Rangschikking

PloegMWVGDTDPP
Moorsele3227231133284
Rekkem Sp.3223541114673
Bellegem322264964770
Desselgem322066864766
Dentergem321994884361
Dadizele B3219121986258
Aalbeke Sp.32171141086755
Kuurne Sp.3214135776547
Jong Vijve3213127785146
Kruiseke32121461029142
Passendale3211147687740
Izegem B3211183728736
Dosko Beveren B329176537833
W. Kortrijk3291945710931
Marke328213417127
Wervik B3222644014510
Stasegem320311181881
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | G - Gelijkspel | D - Gemaakte doelpunten | TDP - Tegendoelpunten | P - Puntentotaal

Is de uitslag van een match niet correct? Mail naar redactie@focus-wtv.be.
Vermeld duidelijk de naam van de clubs en de reeks.