Rangschikking

PloegMWVGDTDPP
Em.-Kachtem301875562959
Lendelede301686533354
Pittem301686504154
Kanegem301569745254
Ingooigem301569634954
Zwevezele3015114503949
Hulste Sp.301497544949
Ardooie3013125604844
Dosko Beveren3011910554943
Lichtervelde3011118584741
Kortrijk3091110484237
Aarsele309147446034
Oostrozebeke309156405633
Bissegem308139436033
Heule305214478319
Wevelgem City30225335939
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | G - Gelijkspel | D - Gemaakte doelpunten | TDP - Tegendoelpunten | P - Puntentotaal

Is de uitslag van een match niet correct? Mail naar redactie@focus-wtv.be.
Vermeld duidelijk de naam van de clubs en de reeks.