Live Herbeleef de loting van de provinciale eindrondes

24/04/18 om 10:56 - Bijgewerkt om 20:25

In 't Bourgondisch Kruis in Beveren (Roeselare) vindt dinsdagavond de trekking plaats voor de eindrondes in het provinciale voetbal. KW is er bij en brengt hier live verslag uit van welke ploegen elkaar in de eindrondes zullen treffen.

Herbeleef de loting van de provinciale eindrondes

© VDB

  • Wouter Vander Stricht

    Deze vrijdag in KW

    In alle acht edities van KW vind je deze week een handig overzicht van alle reeksen, eindrangschikkingen en loting van de eindronde terug.

  • Wouter Vander Stricht

    Loting ten einde : al nieuws over datum reeksindeling

    De reeksindeling wordt op dinsdag 5 juni op dezelfde locatie (Bourgondisch Kruis in Beveren-Roeselare) gestemd, maar eerst nog de eindrondes afwerken uiteraard.

  • Wouter Vander Stricht

    Heenwedstrijd op 6 mei, terugmatchen op 10 mei

    A-reeks

    1. Jonkershove - Vleteren

    2. Passendale - Voormezele

    B-reeks

    1. Dudzele - Oedelem

    2. Doomkerke- Lombardsijde

    C-reeks

    1. Dentergem - Bellegem

    2. Wevelgem B - Jong Vijve

    De winnaar van wedstrijd 1 speelt eerst thuis tegen de winnaar van wedstrijd 2 op 13 mei, een week later omgekeerd.

  • Wouter Vander Stricht

    Extra stijgers

    Al zeker één extra stijger (Lowingen verdwijnt); Westkapelle stopt (wellicht).

    Hier dus zo goed als zeker twee extra stijgers. Van de zes finalisten zullen vijf ploegen promoveren.

  • Wouter Vander Stricht

    Vierde provinciale: de nummertoekenning

    A-reeks

    1. E. Jonkershove

    2. VK Vleteren

    3. GS Voormezele

    4. FC Passendale

    B-reeks

    1. VK Dudzele

    2. HO Oedelem

    3. SC Lombardsijde

    4. FC Doomkerke

    C-reeks

    1. KZK Dentergem

    2. WS Bellegem

    3. Jong Vijve

    4. SV Wevelgem B

  • Wouter Vander Stricht

    Loting derde provinciale

    Heenwedstrijd op 6 mei, terugmatch op 10 mei

    A-reeks

    1. Zonnebeke - Hooglede

    2. Ploegsteert - Veurne

    B-reeks

    3. Dosko Sint-Kruis - Nieuwpoort

    4. De Haan - Loppem

    C-reeks

    1. Zwevezele B - Lichtervelde

    2. Lendelede - Kanegem

    In de finale speelt de winnaar 2 eerst thuis tegen winnaar 1, de week erop omgekeerd. Matchen in principe op 13 en 20 mei.

  • Wouter Vander Stricht

    Derde provinciale: nummertoekenning

    A-reeks

    1. E. Hooglede

    2. SC Zonnebeke

    3. US Ploegsteert

    4. KSV Veurne

    B-reeks

    1. KSV Nieuwpoort

    2. Dosko Sint-Kruis

    3. E. De Haan

    4. SV Loppem

    C-reeks

    1. KFC Lichtervelde

    2. KSKV Zwevezele B

    3. KFC Lendelede

    4. Dosko Kanegem

  • Wouter Vander Stricht

    Derde provinciale en bijkomende stijgers

    Wie promoveert naar tweede provinciale, de winnaar van de eindronde in elke reeks.

    Bijkomende stijger door het stoppen van Westkapelle.

    Die bijkomende stijger wordt als volgt bepaald.

    Uit de verliezers van match vier in de drie reeksen (dus drie verliezers)

    1. Plaats van de eindrangschikking

    2. Bij gelijke stand: behaald aantal punten

    3. Bij gelijke stand: aantal gewonnen wedstrijden

    4. Bij gelijk aantal: doelpuntensaldo.

  • Wouter Vander Stricht

    Derde provinciale: ploegverantwoordelijken zijn er klaar voor

    Of toch niet: SC Zonnebeke laat op zich wachten

  • Wouter Vander Stricht

    Al wedstrijdwijziging

    Damme - Diksmuide wordt niet op 6 mei, maar een dag eerder om 20 uur gespeeld

  • Wouter Vander Stricht

    Reactie Filip Comptaert

    Trainer KSV De Ruiter: "Ongelofelijk dat we weer Zedelgem treffen"

