Rangschikking

PloegMWVGDTDPP
Torhout141310581639
Lombardsijde141121391634
Doomkerke14923441830
Hertsberge14941392428
Oedelem14842431926
Sint-Joris Sp.14842391926
Dudzele14644412522
Zerkegem14662272320
Dosko Beveren B14554343419
Beernem B14554152719
Aartrijke14464333116
Ruiselede14392173011
Wenduine14392314511
E. Brugge14210212418
Steenbrugge14210218668
Oostduinkerke B14013114701
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | G - Gelijkspel | D - Gemaakte doelpunten | TDP - Tegendoelpunten | P - Puntentotaal

Is de uitslag van een match niet correct? Mail naar redactie@kw.be.
Vermeld duidelijk de naam van de clubs en de reeks.