Scholieren leveren strijd op PK handbal in Kortrijk

08/03/18 om 13:14 - Bijgewerkt om 13:12

Nadat IPIZ Izegem de eerste beker in de wacht sleepte, waren woensdag de resterende handbalfinales aan de beurt in sportcampus Lange Munte in Kortrijk.

Scholieren leveren strijd op PK handbal in Kortrijk

De miniemen jongens van het Guldensporencollege Zuid Kortrijk: Tiel Gonnissen, Jago Tanghe, Jarne Moeyaert, Gilles Vlieghe, Dimitri Van Dorpe, Yannis Vandemaele, Alexander Gernaey, Emiel Donck, Tuur Keersebilck en Yonas Derar Fitwi. © GF

Na nipt verlies bij de miniemen jongens nam Guldensporencollege Zuid Kortrijk sportieve wraak door op overweldigende wijze in een driehoekstornooi het pleit bij de cadetten te beslechten. De strijd bij de scholieren draaide uit op een doelpuntenkermis. Nadat OLVA Assebroek eerder al bij de cadetten jongens en scholieren meisjes de duimen moest leggen, werd het finaal wel kampioen met de cadetten meisjes, waardoor alle bekers naar verschillende scholen gingen.

De kampioenen gaan door naar de Vlaamse finales op woensdag 2 mei.

De uitslagen

Jongens Miniemen

Guldensporencollege Zuid Kortrijk-Prizma Middenschool Izegem: 15-19 (rust: 7-8)

De miniemen jongens van Prizma Middenschool Izegem: Thieben Ramaker, Karsten Ramaker, Daan Vanhaverbeke, Rune Horre, Federico Lioen, Yannis Devoldere, Aaron Six, Mauro Bouckhout, Remi Verbeke, Lauren Min Jou, Geike De Baets, Louis Verscheure en coach Tine Dewaele.

De miniemen jongens van Prizma Middenschool Izegem: Thieben Ramaker, Karsten Ramaker, Daan Vanhaverbeke, Rune Horre, Federico Lioen, Yannis Devoldere, Aaron Six, Mauro Bouckhout, Remi Verbeke, Lauren Min Jou, Geike De Baets, Louis Verscheure en coach Tine Dewaele. © GF

Jongens Cadetten

Provinciaal Technisch Instituut Kortrijk-OLV-college Assebroek: 11-5 (7-5)

De cadetten jongens van het Provinciaal Technisch Instituut Kortrijk: Provinciaal Technisch Instituut Kortrijk: Andres Filieux, Matisse Demaeght, Ward Claeys, Robbe Vandemaele, Lukas Yserbyt, Jelle Snellings, Sem Verhoeven en coach Mourad Larit.

De cadetten jongens van het Provinciaal Technisch Instituut Kortrijk: Provinciaal Technisch Instituut Kortrijk: Andres Filieux, Matisse Demaeght, Ward Claeys, Robbe Vandemaele, Lukas Yserbyt, Jelle Snellings, Sem Verhoeven en coach Mourad Larit. © GF

Guldensporencollege Zuid Kortrijk-OLV-college Assebroek: 22-1 (rust: 14-0)

De cadetten jongens van het Guldensporencollege Zuid Kortrijk: Robbe Donck, Seppe Claeys, Casper Moeyaert, Quinten De Volder, Jago Tanghe, Tiel Gonnissen, Nathan Ghys en Noah Vlieghe.

De cadetten jongens van het Guldensporencollege Zuid Kortrijk: Robbe Donck, Seppe Claeys, Casper Moeyaert, Quinten De Volder, Jago Tanghe, Tiel Gonnissen, Nathan Ghys en Noah Vlieghe. © GF

De cadetten jongens van het Onze-Lieve-Vrouwcollege Assebroek: Bram Roets, Helder Ghyssaert, Maxime D'Hoest, Milan Cornillie, Warre Ballegeer, Nico Moerman, Benjamin Wilmer, Axel Demuynck en coach Patrick George.

De cadetten jongens van het Onze-Lieve-Vrouwcollege Assebroek: Bram Roets, Helder Ghyssaert, Maxime D'Hoest, Milan Cornillie, Warre Ballegeer, Nico Moerman, Benjamin Wilmer, Axel Demuynck en coach Patrick George. © GF

Provinciaal Technisch Instituut Kortrijk-Guldensporencollege Zuid Kortrijk: 3-26 (rust: 3-11)

Jongens Scholieren

Guldensporencollege Kaai Kortrijk-Vrij Technisch Instituut Izegem: 43-35 (rust: 22-16)

De scholieren jongens van het Guldensporencollege Kaai Kortrijk: Jeroen Guillierme, Jonathan Petit-Jean, Robbe Verscheure, Eduard Sandra, Gust Cuvelier, Manu Dumolein, Luka Tanghe, Jason Debosschere, Aghilas Amiri en coach An Duhamel.

De scholieren jongens van het Guldensporencollege Kaai Kortrijk: Jeroen Guillierme, Jonathan Petit-Jean, Robbe Verscheure, Eduard Sandra, Gust Cuvelier, Manu Dumolein, Luka Tanghe, Jason Debosschere, Aghilas Amiri en coach An Duhamel. © GF

De scholieren jongens van Prizma campus VTI Izegem: Maarten Heldebergh, Louis Impens, Ward Demeulenaere, Stan Vandewalle, Louis Rosseel, Inghmar Provijn en Joris Vanhaverbeke.

De scholieren jongens van Prizma campus VTI Izegem: Maarten Heldebergh, Louis Impens, Ward Demeulenaere, Stan Vandewalle, Louis Rosseel, Inghmar Provijn en Joris Vanhaverbeke. © GF

Meisjes Cadetten

OLV-college Assebroek-Prizma campus IdP Izegem: 23-13 (rust: 13-4)

De cadetten meisjes van het Onze-Lieve-Vrouwcollege Assebroek: OLV-college Assebroek: Mara Denolf, Manon Teirlynck, Sofie Haesebrouck, Talisa Bielen, Shauni Stalpaert, Tiffani Reid Perdito, Mona D'Hertefelt en coach Patrick George.

De cadetten meisjes van het Onze-Lieve-Vrouwcollege Assebroek: OLV-college Assebroek: Mara Denolf, Manon Teirlynck, Sofie Haesebrouck, Talisa Bielen, Shauni Stalpaert, Tiffani Reid Perdito, Mona D'Hertefelt en coach Patrick George. © GF

De cadetten meisjes van het Prizma campus IdP Izegem: E. Messely, H. Viaene, L. Caset, K. Deceuninck, D. Staelens, A. Desmet, I. Reubens en coach Bram Bouckaert.

De cadetten meisjes van het Prizma campus IdP Izegem: E. Messely, H. Viaene, L. Caset, K. Deceuninck, D. Staelens, A. Desmet, I. Reubens en coach Bram Bouckaert. © GF

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks twee updates in uw mailbox met het belangrijkste nieuws uit West-Vlaanderen, aangeboden door de redactie van KW!