  • Wouter Vander Stricht

    Trekking heenwedstrijden 6 mei

    A-reeks

    1. Zedelgem - De Ruiter (terugmatch op donderdag 10 mei)

    2. Damme - Diksmuide (terugmatch op donderdag 10 mei)

    B-reeks

    1. Heestert - Nieuwerke (terugmatch op donderdag 10 mei)

    2. Dadizele - Dottenijs (terugmatch op 10 mei)

    Finale per reeks. Winnaar van de match 2 speelt eerst thuis tegen winnaar match 1 op 13 mei, de week erop de terugmatch.

    De finalematch tussen beider reeksen op 27 mei zal wellicht niet moeten gespeeld worden.

  • Wouter Vander Stricht

    Nummertoekenning tweede provinciale

    A-reeks

    1. SVV Damme

    2. KSV De Ruiter

    3. KSV Diksmuide

    4. Exc. Zedelgem

    B-reeks

    1. VK Dadizele

    2. SK Nieuwkerke

    3. Dottenijs Sp.

    4. Sp. Heestert

  • Wouter Vander Stricht

    Finalematch zal toch moeten gespeeld worden

    Westkapelle stopt in principe, wat maakt dat de finalematch op 27 mei tussen de winnaars uit beide reeksen overbodig is. De inschrijvingen van de ploegen kan tot 10 mei, dus pas dan wordt effectief duidelijk of Westkapelle niet meer verder doet...

    Maar dat heeft de kustploeg al zelf bevestigd. Er komen dus twee stijgers uit de eindronde naar eerste provinciale.

  • Wouter Vander Stricht
    KSV Diksmuide en  Ex. Zedelgem weten straks wie hun tegenstanders zijn.

    KSV Diksmuide en Ex. Zedelgem weten straks wie hun tegenstanders zijn. © vdb

  • Wouter Vander Stricht

    Reactie Jeffry Verhoeven

    "Slechtst mogelijke loting: twee best voetballende ploegen tegen elkaar", aldus de trainer van KSK Oostnieuwkerke

  • Wouter Vander Stricht

    Trekking zondag 6 mei in eerste provinciale

    Wielsbeke tegen Blankenberge (terugwedstrijd op 10 mei)

    Oostkamp tegen Oostnieuwkerke (terugwedstrijd op 10 mei)

    Twee favorieten zijn tegen elkaar uitgeloot.

    In de finale speelt de winnaar van Oostkamp - Oostnieuwkerke thuis.

    In de troosting speelt de verliezer van Wielsbeke tegen Blankenberge thuis.

    West-Vlaanderen mag twee ploegen naar de interprovinciale eindronde sturen; dat is zo sinds de competitiehervorming.

    De interprovinciale eindronde wordt geloot op 11 mei in het bondsgebouw in Brussel, een dag eerder is al geweten welke twee West-Vlaamse teams de finale halen.

    Er zullen in die interprovinciale eindronde twee reeksen van vijf ploegen zijn, de West-Vlaamse ploegen worden sowieso in een andere poule geloot, twee van de vijf ploegen per poule gaan over naar derde amateurklasse.

  • Wouter Vander Stricht

    Iedere deelnemer krijgt een nummer toegewezen

    1. SK Oostnieuwkerke

    2. SC Wielsbeke

    3. KSV Oostkamp

    4. SC Blankenberge

  • Wouter Vander Stricht

    Eerste provinciale: loting begonnen

    Walter Lava opende de debatten door iedereen te feliciteren met het behalen van de eindronde. De vertegenwoordiger(s) van Blankenberge zijn nog niet tot in het centrum van de provincie geraakt.

    Ook de verliezers van de halve finales moeten nog in één wedstrijd uitmaken wie derde en vierde wordt, dit in functie van eventuele bijkomende stijgers.

    Alle gele kaarten van competitie vervallen. Ook wie vorige zondag dubbel geel pakt.

  • Wouter Vander Stricht

    De duiven vallen langzaam

    Vertegenwoordigers van SC Wielsbeke en KSK Oostnieuwkerke al gearriveerd... Op Oostkamp en Blankenberge is het nog wachten

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks twee updates in uw mailbox met het belangrijkste nieuws uit West-Vlaanderen, aangeboden door de redactie van KW!