Live Alle finalisten van de eindrondes provinciale reeksen zijn gekend

05/05/16 om 17:20 - Bijgewerkt op 12/05/16 om 13:59

Donderdag vonden de eindrondes voor behoud en promotie plaats van de provinciale reeksen. Hier lees je welke ploegen zich in de finales speelden.

  • Sam Bracke

    Welkom in het team!

    Succes!

  • Lieven Mathys

    2de provinciale A: Finale tussen Oostduinkerke en Club Roeselare

    Bredene - Club Roeselare: 2-4 (heenronde 2-2)

    Oostduinkerke - Spermalie-Middelkerke: 6-0 (heenronde 2-1)

    Finale: Oostduinkerke - Club Roeselare op 08/05 (terug op 15/05)

  • Lieven Mathys

    2de provinciale B: Heestert en lauwe spelen de finale

    Avelgem - Lauwe: 0-8 (heenronde 1-1)

    Geluwe-Heestert: 0-1 (heenronde 4-2)

    Finale: Heestert - Lauwe op 08/05 (terug op 15/05)

  • Lieven Mathys

    3de provinciale C: Lichtervelde en Dottignies spelen de finale

    Ardooie - Lichtervelde: 2-3 (heenronde: 1-1)

    Dottignies - SV Kortrijk: 2-2 (heenronde: 0-2)

    Finale: Lichtervelde - Dottignies op 08/05 (terug op 15/05)

  • Lieven Mathys

    Straks: 2de provinciale en 3de provinciale A en C

    Momenteel worden de matchen in de andere reeksen afgewerkt. We komen straks terug van zodra nieuwe uitslagen bekend zijn.

  • Lieven Mathys

    3e provinciale A: Staden en Moorslede naar finale

    Staden - Houthulst: 3-0 (heenronde: 1-0)

    Diksmuide - Moorslede: 1-2 (heenronde: 1-1)

    Finale: Staden - Moorslede op 08/05 (terug op 15/05)

  • Lieven Mathys

    4e provinciale A: Brielen en Handzame in finale

    Brielen - Houthem: 3-0 (heenronde: 1-0)

    Handzame - Westouter: 4-0 (heenronde: 0-2)

    Finale: Brielen - Handzame op 08/05 (terug op 15/05)

  • Lieven Mathys

    3e provinciale B: finale tussen Gistel en Loppem

    Gistel - Beernem: 1-1 (heenronde 1-2)

    Steenbrugge - Loppem: 2-1 (heenronde: 6-1)

    Finale tussen Gistel en Loppem op 08/05 (terug op 18/05)

  • Lieven Mathys

    1e provinciale: Wingene en Vlamertinge naar de finale

    Waregem - Vlamertinge: 1-4 (heenronde 2-4)

    Boezinge - Wingene: 0-2 (heenronde 1-2)

    Finale: Wingene - Vlamertinge op 8 mei om 15u. Diezelfde dag, zelfde uur ook finale voor derde en vierde plaats.

  • Lieven Mathys

    4e provinciale B: finale tussen Sint-Kruis en Zwevezele

    D. Brugge - Zwevezele: 0-1 (heenronde 2-2)

    Sint-Kruis- Doomkerke: 2-1 (heenronde 1-2)

    Finale: Sint-Kruis - Zwevezele op 08/05 (terug op 15/05)

  • Lieven Mathys

    Afdaling derde provinciale: Oedelem-Merkem: 5-1

    Vorige zondag eindigde Merkem - Hulste al op 0-1.

    Zondag speelt Hulste nog om 15u thuis tegen Oedelem.

  • Lieven Mathys

    4e provinciale C: Wevelgem en Heule naar finale

    Heule-Rekkem: 3-0 (heenronde: 3-2)

    Wevelgem-Stasegem: 4-1 (heenronde: 1-2)

    Finale : Wevelgem - Heule (08/05) Terug op 15/05.

Verder lezen?

Abonneer u nu op KW. Het biedt tal van voordelen:
  • Digitale toegang tot KW van deze week
  • Onbeperkt toegang tot alle artikelen van KW
  • Toegang tot het KW archief

Kies hier uw abonnement op maat:

Proef

E-krant + KW.be
1 maand GRATIS

Activeer nu »

Comfort Abonnement

Krant + E-krant + KW.be

Abonneer nu »

Digitaal Abonnement

E-krant + KW.be

Abonneer nu »

Gelieve een geldig e-mailadres mee te geven
Er is een fout opgetreden