Rangschikking

PloegMWVGDTDPP
Torhout282350993669
Lombardsijde281954852761
Oedelem281666823954
Doomkerke281675673953
Dudzele281486775148
Aartrijke281495624347
Hertsberge281378614447
Sint-Joris Sp.2812106594242
Zerkegem2811116544639
Dosko Beveren B2810135516135
Ruiselede287156336027
Beernem B286139256627
Wenduine284177438019
Steenbrugge2832322711711
E. Brugge282215239711
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | G - Gelijkspel | D - Gemaakte doelpunten | TDP - Tegendoelpunten | P - Puntentotaal

Is de uitslag van een match niet correct? Mail naar redactie@kw.be.
Vermeld duidelijk de naam van de clubs en de reeks.