Tussenstand van het jeugdatletiekcriterium na de manches in Zwevegem en Izegem

01/06/17 om 09:02 - Bijgewerkt om 09:02

Op vrijdag 26 mei streden de jonge atleten in Zwevegem om de punten, op zondag 28 mei was de Izegemse piste het strijdtoneel. Dat levert volgende tussenstand op.

Tussenstand van het jeugdatletiekcriterium na de manches in Zwevegem en Izegem

Meisjes Cadetten

Sprintnummers (na 3 proeven)

1. Elisa Desmet (AZW) 20, 2. Yana Vandommele (FLAC) 17, 3. Jolijn Verhaeghe (HAC) 13, 4. Margot Marreel (AVMO) en Liesl Luyssen (AZW) 10, 6. Maïté Dumeez (KKS), Yayla Werbrouck (FLAC) en Morena Vanhoorne (FLAC) 9, 9. Imke De Ceuleners (MACW), Charelle Cool (AVMO) en Noriane Sautier (AZW) 8, 12. Libelia Vincke (HAC) 7, 13. Augustine Van Zegbroeck (MACW) en Kyana Laenens (HCO) 6, 15. Helena Tomme (AZW) 5, 16. Eline Demeester (MACW) 4, 17. Jietse Andries (OB), Hannah De Visch (MACW) en Tine Declerck (AVMO) 3, 20. Emma Vandecapelle (FLAC) 2, 21. Linde Dekorte(OB) 1. Verder met één deelname: Sanne Keyngnaert (FLAC), Sara Stevens(AVR), Merel Missault (OB), Tina Vandenberghe (FLAC), Hannah De Visch (MACW), Marthe Logghe (HAC), Jette Hallaert (HAC), Suzanne Deslé (AZW).

Loopnummers (na 2 proeven)1. Kyana Laenens (HCO) en Silke Keersse (MACW) 10, 3.Heike Vander Cruyssen (AZW) 9, 4. Femke Deleu (FLAC) 8, 5. Rune Breye (AZW) 7, 6. Nikka Derdeyn (KKS) 6, 7. Mira Goos (BEHO) 5, 8. Axelle Verzelen(AZW) 4, 9. Lara Deraedt (KKS) 3.

Springnummers (na 2 proeven)1.Suzanne Deslé (AZW) 12, 2. Eline Demeester(MACW) 11, 3. Marthe Logghe (HAC) en Yorunn Ligneel (HAC) 10, 5. Charelle Cool (AVMO) en Julie Vandoorne (AZW) 9, 7. Nena Alleweireld (MACW) en Rune Breye 8, 9. Lotte Denys (KKS) 7, 10. Jolijn Verhaeghe (HAC) 6, 11.Sara Stevens (AVR) en Birgit Dieryck (FLAC) 4, 13. Flore Lamond (FLAC) en Hannah De Visch (MACW) 3, 15. Zoé Steenkiste (OB) 2, 16. Sanne Keyngnaert (FLAC) 1. Verder met één deelname : Jette Hallaert (HAC), Tina Vandenberghe (FLAC) en Fauve Rafaa (FLAC).

Werpnummers (na 2 proeven) 1. Margot Gotelaere (AZW) 16, 2. Charelle Cool (AVMO) 10, 3. Kato Moustie (HCO) en Liesl Luyssen (AZW) 9, 5. Femke Beyens (MACW), Birgit Dieryck (FLAC) en Chucha Vanbaelenberghe (HAC) 8, 8. Amber Ryckier (OB) en Libelia Vincke (HAC) 7, 10. Marie De Handsetters (MACW) 6, 11. Sara Stevens (AVR) 5, 12. Eline Demeester (MACW) en Emma Vandecappelle (FLAC) 4, 14. Yana Vandommele (FLAC) 3, 15. Zoé Steenkiste (OB) en Yayla Werbrouck (FLAC) 2, 17. Yorunn Ligneel (HAC) 1. Verder met één deelname: Sanne Keyngnaert (FLAC), Marthe Danneel(FLAC), Hannah De Visch (MACW) en Fauve Rafaa (FLAC).

