Rangschikking

PloegMWVGDTDPP
Bellegem171322532041
Heule171322471641
Wevelgem City171232401738
Dottignies B171142512835
Jong Vijve171052362532
Dentergem171061453031
Izegem-Ingelmunster B17962402529
Ledegem B17863323227
Stasegem17764282725
Dadizele B17782384623
Rekkem Sp.17683283821
Aalbeke Sp.176101313219
Marke17584253419
Kuurne Sp.174112333514
Wervik B174121265913
St.-Eloois-Winkel B173104213013
Menen United A17212317599
W. Kortrijk17112427657
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | G - Gelijkspel | D - Gemaakte doelpunten | TDP - Tegendoelpunten | P - Puntentotaal

Is de uitslag van een match niet correct? Mail naar redactie@kw.be.
Vermeld duidelijk de naam van de clubs en de reeks.