IN BEELD Scholieren leveren strijd op PK krachtbal

24/05/18 om 17:39 - Bijgewerkt om 17:46

Woensdag vond in Brugge het PK krachtbal plaats.

IN BEELD Scholieren leveren strijd op PK krachtbal
Immaculata Instituut Brugge - miniemen meisjes: Jinte Vantomme, Liza Vantomme, Summer Bisiken, Dina Tamsin en Chenoa Sinéchal.

Immaculata Instituut Brugge - miniemen meisjes: Jinte Vantomme, Liza Vantomme, Summer Bisiken, Dina Tamsin en Chenoa Sinéchal.

OLV-college Assebroek - cadetten jongens: Remi Demeulemeester, Warre Ballegeer, Simon De la Rue, Thibault De Ridder en Sebastien De Ridder.

OLV-college Assebroek - cadetten jongens: Remi Demeulemeester, Warre Ballegeer, Simon De la Rue, Thibault De Ridder en Sebastien De Ridder.

OLV-college Assebroek - miniemen jongens: Naas Decoster, Jannes Willem, Kobe Kerckaert en Lena De Meulemeester.

OLV-college Assebroek - miniemen jongens: Naas Decoster, Jannes Willem, Kobe Kerckaert en Lena De Meulemeester.

OLV-college Assebroek - scholieren meisjes: Lore Claerbout, Marie Demeulemeester, Amber Lagae en Jozefien Raman.

OLV-college Assebroek - scholieren meisjes: Lore Claerbout, Marie Demeulemeester, Amber Lagae en Jozefien Raman.

Sint-Andreaslyceum Sint-Kruis - cadetten meisjes: Marie-Fleur Van Bostraeten, Emma Deceuninck, Fien Vandaele en Josephine-Charlotte Mestdagh.

Sint-Andreaslyceum Sint-Kruis - cadetten meisjes: Marie-Fleur Van Bostraeten, Emma Deceuninck, Fien Vandaele en Josephine-Charlotte Mestdagh.

Sint-Rembert Torhout - scholieren meisjes: Rhani Bostyn, Anne-Sophie Paepe, Zoë Verhelle, Femke Neyens, Robin Decorte en coach Nele Bolle.

Sint-Rembert Torhout - scholieren meisjes: Rhani Bostyn, Anne-Sophie Paepe, Zoë Verhelle, Femke Neyens, Robin Decorte en coach Nele Bolle.

Sint-Jozefsinstituut ASO Brugge - miniemen meisjes: Alexine Hillewaert, Victoria D'Hoore, Zanna Devos, Emma Suykerbuyk, Lana Sennaeve en Sara Bader.

Sint-Jozefsinstituut ASO Brugge - miniemen meisjes: Alexine Hillewaert, Victoria D'Hoore, Zanna Devos, Emma Suykerbuyk, Lana Sennaeve en Sara Bader.

Sint-Leo Hemelsdale Brugge - de miniemen jongens.

Sint-Leo Hemelsdale Brugge - de miniemen jongens.

Sint-Martinusinstituut Koekelare - cadetten jongens: Lennert Decorte, Kobe Verhelst, Wart Vancampenhout, Bram Vanhaverbeke en Dylano Degrande.

Sint-Martinusinstituut Koekelare - cadetten jongens: Lennert Decorte, Kobe Verhelst, Wart Vancampenhout, Bram Vanhaverbeke en Dylano Degrande.

Vrij Handels- en Sportinstituut Brugge - scholieren jongens: Jaro Desplentere, Nico Vandenberghe, Berwout Menir, Thomas Segers, Tcheuyong Rongdrul Dhontok Rinpoche en coach Frederik De Lie.

Vrij Handels- en Sportinstituut Brugge - scholieren jongens: Jaro Desplentere, Nico Vandenberghe, Berwout Menir, Thomas Segers, Tcheuyong Rongdrul Dhontok Rinpoche en coach Frederik De Lie.

Bekijk hieronder de volledige uitslag:

Lees meer over:

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks twee updates in uw mailbox met het belangrijkste nieuws uit West-Vlaanderen, aangeboden door de redactie van KW!