Contact & Info

VAAK GESTELDE VRAGEN

IK HEB MIJN KRANT NIET GEKREGEN. WAT NU?

Bel 078 35 33 13 of mail naar info@abonnementen.be


HOE KAN IK MIJ OP KW ABONNEREN?

Surf naar www.abonnementen.be of bel 078 35 33 13


HOE KAN IK MIJN ABONNEMENT BEHEREN?

Uw persoonlijke informatie raadplegen of wijzigingen doorgeven kan via deze link


REDACTIE

Directeur redactie

Pascal Kerkhove

Tel. 051 26 65 55

Pascal.kerkhove@kw.be


Chef nieuws

Jan Gheysen

Tel. 051 26 66 44

jan.gheysen@kw.be


Chef KW

Sandra Rosseel

Tel. 051 26 62 74

sandra.rosseel@kw.be


Chef Sport

Wouter Vander Stricht

Tel. 051 26 62 55

wouter.vander.stricht@kw.be


Chef online

Lieven Mathys

Tel. 051 26 65 50

GSM: 0475 82 08 31

lieven.mathys@kw.be


DE WEEKBODE ROESELARE - IZEGEM

Nieuwsmanager

Jos Remaut

Tel. 051 26 64 71

jos.remaut@kw.be


KW KORTRIJK - MENEN

Nieuwsmanager

Mieke Verhelle

Tel. 051 26 63 82

GSM 0498 81 96 10

mieke.verhelle@kw.be


DE WEEKBODE TIELT

Nieuwsmanager

Dries Bernaert

Tel. 051 26 61 99

dries.bernaert@kw.be


HET WEKELIJKS NIEUWS WAREGEM

Nieuwsmanager

Lieven Vancoillie

Tel. 051 26 63 76

GSM 0476 60 48 72

lieven.vancoillie@kw.be


BRUGSCH HANDELSBLAD / DE WEEKBODE TORHOUT

Nieuwsmanager

Tim Vansteelandt

Tel. 051 26 62 77

tim.vansteelandt@kw.be


DE ZEEWACHT KUST

Nieuwsmanager

Tom Vandenabeele

Tel. 051 26 62 60

GSM 0476 36 98 84

tom.vandenabeele@kw.be


HET WEKELIJKS NIEUWS WESTHOEK

Nieuwsmanager

Pieter-Jan Breyne

Tel. 051 26 62 91

GSM 0498 52 26 45

pieter.jan.breyne@kw.be


DIRECTIE

Algemeen directeur

Stefaan Vermeersch

stefaan.vermeersch@kw.be


Sales manager

Dorine Vandendriessche

Tel. 051 26 62 64

dorine.vandendriessche@kw.be


Marketing manager

Jan Beernaert

Tel. 051 26 64 92

Jan.beernaert@kw.be



Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks twee updates in uw mailbox met het belangrijkste nieuws uit West-Vlaanderen, aangeboden door de redactie van KW!