Contact & Info

Op onze contactpagina vind je alle namen en telefoonnummers van onze online webredactie, directie en medewerkers van De Weekbode, Kortrijks Handelsblad, Brugsch Handelsblad, De Zeewacht en Het Wekelijks Nieuws.

Een vraag over jouw abonnement? Bel naar: 078 35 33 13

Krant van West-Vlaanderen
TEL. 051 26 61 11
e-mail: info@kw.be

VRAGEN OVER JOUW ABONNEMENT:
TEL. 078-35 33 13

Beheer hier uw abonnement

CONTACTEN REDACTIE

Webredactie KW.be

Uw abonnement 051 26 78 31

Lieven Mathys
Chef online KW
Meiboomlaan 33, 8800 Roeselare
TEL. 051 26 65 50
GSM: 0475 82 08 31
e-mail: lieven.mathys@kw.be

Frederic Vansteenkiste
Webredacteur
Meiboomlaan 33, 8800 Roeselare
TEL. 051 26 35 16
GSM: 0474 25 65 67
e-mail: frederic.vansteenkiste@kw.be

Frederik Jaques
Webredacteur
Meiboomlaan 33, 8800 Roeselare
TEL. 051 26 64 66
GSM: 0497 53 41 56
e-mail: frederik.jaques@kw.be

Stefaan Vermeersch
Algemeen directeur

TEL. 051 26 64 60
e-mail: stefaan.vermeersch@kw.be

Jan Gheysen
Chef nieuws
TEL. 051 26 66 44
e-mail: jan.gheysen@kw.be

Sandra Rosseel
Chef KW

TEL. 051 26 62 74
e-mail: sandra.rosseel@kw.be

DE WEEKBODE ROESELARE /DE WEEKBODE IZEGEM

Jos Remaut
Nieuwsmanager
TEL. 051 26 64 71
e-mail: jos.remaut@kw.be

KORTRIJKS HANDELSBLAD /DE WEEKBODE MENEN

Mieke Verhelle
Nieuwsmanager
Meiboomlaan 33, 8800 Roeselare
TEL. 051 26 63 82
GSM 0498 81 96 10
e-mail: mieke.verhelle@kw.be

DE WEEKBODE TIELT /HET WEKELIJKS NIEUWS WAREGEM

Lieven Vancoillie
Nieuwsmanager
Meiboomlaan 33, 8800 Roeselare
TEL. 051 26 63 76
GSM 0476 60 48 72
e-mail: lieven.vancoillie@kw.be

HET BRUGSCH HANDELSBLAD / DE WEEKBODE TORHOUT

Jean Herreboudt
Nieuwsmanager
Meiboomlaan 33, 8800 Roeselare
FAX 051 26 65 87
e-mail: jean.herreboudt@kw.be

DE ZEEWACHT / HET WEKELIJKS NIEUWS VEURNE-DIKSMUIDE

Tom Vandenabeele
Nieuwsmanager
Meiboomlaan 33, 8800 Roeselare
TEL. 051 26 62 60
GSM 0476 36 98 84
e-mail: tom.vandenabeele@kw.be

HET WEKELIJKS NIEUWS IEPER-POPERINGE

Pieter-Jan Breyne
Nieuwsmanager
Meiboomlaan 33, 8800 Roeselare
TEL. 051 26 62 91
GSM 0498 52 26 45
e-mail: pieter.jan.breyne@kw.be

SPORT

Wouter Vander Stricht
Coördinator sportredactie

Meiboomlaan 33, 8800 Roeselare
TEL. 051 26 62 51
GSM 0497 26 32 00
e-mail: wouter.vander.stricht@kw.be

SALES & MARKETING

Pedro Quinten
Sales & Marketing manager
TEL. 051 26 65 90
e-mail: pedro.quinten@kw.be

Yves Deschout
Communicatie & Promotie
TEL. 051 26 64 92
e-mail: yves.deschout@kw.be