheule.

IN: Edwin Verschaete (Hooglede), Pieter Sohier (Vlamertinge), Christophe Bouchaert (Elverdinge), Sietse Jacob (Wevelgem), Jean Affognon (Langemark), Bavo D'Hondt en Jens Debaene (beiden Westhoek).

UIT: Fries Desomer (hulptrainer), Jeroen Declerck (gestopt).

>>SK Staden

Trainer: Jimmy Vandepoele.

IN: Michiel Heethem (Boezinge), Jens Lagae (Lendelede), Thyme Aallary (De Panne).

UIT: Matthias Decleir (Houthulst).

>>KSV Veurne

Trainer: Jan Ryckeboer.

IN: Klaas Dekeyser en Frederick Coulier (beiden De Panne), Miguel Bonaventure en Floris Fagoo (beiden Alveringem), Mathias Hauspie, Sander Calcoen en Geoffrey Ingouf (allen Adinkerke), Hans De Bevere (Spermalie-Middelkerke), Emiel Waeyaert en Willem Waeyaert (beiden Coxyde), Pieter-Jan Compernolle en Matthias Croes (beiden vrij).

UIT: Robin Blieck (Adinkerke), Wouter Dorné en Christoph Heyrick (beiden Nieuwpoort), Stijn Goossens, Frederic Herinckx en Halim Zouber (allen De Panne), Pieter Cornillie (Spermalie-Middelkerke), Koen Dedrie (Oostduinkerke).

>>Gold Star Voormezele

Trainer: Xavier Pottillius.

IN: Jorn Bertier (Langemark), Jens Buyze (Geluveld), Stijn Coffyn en Kenny Vanhee (beiden Helkijn), Niels Delporte (Westhoek), Ludovic Heugebaert (Ploegsteert), Michel-Angelo Meeuw en Lester Vandersype (beiden Zillebeke), Stephen Titeca (Nieuwkerke), Fries Vandermarliere (Brielen).

UIT: Damien Platteau (Heuvelland), Michael Larroque (?).

>>SC Zonnebeke

Trainer: Piet Timmerman.

IN: Christophe Cael (Meulebeke), Najim Elloukmani (Houthulst), Mathieu Foulon (Dadizele), Milan Ravaux (Gullegem), Gill Vandevelde en Robin Verstraete (beiden Oostnieuwkerke), Bart Vangheluwe (Wevelgem) Kristof Vangheluwe (Heuvelland), Dieter Watteyne (Beselare), Gregorey Nuytten (Dadizele), Nathan Nolf (Poperinge).

UIT: Pieter Jan Verly en Tony Vandevoorde (beiden Hooglede), Jeremey Deneve (Dottenijs), Glenn Duthoy en Birger Haezebrouck (beiden Dikkebus), Steve Ramon (?).