Voorrondes Beker van West-Vlaanderen basketbal zijn bekend

29/05/18 om 12:43 - Bijgewerkt om 12:42

Maandagavond lootte het provinciaal comité de voorrondes van de Beker van West-Vlaanderen.

Voorrondes Beker van West-Vlaanderen basketbal zijn bekend

KB Gistel Oostende bracht vorig jaar een zesde ploeg in stelling, dit jaar komt er een zevende seniorploeg bij. © BV

Poules heren

Bij de heren zijn er 14 poules gevormd. Alle groepswinnaars gaan door naar de volgende ronde, net als de tweedes uit poules A, C, H en I.

Poule A: Desselgem One, Sijsele Three, Iebac Ieper Two, Gullegem Two, Rozenbeke One.

Poule B: Avanti Brugge One, Knokke-Heist Two, Marke One, Poperinge Three.

Poule C: Oostkamp Two, Sint-Eloois-Winkel Two, Wielsbeke Two, Racing Brugge Three, Langemark Two.

Poule D: Iebac Ieper One, KB Gistel Oostende Four, Wervik One, Avelgem Two.

Poule E: Melco Ieper Three, Mibac Middelkerke Two, De Panne One, KB Gistel Oostende Seven.

Poule F: KB Gistel Oostende Three, Avelgem One, Zedelgem One, Wikings Kortrijk Two.

Poule G: Kortrijk Sport Three, Blankenberge Two, Sint-Eloois-Winkel One, ZwevegemDeerlijk Four.

Poule H: Eernegem One, Poperinge Two, Oostkamp Three, Zedelgem Two, ZwevegemDeerlijk Three.

Poule I: K-Basketteam Kortrijk Two, ACJ Brugge Two, KB Gistel Oostende Five, Melco Ieper Four, Diksmuide One.

Poule J: Wielsbeke One, Gullegem One, Wevelgem Three, Oedelem Two, Eernegem Two.

Poule K: Izegem Two, Koksijde Two, Oedelem One, K-Basketteam Kortrijk Three, KB Oostende Bredene One.

Poule L: RHK Oostende Two, Wevelgem Two, Izegem Three, Desselgem Two, Scaldis Zwevegem One.

Poule M: Langemark One, Koekelare Two, ACJ Brugge One, Wervik Two.

Poule N: Zwevezele Two, Wytewa Two, Oudenburg One, KB Gistel Oostende Six, Desselgem Three.

Poules vrouwen

Bij de vrouwen zijn er vier poules. De groepswinnaar en de tweedes gaan door naar de achtste finales.

Poule A: Wevelgem One, Desselgem One, Waregem Two, KB Oostende Bredene Two, Middelkerke Two.

Poule B: KB Gistel Oostende One, Hermes Oostende One, K-Basketteam Kortrijk Three, Waregem Three.

Poule C: Wytewa Roeselare Two, Sint-Eloois-Winkel One, KB Gistel Oostende Two, Wevelgem Two, K-Basketteam Kortrijk Two.

Poule D: Middelkerke One, Blue Stars Brugge One, K-Basketteam Kortrijk Four, Koekelare One.

(BV)

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks twee updates in uw mailbox met het belangrijkste nieuws uit West-Vlaanderen, aangeboden door de redactie van KW!