Rangschikking

PloegMWVGDTDPP
Bellegem10811381325
Wevelgem City10820251224
Jong Vijve1071218623
Dottignies B10622321920
Heule1062218820
Izegem-Ingelmunster B10541221516
Ledegem B10541172016
Rekkem Sp.10442212214
Dadizele B10442262814
Dentergem10451262213
Aalbeke Sp.10451161513
Wervik B10460203412
Stasegem10343151812
Kuurne Sp.10352211811
Marke1025313189
St.-Eloois-Winkel B1016313226
Menen United A1018110374
W. Kortrijk1007315393
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | G - Gelijkspel | D - Gemaakte doelpunten | TDP - Tegendoelpunten | P - Puntentotaal

Is de uitslag van een match niet correct? Mail naar redactie@kw.be.
Vermeld duidelijk de naam van de clubs en de reeks.