Rangschikking

PloegMWVGDTDPP
Heule332544903079
Bellegem*322336983575
Wevelgem City3320112754162
Dentergem*321895774959
Jong Vijve3318105774559
Ledegem B3316107715455
Dottignies B3315108815953
Izegem-Ingelmunster B3315135724750
Dadizele B3315135848050
Rekkem Sp.3313146676245
Stasegem3313146565945
Aalbeke Sp.3313155636644
Marke3312165566941
Kuurne Sp.*329176595833
St.-Eloois-Winkel B338187485831
Menen United A***3072033511124
Wervik B3352714314916
W. Kortrijk3342544712716
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | G - Gelijkspel | D - Gemaakte doelpunten | TDP - Tegendoelpunten | P - Puntentotaal

Is de uitslag van een match niet correct? Mail naar redactie@kw.be.
Vermeld duidelijk de naam van de clubs en de reeks.