IN BEELD Alle winnaars van de SVS minivoetbalfinales

17/05/18 om 21:36 - Bijgewerkt om 21:34

De finales werden afgewerkt in Zedelgem (miniemen jongens en meisjes en scholieren meisjes) en Kortemark (cadetten en scholieren jongens).

Vooral de strijd bij de cadetten jongens was met vier ploegen die met vier punten eindigden bloedspannend. De winnaars zijn gekwalificeerd voor de interprovinciale finales op woensdag 23 mei 2018 in Gent.

Uitslagen jongens

Miniemen: SLOB Brugge-VTIR Roeselare: 0-6, PEGA Oostende-DBKO Kortrijk: 4-4 (2-3), VTIR Roeselare-DBKO Kortrijk: 1-3, SLOB Brugge-PEGA Oostende: 0-5, VTIR Roeselare-PEGA Oostende: 3-3, SLOB Brugge-DBKO Kortrijk: 0-1.

Eindstand: 1) Don Boscocollege Kortrijk 7p, 2) GO! Atheneum Pegasus Oostende 5p, 3) Vrij Technisch Instituut Roeselare 4p, 4) Sint-Lodewijkscollege Brugge 0p.

Cadetten: KTBR Brugge-DBKO Kortrijk: 3-1, RSPK Kortrijk-ACP2 Kortrijk: 2-1, DBKO Kortrijk-ACP2 Kortrijk: 1-1 (1-0), KTBR Brugge-RSPK Kortrijk: 2-2 (1-0), DBKO Kortrijk-RSPK Kortrijk: 1-0, KTBR Brugge-ACP2 Kortrijk 2-4.

Eindstand: 1) ACP2 Kortrijk 4p (6-5), 2) KTBR Brugge 4p (7-7), 3) RSPK Kortrijk 4p (4-4), 4) DBKO Kortrijk 4p (3-4).

Scholieren: VHSI Brugge-KTBR Brugge: 2-2 (2-3), PTIK Kortrijk-ACP2 Kortrijk 0-3, KTBR Brugge-ACP2 Kortrijk: 0-0 (2-1), VHSI Brugge-PTIK Kortrijk: 4-3, KTBR Brugge-PTIK Kortrijk: 3-4, VHSI Brugge-ACP2 Kortrijk: 4-8.

Uitslagen meisjes

Miniemen: Sint-Rembert Torhout-Prizma Middenschool Izegem: 6-2.

Scholieren: Sint-Rembert Torhout-Sportschool Meulebeke: 1-8.

Miniemen jongens:

Sint-Lodewijkscollege Brugge: Sander Dekeyzer, Seppe Hoppe, Berre De Ly, Alessia Nuñez, Tyson Standaert, Louis Provost en coach Steven Luyckx.

Vrij Technisch Instituut Roeselare: Jarne Verlinde, Jurre Latrez, Henri Jacques, Vedran Verheule, Jatse Vandamme, Winter Beernaert, Gilles Degryse en coach Geert Lampe.

GO! Atheneum Pegasus Oostende:Thibault Segers, Jonas Lietaert, Gianni Jooris, Sean Ryckelynck, Milan Beuckels, Artuur Strubbe, Xavier Stanghi en coach Lars Wallays.

Don Boscocollege Kortrijk: Andres Decock, Remi Vanhuylebrouck, Rube Desmet, Mats Vandermeiren, Jean-Christophe Uyttenhove en Willilam Vuylsteke.

Cadetten jongens:

GO! Technisch Atheneum Brugge: Sebastian Buzeyn, Anton Callaert, Timo Jonker, Hamza herzallah, Thibo Janssens, Emiliah Holvoet, Damian Wallenberg, Miel Heremans en coach Siebe Hindryckx.

Don Boscocollege Kortrijk: Baziel De Coninck, Raf Vanhuylebrouck, Wout Delporte, Ilyas Ouissa, Seppe De Rudder, Sebbe Blancke en coaches Arne Dutry en Vleirick Lecluyse.

RHIZO campus Oost Kortrijk: Nathan Rigolle, Florian Soen, Joran Callens, Robbe Kerckhof, Kwinten Logie, Yelle Daels, Jorn Braekeveld en coaches Denis de Tand en Bruno Debo.

GO! Athena campus Pottelberg Kortrijk: Achraf Ettaj, Houssam Bdirina, Robin Desmet, Matthias Cottenier, Kyell Van Elslander, Victor Cuvelier, Andres Dewaele en coach Jonathan Degryse.

Scholieren jongens:

Vrij Handels- en Sportinstituut Brugge: Nathan Vlerick, Lander Declercq, Olivier Scholaert, Pavel Dessein, Aske Sampers, Nicolas Quartier en coach Stijn Raes.

GO! Technisch Atheneum Brugge: Victor Elferink, Jef Vandemaele, Figo Suffys, Yassin Djavatkhanov, David Davtyan, Filmon Desmet, Mauro Devos en coach Kenny Verduyn.

Provinciaal Technisch Instituut Kortrijk: Jonathan Van Den Bossche, Matthias Vancauwenberghe, Thomas Menghis, Samuel Vandendriessche, Gert-Jan Dendauw, Louis Verschaete, Seppe Declercq en coaches Frederik Decuyper en Arend Callewaert.

GO! Athena campus Pottelberg Kortrijk: Quincy Ponjaert, Bram Hélin, Yassin Belhouss, Sian Oosterlinck, Enrico Deweirdt, Viktor Dejaegere, Guillaume De Bue en coaches Rob Merchie en Thomas Sintobin.

Miniemen meisjes:

Sint-Rembert Torhout: Anke De Vooght, Shania Ramboer, Oone Allard, Timéa Sabbe, Mathea Cambier, Birte Feys, Merel Pollet en coaches Jonas Hillebrandt en Sebastiaan Cordie.

Prizma Middenschool Izegem: Suzan Debaes, Julie Vanhaecke, Britte Vandommele, Cato Hoste, Amber Demeurisse, Josephine Verwert, Ine Zutterman, Luna Masschelein en coach Dieter Vandoorne. (geen foto)

Scholieren meisjes:

Sint-Rembert Torhout: Aisha Taelman, Sien Vandamme, Julien Van Reybrouck, Lieselore Vlaeminck, Axana Vercooren, Shania Ramboer en coach Nele Vanmarcke.

Sportschool Meulebeke: Yara Berens, Fien Deyaers, Ahlopey Deneire, Kim Donnay, Alexine Godar, Zoë Talpe, Ineke Vancauwenberghe en Tara Vanluchene.