Rangschikking

PloegMWVGDTDPP
Bissegem301965794262
Zwevezele301857572761
Lichtervelde301794794155
Avelgem*291559573854
Lendelede301686594154
Kanegem301686725554
Moorsele301587684752
Ardooie30101010595040
Dosko Beveren3011136555939
Hulste Sp.3011136526339
Aarsele3010164436334
Luingnois307176427627
Oostrozebeke*297175425726
Kortrijk306186416824
Desselgem306186439324
Pittem304179528021
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | G - Gelijkspel | D - Gemaakte doelpunten | TDP - Tegendoelpunten | P - Puntentotaal

Is de uitslag van een match niet correct? Mail naar redactie@kw.be.
Vermeld duidelijk de naam van de clubs en de reeks.