Meisjes Scholieren

Sprintnummers (na 3 proeven) 1. Camille Cham (AVR) 22, 2. Sofie Van De Velde (AZW) 18, 3. Rien Mestdagh (FLAC) 16, 4. Pauline Callens(AVMO) 15, 5. Rani Vincke (HAC) 10, 6. Amber Nuytten (FLAC) en Lara Vanhee (FLAC) 9, 8. Lotte Thomas (OB) en Noor Denys (FLAC) 8, 10. Joyce Van Dael (FLAC) 7, 11. Silke Vergotte (FLAC) en Line De Waegenaere(KKS) 6, 13. Julie Vlieghe (AZW) 5, 14. Emille Van Poucke (OB) 1. Verder met één deelname: Eveline Maes (AVMO), Celien Deputter (MACW), Axelle Naert (AVMO) en Amelie Jacobs (OB).

Loopnummers (na 2 proeven) 1. Amber Nuytten (FLAC) 20, 2. Ilke Deleu (FLAC) 9, 3.Ellen Claeys (AZW) 8, 4. Tessa Vanasten (AZW) 7, 5. Noa Lagaeysse (AZW) 6, 6. Ibrissam Belbard (AZW) 6, 7.Lisa Lobbens (AZW) 4, 8. Amal Belbard(AZW) 3.

Springnummers (na 2 proeven): 1. Pauline Callens (AVMO) en Camille Cham (AVR) 19, 3. Eveline Maes(AVMO) 8.

Werpnummers (na 2 proeven) 1. Jolien Desnyder (OB) 18, 2. Inez Dewulf (HAC) 16, 3. Line De Waegenaere (KKS) en Amelie Van De Sande (OB) 15, 5. Camille Cham(AVR) 10, 6. Tessa Vanasten (AZW) en Britt Algoet (HCO) 8, 8. Lara Vanhee (FLAC) 5, 9. Celien Deputter (MACW) en Shania Fossez (KKS) 4, 11. Jade Pauwelyn (FLAC) 3.

Jongens Cadetten

Sprintnummers (na 3 proeven) 1. Simon Versavel (FLAC) 30, 2. Hannes Terryn (AVMO) 11, 3. Iben Degryse (AVR) en Maxime Bruneel (FLAC) 9, 5. Stan Vanhoucke (FLAC) en Mathijs Popelier (AZW) 8, 7. Lukas Van Iseghem (KKS) 7, 8. Adrien Devriendt (HCO) en Wout De Waegenaere (KKS) 6, 10. Mathis Billiet (AVMO) en Robbe Callens (AVMO) 5, 12. Robbe Depotter (AVR) 3, 13. Milan Keyngnaert (FLAC) 2, 14. Siebe Bridoux (AVMO) 1. Veder met één deelname: Wout Willems (AVMO), Pepijn Dumon (OB).

Loopnummers (na 2 proeven) 1. Rahmon Idrizi (HAC) 15, 2. Robin Demeestere (AZW) en Stan Vanhoucke (FLAC) 10, 4. Yaron Nuytten (FLAC), Wout De Waegenaere (KKS) en Simon Versavel (FLAC) 9, 7. Ebbe Vanneste (OB) 8, 8. Henri Vangassen (MACW) 7, 9.Mattis Tanghe (AVMO) 6, 10. Joshua Tremerie (KKS) 5, 11. Dylan Leenknecht (FLAC) 4, 12. Nathan Lagaeysse (AZW) 2, 13. Noah Vanryckeghem (AVR) 1.

Springnummers (na 2 proeven) 1. Simon Versavel (FLAC) 20, 2. Stan Vanhoucke(FLAC) 15, 3. Hannes Terryn (AVMO) 14, 4.Brent Gayse (AVR) en Joshua Tremerie (KKS) 8, 6. Mubarak Abdillah (FLAC) en Nathan Lagaeysse (AZW) 7, 8. Bjorn Vanhoutte (FLAC) 6, 9. Wout De Waegenaere (KKS) 5, 10. Siebe Bridoux (AVMO) en Noah Vanryckeghem (AVR) 4, 12.Mathis Billiet (AVMO) 3, 13. Milan Keyngnaert (FLAC) 2, 14. Pepijn Dumon (OB) 1.

