Rangschikking

PloegMWVGDTDPP
Torhout222020872560
Lombardsijde221651752249
Oedelem221543772848
Doomkerke221543602748
Hertsberge221354583343
Sint-Joris Sp.221282603338
Dudzele221174694137
Aartrijke221084613934
Zerkegem229103443930
Dosko Beveren B228104475128
Beernem B22697235225
Ruiselede225125324720
Wenduine225134446219
Steenbrugge223172269911
E. Brugge222164188110
Oostduinkerke B220202181202
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | G - Gelijkspel | D - Gemaakte doelpunten | TDP - Tegendoelpunten | P - Puntentotaal

Is de uitslag van een match niet correct? Mail naar redactie@kw.be.
Vermeld duidelijk de naam van de clubs en de reeks.