Rangschikking

PloegMWVGDTDPP
Heule251933632060
Bellegem251726772857
Wevelgem City251762602753
Ledegem B251474574246
Dottignies B251366654445
Jong Vijve251384533543
Dentergem*241284584040
Izegem-Ingelmunster B251294523440
Dadizele B2510123546933
Aalbeke Sp.2510132434932
Stasegem259115404332
Rekkem Sp.259124504831
Marke259124404631
Kuurne Sp.257135474326
St.-Eloois-Winkel B256136354324
Wervik B255191339916
W. Kortrijk254174379116
Menen United A*243183279012
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | G - Gelijkspel | D - Gemaakte doelpunten | TDP - Tegendoelpunten | P - Puntentotaal

Is de uitslag van een match niet correct? Mail naar redactie@kw.be.
Vermeld duidelijk de naam van de clubs en de reeks.