Werpnummers (na 2 proeven) 1.Simon Versavel (FLAC) 19, 2. Maxime Coppin (HCO) 16, 3.Robbe Depotter (AVR) 15, 4. Michael Cneut (AVR) 10, 5.Adrien Devriendt (HCO) en Henok Dekaezemaeker (AVR) 7, 7.Yenthè Boeraeve (HCO) 6, 8. Warre Vandevoorde (AVR) en Brandon Fossez (KKS) 5, 10. Lukas Van Iseghem (KKS) en Robbe Callens (AVMO) 4, 12. Renzo Van de Vyvere (MACW) en Wout De Waegenaere (KKS) 3, 14. Seppe Delys (MACW) en Hannes Terryn (AVMO) 2, 16.Wout Willems (AVMO) en Fiel Elslander (FLAC) 1. Verder met twee deelnames: Gilles Simoen (FLAC) en Tristan Verschaeve (AVMO). Verder met één deelname: Simen Geirnaert (OB), Bernard Laureys (AVMO), Marten Nollet (MACW), en Noah Vanryckeghem (AVR).

Jongens Scholieren

Sprintnummers (na 3 proeven): 1. Yoran Deschepper (MACW) 27, 2. Emiel De Ro (KKS) 17, 3. Jens Lejeune (FLAC) 15, 4. Allan Kandi (KKS) 11, 5. Tim Depickere (FLAC) 10, 6.Simen Callewaert (HAC) 9, 7. Arne Vanfleteren (KKS) 8, 8. Jasper Annys (OB) en Nils Pauwelyn (FLAC) 7, 10.Elias Doom (AVR) en Sylas Bridoux (AVR) 6, 12. Wout Vandenberghe (FLAC) 5, 13. Emile Naeyaert (OB) 4, 14. Yoran Demaiter (AVR) en Robbe Vanfleteren (KKS) 2, 16. Jens Lambrecht(AZW) 1. Verder met één deelname: Nathan Van Acker(OB) en Lukas Scheffers (AVMO).

Loopnummers (na 2 proeven) 1. Jens Lejeune(FLAC) 18, 2. Juul Vanhoutteghem (AZW) en Robbe Vanfleteren (KKS) 12, 4. Michiel Vanhuysse (AZW) 10, 5. Simon Blanckaert (MACW) en Tijs Messiaen (AZW) 9, 7. Jens Tanghe (AVMO) 8, 8. Robbe Desimpelaere (AZW) 7, 9. Keith Luypaert(KKS) 4.

Springnummers (na 2 proeven) 1. Jens Lejeune (FLAC) 18, 2. Simen Callewaert (HAC) 10, 3. Yoran Demaiter (AVR) en Keith Luypaert (KKS) 9, 5. Tjorven Ghilgemyn (AZW) en Arne Vanfleteren (KKS) 8, 7. Nathan Van Acker (OB) en Michel Vanhaverbeke (AZW) 7, 9.Sylas Bridoux (AVMO) en Robbe Deslé (AZW) 6, 11. Stefan De Coene (MACW) 5, 12. Arthur Vandermoere(OB) 4.

Werpnummers (na 2 proeven): 1. Stefan De Coene (MACW) 20, 2. Eloy Vanden Broucke (KKS) 18, 3. Jens Lejeune (FLAC) 15, 4. Jens Lambrecht (AZW) 12, 5.Yoran Demaiter (AVR) 7, 6. Elias Doom (AVR) en Keith Luypaert (KKS) 6, 8.Milan Verschaeve (AVMO) en Xander Vanluchene (AVMO) 5.

Volgende wedstrijden

Zaterdag 3 juni in Torhout (HAC)

Zaterdag 24 juni in Kortrijk (KKS)

Zondag 2 juli in Nieuwpoort (MACW)

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks twee updates in uw mailbox met het belangrijkste nieuws uit West-Vlaanderen, aangeboden door de redactie van KW!