Rangschikking

PloegMWVGDTDPP
Bissegem14923392230
Zwevezele14824231128
Avelgem*13715231126
Lichtervelde14842332026
Lendelede14842241526
Kanegem14842373126
Moorsele14743352224
Hulste Sp.14644242122
Ardooie14653261521
Dosko Beveren14563262518
Luingnois14563233018
Oostrozebeke*13382152811
Aarsele143101173110
Desselgem143101194810
Pittem14167243110
Kortrijk14112116434
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | G - Gelijkspel | D - Gemaakte doelpunten | TDP - Tegendoelpunten | P - Puntentotaal

Is de uitslag van een match niet correct? Mail naar redactie@kw.be.
Vermeld duidelijk de naam van de clubs en de reeks.