Rangschikking

PloegMWVGDTDPP
Bissegem7502221317
Ardooie751120516
Lendelede741214714
Kanegem7412171114
Zwevezele731313712
Avelgem731310712
Moorsele7331171310
Dosko Beveren7331131210
Oostrozebeke7331111210
Luingnois722312149
Lichtervelde724113167
Aarsele725012206
Desselgem72509236
Hulste Sp.71427135
Pittem703411154
Kortrijk71609223
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | G - Gelijkspel | D - Gemaakte doelpunten | TDP - Tegendoelpunten | P - Puntentotaal

Is de uitslag van een match niet correct? Mail naar redactie@kw.be.
Vermeld duidelijk de naam van de clubs en de reeks.