Rangschikking

PloegMWVGDTDPP
Doomkerke760128919
Zerkegem760122619
Torhout761024918
Oedelem751127816
Dudzele751121616
Hertsberge7520211115
Lombardsijde7421131213
Beernem B7313101512
Sint-Joris Sp.7322201111
Aartrijke724118167
Dosko Beveren B714210205
Wenduine715117234
E. Brugge71608203
Ruiselede71604163
Oostduinkerke B70707350
Steenbrugge70708410
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | G - Gelijkspel | D - Gemaakte doelpunten | TDP - Tegendoelpunten | P - Puntentotaal

Is de uitslag van een match niet correct? Mail naar redactie@kw.be.
Vermeld duidelijk de naam van de clubs en de reeks.